• 58 57:13
    2
    Barbora SOUŠKOVÁ

FBS Olomouc - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:5
branky: 1. Klára Horčičková, 10. Klára Horčičková, 28. Valentýna Zerzánová - 7. Lucie Bohumínská, 19. Eva Křtěnová, 20. Lucie Baldreichová, 24. Kristýna Jirásková, 38. Sofie Skalíková; rozhodčí: Marek Pavlovský - Stanislav Kosek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 303; zásahy brankářů: Klára Hodulíková 14, Nikola Dlouhá 11 - Michaela Galušková 22; po třetinách: 2:3, 1:2, 0:0
60:00 Komentář domácích Čoček Ondřej (Trenér): Z poločasu jsme si udělali třetiny :-) ... Pro nás je každý takový zápas obrovskou školou, většinu našeho týmu tvoří dorostenky, které čeká vrchol sezony v sobotu a neděli na MČR dorostenek.  nDnešní zápas před neskutečnou kulisou rozhodl větší počet chyb, které ale k juniorskému florbalu patří. V pondělí se pokusíme náš výkon ještě vystupňovat a dovézt z Prahy do Olomouce vysněný pohár. Děkuji soupeři i fantastickým fanouškům, které tímto zvu na "superfinále" na Velikonoční pondělí do Prahy.
60:00 Komentář hostů Neuman Ondřej (Trenér): "Jen navážu na včerejšek - splnili jsme sami sobě vše, co jsme si slíbili. A proto jsme dnes v těžkém testu obstáli na výbornou. Zápas jsme rozhodli vyzrálým a rostoucím výkonem ns útočné polovině a jsem moc rád, že jsme se nezpronevěřili  vlastní hře a ukázali její kvalitu. Teď je před námi poslední výzva a my k tomu podle toho přistoupíme. Děkujeme Olomouci za fantastickou kulisu pro finále a uvidíme se v pondělí."
59:34 Odložené vyloučení pro domácí, hosté drží míček.
59:13 Domácí v plném počtu.
57:54 Břeská promáchla před prázdnou brankou.
57:34 Břeská se dostala od mantinelu do střely, jenže přestřelila branku domácích.
57:13 Vyloučen hráč #12 Barbora Soušková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
56:37 Domácí to zkouší v 6.
56:03 Tečovaná střela hostů skončila mimo hřiště.
56:00 Timeout FBS Olomouc
55:32 Soušková prověřila Galuškovou.
54:48 Zerzánová ztratila na půlce míček a Dlouhá musela zasahovat proti přízemní střele.
53:40 Dlouhá zneškodnila střelu Jiráskové z velkého brankoviště.
52:33 Domácím se nedaří dostat se do šance a ohrozit Galuškovou.
51:30 Vaculová před brankou promáchla.
50:32 Hosté vysoko napadají domácí rozehrávku.
49:45 Domácí rozehrávají útočnou akci z vlastní poloviny.
48:22 Dlouhá lapila střelu od mantinelu.
47:00 Horčičková se dostala do střely, jenže Galušková opět dobře zasáhla.
45:22 Galušková dobrým zákrokem zneškodnila střelecký pokus Řehákové a poté i dorážku Pešavové.
44:39 Hosté drží domácí zamknuté na jejich polovině.
42:57 Galušková vychytala Čočkovou.
42:23 Řeháková střílela z otočky nad branku hostů.
41:08 Jirásková nepustila Zerzánovou do střely.
40:03 Buly třetí třetiny pro hosty, Pabiánové se nepovedlo zakončit přes domácí obranu.
40:00 Střely ve 2. části: 1:2
39:40 DOmácí drří míček a čekají na poslední útok.
39:04 Horčičková se dostala do úniku, jenže se jí nepodařilo přesně zakončit.
38:20 Hosté drží míček na hokejkách.
37:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Sofie Skalíková, asistoval #39 Dominika Horáčková (3:5)
37:19 Skalíková svou střelou k tyči vyhnala Hodulíkovou z branky.
37:17 Tečovaná střela skončila vysoko nad domácí brankou.
