• 57 56:33
    9:3
    (Gattnar)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec 9:3
branky: 9. Michal Hložanka, 23. Martin Gattnar, 29. Jan Slaběňák, 35. Michal Hložanka, 39. Dan Peterek, 47. Jakub Galia, 54. Nikolas Vizváry, 54. Lukáš Fukala, 57. Jáchym Kuběna - 18. Šimon Stránský, 49. Šimon Stránský, 50. Filip Kapitán; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 93; zásahy brankářů: Matyáš Dušan Bazala 6 - Mikuláš Futschik 15; po třetinách: 1:1, 4:0, 4:2
60:00 Komentář domácích Veselý Jaromír (Vedoucí): Těžký zápas, zpočátku hodně nervózní. ncelý zápas jsme byli aktivní a postupem času jsme tím vytvářeli slušné množství šancí na skórování. nteď je to opět 0:0
60:00 Komentář hostů Salát Petr (Trenér): Po unaveném vstupu do utkání se nám nepodařilo dostat hru pod kontrolu. Soupeř hodně držel balónek a jen sporadicky nás pouštěl do protiútoků nebo střeleckých příležitostí. Do zítra zkusíme trochu zakouzlit a nastartovat náš tým k lepšímu výkonu. Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely celkem 24:9
60:00 Nejlepší hráči: Vítkovice 80 - Michal Hložanka, Liberec - 28 Šimon Stránský
60:00 Vítkovice se ujímají vedení v sérii a zítra v Liberci mohou postoupit
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
59:40 Vítky dohrávají s míčkem na hokejkách
58:36 Malého pozdrav Bazalovi
56:50 Slonča a Janek poprvé na hřišti
56:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jáchym Kuběna, asistoval #12 Martin Gattnar (9:3)
56:33 Jáša se konečně v přesilovce trefuje
55:00 Vyloučen hráč #28 Šimon Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
55:00 Míček pro domácí za faul bez míčku a dvojka pro hosty za následné kecy
54:20 Fuky s Palčou zazdívají další šanci
53:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #20 Jáchym Kuběna (8:3)
53:16 A hned po pár vteřinách další kombinace do prázdné
53:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Nikolas Vizváry, asistoval #75 Jan Slaběňák (7:3)
53:08 Při tlaku Liberce vybojoval Vizváry míček a po kombinaci se Slaběňákem ho uklízí tam, kam patří
51:11 Nejčastější slovo je tu dneska "Héééj!"
49:37 GÓL FBC Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #28 Šimon Stránský (6:3)
49:37 Nepohlídaná rozehrávka Liberce a Kapitán se napotřetí prosazuje
48:51 Vyloučen hráč #20 Jáchym Kuběna družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
48:19 GÓL FBC Liberec! 6:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #93 Vojtěch Janeček (6:2)
47:51 Hosté jsou ve třetí třetině aktivnější než v úvodních dvou částech
46:56 Timeout FBC Liberec
46:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Jakub Galia, asistoval #71 Adam Palčinský (6:1)
46:56 Haluzový gól domácích a timeout hostů
43:19 Po několika odrazech zvoní tyčka liberecké kasy
42:31 Teď se na hřišti trochu přiostřuje
41:22 Povedená kombinale Liberce ale Kapitán nakonec netrefuje
40:37 Stránský pouze do bloků
40:00 Střely ve 2. části: 11:3
39:30 Vyloučen hráč #30 Ondřej Jankovský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
39:30 Velkou šanci Liberce hasí Bazy zákrokem a Jankovský možná dvojkovým faulem
38:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #40 Dan Peterek, asistoval #22 Nikolas Vizváry (5:1)
38:10 Vizik ve svém prvním střídání nahrává Peterkovi na pátý gól domácích
37:50 Galiu znovu vyčapal Futschik
37:38 Přeska Vítkovic zůstala nevyužita
35:38 Vyloučen hráč #8 Bartoloměj Smolka družstva FBC Liberec na 2 minuty za držení
34:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #80 Michal Hložanka, asistoval #40 Dan Peterek (4:1)
34:02 Peterek zpoza kasy našel Hložu a je to 4:1
32:54 Macháč střílel vedle, takže na jubilejní třetí střelu na branku Vítkovic stále čekáme
31:02 Znovu zasahuje Futschik proti Galiově střele do víka
28:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #30 Ondřej Jankovský (3:1)
28:07 Jankovský našel Slaběňáka a teď už gólman Liberce neměl nárok
27:54 Hloža pálí ale Futschik nějak zázračně míček vytahuje
25:55 Dobývání branky hostí pokračuje
24:26 Kuběnova střela z výběhu do připraveného libereckého gólmana
22:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #71 Adam Palčinský (2:1)
22:39 Palča vybojoval míček a pak ho společně s Gattym nějak dotřískali za gólmana Liberce
21:50 Vítky se snaží něco vymyslet na pevnou obranu Liberce
21:02 Zámek domácích zakončený Gattnarovou střelou těsně nad
20:00 Střely v 1. části: 5:1
19:05 Hostující Kapitán střílí vedle
17:54 Zubajda si vyběhl zpoza branky a zaměstnal Futschika
17:02 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský bez asistence (1:1)
17:02 Chybu v rozehrávce využívá bekhendovým blafákem Stránský
15:49 Teď to pár střídání vypadalo, jako by tento stav oběma týmům vyhovoval, nedělo se vůbec nic
13:18 Třetí Palčova bouračka, tentokrát s gólmanem Liberce
11:42 Jankovský založil útok domácích narážečkou s jedním z libereckých křídel ale daleko se nedostal
09:54 Macháč se dostal do zakončení ale Bazy se ani nemusel pohnout
08:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #80 Michal Hložanka, asistoval #20 Jáchym Kuběna (1:0)
08:54 Ale teď vyšla rychlá kombinace Fuky-Jáša-Hloža do poloprázdné kasy
07:45 Zatím je to jen taková opatrná oťukávaná
06:10 Teď už byl míček před Bazalou na hokejkách libereckých hráčů ale Urban v šanci neuspěl
04:18 Liberec poprvé dostal míček na polovinu domácích
03:21 Palčova druhá bouračka ve třech minutách ale žije a pokračuje
02:44 Ve velké šanci Fuky a po něm doráží Jáša, obě střely chytá Futschik
00:28 První souboj v této sérii Kašinšký - Palčinský končí zhruba nerozhodně