• 56 55:12
    2
    David HORKÝ

Předvýběr.CZ Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:8
branky: 11. Jakub Šourek - 21. David Horký, 22. Marek Matoušek, 28. Marek Matoušek, 40. Jonáš Kulhavý, 48. Lukáš Kafka, 50. Jakub Dufek, 53. Antonín Votava, 54. Viktor Chaloupka; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2 + Jakub Seibert OS:3; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 22 - Karel Hodík 20; po třetinách: 1:0, 0:4, 0:4
60:00 Komentář domácích Šácha Martin (Trenér): Věděli jsme, že nás čeká série se soupeřem, který má několik rozdílových hráčů a ty svou kvalitu potvrdli. Věřili jsme, že můžeme uspět, ale museli bychom být maximálně produktivní, což se ani v jednom utkání nestalo. Dnes rozhodla 2. třetina, dostali jsme rychlé branky, když jsme začali mít tlak, neproměnili jsme své šance a naopak soupeř trestal. I přes prohru chci kluky za tento zápas pochválit, snažili se dodržovat herní plán a vysoké nasazení nám vydrželo do konce zápasu, pro mladé kluky je to obrovská zkušenost do příští sezóny. Děkujeme fanouškům za podporu po celou dobu sezóny.
60:00 Komentář hostů Lupoměch Ondřej (Trenér): Poctivý, vyspělý a sebevědomý výkon v celé sérii. Jsem rád, že jsme dokázali ukázat technickou, fyzickou i mentální kvalitu, kterou máme.  Velká pochvala pro celý TÝM. Jedeme dál a těšíme se na příštího soupeře! Děkujeme soupeři, rozhodčím a našim skvělým fanouškům, kteří nám i v Boleslavi udělali domácí atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
58:46 Boleslav se nevzdává a tlačí na Chodov.
55:12 Vyloučen hráč #93 David Horký družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení
54:00 Volovik blokuje střelu Horkýho.
53:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Viktor Chaloupka bez asistence (1:8)
53:22 Vyloučen hráč #13 Jakub Seibert družstva Předvýběr.CZ Florbal MB - osobní trest
53:22 Vyloučen hráč #13 Jakub Seibert družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nesportovní chování
53:00 Boleslav opět v 6.
52:23 Boleslav zvolila hru s brankářem.
52:02 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #40 Tomáš Josefovič (1:7)
50:48 Šourkova rána v rukou brankáře.
49:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #83 Antonín Votava (1:6)
48:20 Boleslav hraje v 6.
47:47 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
47:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #35 Marek Matoušek (1:5)
47:47 Domácí si berou svůj oddechový čas.
46:13 Obrana domácích pochybyla a umožnila chodovským další akci na bránu.
45:00 Chodov tlačí na Boleslav.
44:33 Kafka střílí nad branku.
43:32 Bergman přepadává přes mantinel na trenéra Chodova.
40:00 Buly 3. třetiny vyhrál tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
39:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Jonáš Kulhavý, asistoval #95 Viktor Chaloupka (1:4)
39:18 Hanušův neskutečný zákrok proti střele Kafky.
37:31 Pužmanova střela blokovaná chodovskou obranou.
37:06 Krásná akce domácích neúspěšná.
35:56 Kolářova prudká střela končí mimo branku.
35:12 Zmatlík v akci, míček končí v rukou brankáře.
34:28 Kostroun sám před svou brankou v nátlaku hostí.
33:00 Chodovská obrana je nepropustná.
31:55 Hanuš chytá nebezpečnou střelu hostí.
30:51 Seibertova střela končí nad brankou
29:36 Pužman odráží míček nohou a kazí akci hostí.
27:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #53 Matyáš Borek (1:3)
25:34 Tým hostí v plném počtu.
25:24 Chodov přesilovku nepociťuje.
24:10 Chodov v prostoru domácích.
23:33 Vyloučen hráč #35 Marek Matoušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
22:50 Chodov tlačí na Boleslav důraznou hrou.
22:03 Hanuš chytá další akci hostí.
21:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #68 Martin Škorpa (1:2)
20:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 David Horký, asistoval #85 Jakub Dufek (1:1)
20:00 Buly 2. třetiny vyhrává tým hostí.
20:00 Střely v 1. části: 7:9
19:30 Vorel blokuje prudkou střelu hostí.
19:00 Střela Kostrouna končí za brankou.
18:02 Prudká střela Červinky blokována stehnem Škorpy.
17:38 Votava se napřáhl, ale míček mu ujel.
16:48 Akce Chodova končí v boční síťce
11:50 Střelou hostí z půlky se hra dostává do prostoru domácích.
10:49 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #76 Ondřej Pužman (1:0)
09:14 Chodov v plném počtu.
09:07 Seibert zastavil akci hostí.
08:09 Boleslav v plném počtu.
08:00 Hra 4 na 4.
07:14 Vyloučen hráč #48 Lukáš Kafka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
06:49 Pužman ve hře v oslabení v šanci, kterou nemění.
06:39 Střela z půlky hřiště, Hanuš připraven.
06:07 Vyloučen hráč #45 Filip Bergman družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost
05:31 Další šanci hostí, Hanuš chytá.
03:56 Šanci hostí Dufek neproměnil.
02:36 Hra se přelévá ze strany na stranu.
00:44 První zákrok Hanuše úspěšný.
00:00 Úvodní buly výhrává tým hostí.