1:6
    Marek MATOUŠEK
    (Votava)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:6
branky: 49. Lukáš Fukala - 1. Jakub Dufek, 10. Antonín Votava, 17. Jakub Dufek, 22. Matyáš Borek, 25. Martin Škorpa, 60. Marek Matoušek; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Matyáš Dušan Bazala 21 - Karel Hodík 20; po třetinách: 0:3, 0:2, 1:1
60:00 Komentář domácích Veselý Jaromír (Vedoucí): Škola života, je třeba umět zvládat složité situace a fungování pod tlakem a každý den přináší něco nového. nUrčitou část zápasu snesla naše hra nějaké měřítko, zbytek snesl ručník. Soupeř hrál playoff my hráli OFF. n
60:00 Komentář hostů Lupoměch Ondřej (Trenér): Celý zápas na 3 kompletní lajny je super. První set 6:1 pro nás, zítra jedeme dál. DĚKUJEME za fantastickou podporu rodičům, kdy díky nim jsme i v Ostravě měli opět domácí prostředí.
60:00 Střely celkem 21:26
60:00 Nejlepší hráči: Vítkovice - 30 Ondřej Jankovský, Chodov - 30 Karel Hodík
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:30 Na obrat už to nijak zvlášť nevypadá
59:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #83 Antonín Votava (1:6)
48:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #71 Adam Palčinský (1:5)
48:43 Palča střílí, Fuky asi tečuje a je z toho první gól domácích
48:04 Vyloučen hráč #83 Antonín Votava družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
48:04 Votava poslal Hložu střídat a jde na dvě
47:41 Dva zákroky Bazaly v rychlém sledu
45:26 Hosté teď hrozí střelami z dálky
44:44 Domácí pokračují v mírném náporu ale před chodovskou brankou je plno
42:28 První opravdu vypracovaná šance domácích. Hloža našel Slonču ale toho vyčapal Hodík
41:23 Úvodní střídání domácí přežili, takže velký obrat může pomalu začít
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:50 No aspoň se dostali ke konci třetiny ke třem střelám
37:58 Domácí teď trochu zamíchali sestavou, tak uvidíme, jestli to k něčemu bude
35:45 Hloža probudil Hodíka, ten je ve druhé třetině celkem bez práce
34:49 Dva kiksy domácích hosté nevyužili
33:17 Znovu Fuky a znovu vedle
32:20 Další brejk hostí ale Štefek tutovku zahazuje
30:52 Palča našel Fukyho, ten ale pálí vedle
30:00 V oslabení to paradoxně jde domácím lépe než v pěti
28:20 Vyloučen hráč #40 Dan Peterek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
28:20 Aby toho nebylo málo, tak si domácí vyzkoušejí i oslabení
24:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #48 Lukáš Kafka (0:5)
24:22 Zato hosté svůj brejk využívají, první pokus Škorpy ještě Bazy vyrazil ale druhý už ne
23:50 Další akce domácích, která nebyla zakončena střelou
21:38 První zákrok Hodíka ve druhé třetině byl na pohodu
21:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #48 Lukáš Kafka (0:4)
21:04 Chodov opět z první akce a z první střely skóruje
20:00 Střely v 1. části: 7:7
19:58 Dlouhý nához Peterka vedl akorát ke srážce Slončíka s Hodíkem
18:23 Kuběna bloky neprostřelil
16:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek bez asistence (0:3)
16:38 Dufek dostal čas i prostor, tak ho využil a prosazuje se střelou z otočky
15:00 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #93 David Horký.
15:00 Horký to zkusil po zemi ale Bazy byl na místě
15:00 Další šanci hostů zastavila závora jednoho z domácích obránců a hosté pojedou trestné střílení
14:20 Janek teď konečně kasu trefuje ale bohužel míří jen doprostřed
13:35 Gabriel ve velké šanci zastaven Peterkem
12:28 Domácí se zatím zastřelují, teď stříí vedle i Svoboda
11:40 Slonča střílí z první ale vedle
09:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava bez asistence (0:2)
09:48 Votava se vymotal zpoza kasy a trefuje se do horního rohu
09:17 Hloža do Hodíka a po chvíli vedle
07:45 Jeden z chodovských beků střílí z vlastní poloviny a Bazala v klidu chytá, jinak se pořád nic neděje
05:52 Kromě těch prvních sedmi vteřin je to zatím celkem opatrné
03:37 Fukalův bekhend si pohlídal Hodík
00:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #83 Antonín Votava (0:1)
00:07 No tak to je pro domácí úvod z říše snů. Chodov se na dvě přihrávky dostal do střelecké pozice a Dufek z křídla otevírá skóre
00:02 Začíná první semifinálové utkání juniorské ligy mezi Vítkovicemi a Chodovem, úvodní buly vyhrávají hosté