2:3
    Jakub ŠOUREK
    (Bergman)

Zlín Lions - Předvýběr.CZ Florbal MB 2:3p
branky: 40. Jakub Holiš, 44. Ondřej Balner - 16. Jakub Seibert, 57. Ondřej Pužman, 62. Jakub Šourek; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 124; zásahy brankářů: Lukáš Slovák 15 - Dominik Hanuš 22; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:1, 0:1
70:00 Komentář hostů: Dneska pro nás těžké utkání. Soupeř předvedl dobrý výkon. První polovinu zápasu se nám dařila rozehrávka, ale nedokázali jsme dobře využít vzniklých situací. Od poloviny utkání jsme se hledali a soupeř měl více ze hry. Naštěstí se nám podařilo vyrovnat a v prodloužení i s přispěním štěstí zápas rozhodnout. Děkujeme soupeři za sérii.
70:00 Komentář domácích Gofroň Pavel (Trenér): Myslím, že jsme dnes viděli naprosto vyrovnaný zápas, je škoda, že jsme neudrželi vedení 2:1, ale chyby k florbalu patří. Pak nám tam bohužel propadla neštastná tečovaná střela v prodloužení a série končí, ale myslím, že se nemáme za co stydět. Děkujeme soupeři a divákům za podporu.
70:00 Střely v prodloužení: 1:3
70:00 Ukončení prodloužení
61:24 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #45 Filip Bergman (2:3)
61:24 Šourek prostřeluje od poloviny a je hotovo.
60:25 V prodloužení zatím aktivnější hosté. Neproměněné dvě šance.
60:00 Střely ve 3. části: 6:3
59:59 Jdeme do 10 minutového prodloužení. Týmy mají 3 minuty na odpočinek a poradu co teď.
59:22 Kombinace Vít - Tvrdoň zkažena obráncem.
57:25 Hosté opět nahazují přes půlku, domácí bleskově reagují a získávají míček.
56:43 Již druhý nájezd domácích na branku hostů. Ti likvidují šance na poslední chvíli.
56:04 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman bez asistence (2:2)
56:04 Pužman uniká i obraně a i přes veškerou snahu Slováka zakončuje. Srovnáno.
55:25 Červinka v šanci metr před bránou domácích po nahození přes polovinu, Slovák ale nekomromisně skáče celou vahou po míčku.
53:40 Bureš v šanci na rychlý brejk, zklidňuje však raději hru návratem zpět a střídá se.
52:42 Hosté nechávají dost často domácím rozehrávky, které jsou využity k pohledným kombinacím.
51:17 Vít s Balnerem vytlačili hru na polovinu hostů.
50:45 Porada hostů přinesla tlak na domácí, hraje se v podstatě u nich.
49:51 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
49:44 Pohledné kombinace domácích zatím bez výsledku. Protiútoky hostů jsou zastavovány, hosté berou time-out. Kdy dojde na hru v 6?
48:39 Únik hostů likvidují domácí zdvojenou obranou.
47:50 Na své půlce domácí důsledně brání. Zvučný hlas trenéra je nenchává polevit.
47:07 Tvrdoň promachuje střelu, naprosto volná cesta na odkrytou bránu.
46:25 Opět domácí 1 na 1 - tetokrát Vít. Hosté pak v rohu "účtují" sražením na zem.
46:16 Hosté přitlačili, domácí kazí, míček za mantinelem pomalu jak na dovolené.
45:20 Akrobatický kousek hostů rozhodčí ponechali bez reakce, hraje se dál.
45:09 Opět Holiš 1 na 1. Gólman úspěšný.
44:14 Hosté se snaží odpovědět, domácí zodpovedně brání a vyráží do brejků. Ty se ale hostům daří zastavovat.
43:21 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #18 Matěj Bureš (2:1)
43:21 A je to tu. Svižné přenášení hry hosté neboběhli a domácí vedou. Rozhodčí čísla hráčů raději zopakoval 2x...
42:35 Lvi zaťali drápy do palubovky, tlačí a střílí. Zatím bez úspěchu. Viz. předchozí třetiny toto rozhodne využitá drobnost.
41:42 3 na 1 Hanuš likviduje. Kde je obrana hostů?