36:56 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Nikola Dlouhá družstva FBS Olomouc
36:25 Oba týmy střídají za hry, hosté v držení míčku.
35:05 Horáčková před brankou promáchla.
32:55 Hra se přelévá ze strany na stranu za úžasné atmosféry.
31:31 Zerzánové se podařilo vytočit od mantinelu do střely, ale přestřelila.
30:29 Horčičková střílela od mantinelu nad bránu hostů.
29:25 Soušková v problémech při rozehrávce, ztratila a opět získala míček, nakonec z toho byla střela mimo branku hostů.
27:49 GÓL FBS Olomouc! 3:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová bez asistence (3:4)
27:49 Domácí rychle využili přesilovku, když Zerzánová propálila Galuškovou.
27:28 Vyloučen hráč #11 Lucie Bohumínská družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
27:05 Hosté se dostali z problémů na vlastní polovině a zakládají postupný útok.
25:41 Domácí prověřili Galuškovou, která v klidu chytila míček.
23:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #29 Barbora Fáčková (2:4)
23:15 Domácí si našli špatný čas na střídání za hry a volného místa na pravé straně obrany hosté využili a odskakují na rozdíl dvou branek.
21:28 Hodulíková vytáhla pěkný zákrok ze sbírky, Galušková na druhé straně také zasahovala.
20:55 Čočková dobře předskočila Baldreichovou a odebrala jí přihrávku.
20:02 Domácí tým vyhrál úvodní buly třetiny a bude se snažit srovnat stav utkání.
20:00 Střely v 1. části: 2:3
19:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #48 Andrea Břeská (2:3)
19:24 Baldreichová dostala krásnou přihrávku před branku a zavěsila do horního růžku.
18:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #58 Nikola Skoková (2:2)
18:13 Hodulíková dobře vyrazila tvrdou střelu Skokové, ale Křtěnová byla pohotová a dorážkou nedala domácí brankářce šanci.
17:15 Hosté na míčku za vlastní bránou se snaží vymyslet jak na obranu domácích.
16:22 Hra se přelévá ze strany na stranu.
14:48 Hpsté kombinují na vlastní polovině.
12:58 Zhébalová zkusila dorazit skákající míček před brankou hostů, ale počínala si nedovoleně, když míček zasáhla nad úrovní kolen.
12:12 Zerzánová si poradila s napadajícími hráčkami a udržela míček pod tlakem.
11:31 Horčičková zavezla míček na polovinu soupeřek, ale nepovedlo se jí vymyslet přihrávku na spoluhráčky a míček ztratila.
10:40 Hosté vytahují presink na rozehrávající Řehákovou.
09:17 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #68 Gabriela Vaculová (2:1)
09:17 Vaculová přihrála Horčičkové do úniku a ta prostřelila Galuškovou.
07:55 Zerzánová dobrým napadáním získala míček na polovině soupeře, byla faulována, po vystřídání obou týmů bude pokračovat hra z rohu standardní situací domácích.
06:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Lucie Bohumínská, asistoval #39 Dominika Horáčková (1:1)
06:52 Bohumínská se trefil přesně k tyči a srovnala tak stav utkání.
06:05 Vaculová u mantinelu na půlce sundala Jiráskovou a hosté budou rozehrávat standardní situaci.
05:15 Galušková si připisuje zákrok proti Horčičkové.
04:58 Domácí drří míček na hokejkách a střídají.
04:01 Řeháková zkusila střelu backhandem, ale její střela přes ruku neprošla na branku.
03:21 Domácí hráčky se snaží proniknout aktivní obranou hostů.
02:10 Hosté u míčku, ale Čočková dobrým obranným zákrokem zastavila postupný útok soupeře.
01:40 Domácí kombinují na polovině soupeře, ale nedaří se jim dostat se do zakončení.
00:27 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #2 Tereza Hlaviznová (1:0)
00:27 Domácí začali ihned od začátku, když Hlaviznová našla volnou Horčičkovou a ta vstřelila úvodní gól zápasu.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrály hráčky hostů.