• 62 61:27
    6:7
    (Zhébalová)

Bulldogs Brno - FBS Olomouc 6:7p
branky: 1. Anna Brucháčková, 5. Viktoria Tomešová, 23. Anna Brucháčková, 36. Anna Machálková, 39. Kristýna Veselá, 42. Veronika Stuchlíková - 22. Gabriela Vaculová, 25. Eva Řeháková, 31. Klára Horčičková, 44. Veronika Mrázková, 48. Barbora Soušková, 60. Eva Řeháková, 62. Eva Řeháková; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Frýdek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lenka Richterová 21 - Klára Hodulíková 19, Nikola Dlouhá 4; po třetinách: 2:0, 3:3, 1:3, 0:1
70:00 Komentář domácích Brouček Martin (Trenér): Dramatické až do stavu 6:7. Euforie na straně hostí, smutek na straně naší. Skladali jsme mozaiku k vítězství, poslední článek nám chyběl. Tvrdá serie, plná golu a zranění. Gratulujeme
70:00 Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér): Nejtěžší zápas v sezoně, fyzicky i psychicky. Vlastními chybami jsme pustili soupeře do vedení a ten nás trápi a trápil. Takto se hraje play-off. Musím ocenit kvalitu soupeřek. Síla na míčku, rychlost, ale hlavně bojovnost a vůle, smekám... nTeď nás čeká příprava na semifinále, uvidíme, jaký soupeř nás potká. nDěkuji Buldočkám za zápas a našim holkám za vůli, kterou to dnes zlomily!
70:00 Ukončení prodloužení
61:27 GÓL FBS Olomouc! 6:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #84 Šárka Zhébalová (6:7)
60:59 Olomouc rozehrává v útočném pásmu
60:01 Začíná nám prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 5:7
59:36 Řeháková 25 sekund před koncem srovnává skóre
59:35 GÓL FBS Olomouc! 6:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #68 Gabriela Vaculová (6:6)
51:28 Dvě hráčky se nepěkně srazily na středu
51:20 Horčičková si pěkně prošla po mantinelu a nabídla míček spoluhráčce před bránu
50:27 Sigmundová obrala Čočkovou o míček
47:27 Soušková se prosazuje střelou z poměrně velké vzdálenosti
47:26 GÓL FBS Olomouc! 6:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Barbora Soušková, asistoval #33 Eliška Pešavová (6:5)
46:53 Řeháková faulována Machálkovou
45:26 Vaculová tvrdě napadala Sigmundovou.
43:55 Machálková V. čistě obrala o míček Řehákovou.
43:07 GÓL FBS Olomouc! 6:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #67 Anna Ševčíková (6:4)
42:45 Hodová střílí mimo.
42:01 Richterová byla faulována, a domácí tak budou rozehrávat z kraje svého brankoviště.
41:17 GÓL Bulldogs Brno! 6:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #55 Veronika Machálková (6:3)
40:01 Na úvodním buly byla úspěšnější Olomouc.
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
39:44 Machálková si prošla hřiště a zakončila, bez úspěchu
38:03 GÓL Bulldogs Brno! 5:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #16 Kristýna Veselá, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (5:3)
38:03 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Nikola Dlouhá družstva FBS Olomouc
36:44 Brucháčková si udělala z Brančíkové kužel
35:09 Brucháčková si výborně prošla celé hřiště a nabídla Machálkové prázdnou bránu
35:08 GÓL Bulldogs Brno! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #28 Anna Machálková, asistoval #36 Anna Brucháčková (4:3)
34:24 Brucháčková si prošla klasicky přes několik hráček, Hodulíková ovšem vyráží
33:36 Hra nahoru dolů bez větších šancí
31:41 Veselé se vystřelit nepodařilo
30:27 Horčičková své zaváhání napravuje a srovnává střelou ze středu
30:26 GÓL FBS Olomouc! 3:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #47 Michaela Zmrzlá (3:3)
30:11 Horčičková přestřeluje
29:40 Richterová kryje dva pokusy hostí
28:52 Stuchlíková ani nadvakrát nezakončila
27:11 Stuchlíkové střela nesedla ideálně
24:42 Řeháková střelou na zadní překonává golmanku a následně byla faulována
24:41 GÓL FBS Olomouc! 3:2
24:41 Vyloučen hráč #7 Lea Bělohoubková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
22:56 Brucháčková si prošla přes půl hřiště a zvyšuje opět na dvojbrankový rozdíl
22:55 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #98 Anna Sigmundová (3:1)
22:16 Dobrá kombinace Buldoček v útočném pásmu
21:07 Vaculová utekla obraně, položila si golmanku a snižuje na 2:1
21:06 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová bez asistence (2:1)
20:30 Brucháčková uklidňuje hru
20:05 Buly pro Olomouc
20:00 Střely v 1. části: 13:10
18:00 Skvělý zákrok Richterové.
17:00 Brucháčková v dalším průniku, Tomešováse snažila dorazit.
15:41 Brucháčková 3x zakončovala.
15:15 Stále se hraje ze strany na stranu, šance za šancí na obou stranách.
10:22 Rychlá, ale riskantní rozehrávka Sigmundové, ale vyšlo to.
07:30 Brucháčková zakládá útok, rozehrávku vystihla hráčka Olomouce.
04:50 Ihned po buly je vyloučnaStuchlíková za hru na zemi.
04:49 Vyloučen hráč #30 Veronika Stuchlíková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra na zemi
04:46 Tomešová dává velmi šťastnou branku když se od ní míček pdrazil do branky.
04:45 GÓL Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #94 Viktoria Tomešová bez asistence (2:0)
02:53 Zatím se hraje ve vysokém tempu, oba týmy se snaží získat míček a hrát to útoku.
01:31 Míček projel pod Richterovou, naštětí kousek vedle tyčky.
01:15 Presuje i Olomouc.
00:08 Brucháčková hned po buly jde do presu a posílá Buldočky do vedení.
00:07 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková bez asistence (1:0)