40:33 Fišera sklepává směram na bránu ze 2 metrů, ale mimo. Domácí využívají rozehru a tlačí se dopředu.
40:00 Střely ve 2. části: 11:3
39:12 GÓL Zlín Lions! 1:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jakub Holiš bez asistence (1:1)
39:12 Potřebuji špunty do uší jak hala bouří... osamocený Holiš využívá šanci a srovnává.
37:45 Tak hosté nechali gólmana na holičkách, bohužel pro domácí si s jejich dvěmi hráči poradil.
37:04 Hra přitvrzuje na obou stranách, zatím v limitu rozhodčích.
36:11 Emoce na hřišti rostou, hosté chtějí dát gól ale prostě to nejde.
35:48 Vodicovu střelu ze 2 metrů vytěsňuje gólman.
34:55 Bureš a Vít předvádí jak udržet hru na polovině. Vít následně jak uniknout a zakončit - bohužel do břevna. Dohrát jej již bylo zbytečné.
33:20 Hodně hraniční vrážení likviduje šanci domácích. Ale hraje se dál.
32:57 Domácí obětavě zaklekávají střely.
31:56 Domácí na chvíli zklidňují hru střídáním, čerstvé síly jsou poznat, přinesly dvě střely na bránu hostů.
31:00 Uplynulá minuta a půl - po jedné jasné šanci na obou stranách. Sakra svižný florbal :-)
29:20 Hosté drze obtěžují rozehrávku na půlce domácích, ti hru roztahují a Bureš s Balnerem jdou dopředu. Bohužel střela těsně mimo.
28:10 Rychlá odpověď hostů zase vyražená Slovákem.
27:46 Rozehrávka domácích z rohu hostů, kombinace Jiříčka a Vodici končí bohužel nad bránou.
26:34 Týmy ožily, hra se opět přelévá sem a tam, kobinace vždy zakončena střelou na obou stranách, zatím bez branky.
25:39 Rychalá protiakce hostů, Fišera promachuje jasnou šanci.
24:58 Pěkná kombinace domácích, zakončuje nenadálou střelou Vít, střela zblokována mimo branku.
23:23 Vodica vypichuje svým obvyklým způsobem rozehrávku hostů na polovině a ihned zakládají s Veselým útok, který ale likviduje gólman.
22:36 Míček domácím utíká na jejich polovinu, kam se okamžitě stěhují i hosté.
21:56 Zatím opatrné vzájemné ostřelování z půlky, kde se odehrává většina hry.
20:00 Střely v 1. části: 6:9
18:46 Nebezpečnou střelu hostů chytá gĺman, výhozem přenáší hru k hostům.
18:08 Domácí ne a ne přenést hru na polovinu soupeře.
16:42 Druhý rychlý útok hostů likviduje gólman domácích.
15:53 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #33 Jakub Šourek (0:1)
15:53 Hosté otevřeli skóre z rychlého protiútoku z rozehry z rohu.
15:10 Rozehra domácích po sekání na polovině soupeře končí letem míčku nad bránou.
14:44 Tlak na domácí polevuje po přestřelení mantunelu hosty.
13:52 Domácím utekl míček za mantinel, hosté zakládají z rohu a hned přenáší hru k domácím.
13:25 Střela hodtů z blízka zlikvidována gólmanem.
12:41 Hosté čím dál více střílí z dálky.
11:20 Vyložená šance domácích - o 5 cm vedle...
10:40 Rychlé přenesení hry na polovinu domácích, ale bez úspěchu.
09:58 Zatím spíše taktická přetahovaná s rychlými výpady když se situace rozuzlí.
08:25 Opakovaný rychlý útok hostů zlikvidovala obrana domácích.
07:25 Svižné, pohledné utkání. Služba u mantinelů se rozhodně nenudí.
06:09 Několika vteřinovou hromadnou přetlačovanou o míček u mantinelu rozhodčí ukončil buly.
03:52 Hosté si otestovali palubovku a hra se začala přelévat rychlými brejky na obě strany.
02:51 Hosté zatlačili, ale z motanice před bránou domácích nic nebylo.
01:34 Aktivnější jsou domácí, převažuje hra na polovině hostů
00:10 Střeleckou část zahájili domácí 2mi pokusy. Zatím bez gólu.