• 60 59:59
    8:7
    (Hrobařová)

Crazy girls FBC Liberec - FBC Intevo Třinec  8:7
branky: 16. Pavla Bárková, 17. Markéta Žbánková, 19. Markéta Žbánková, 31. Dominika Plichtová, 35. Markéta Žbánková, 40. Markéta Žbánková, 48. Markéta Valešová, 54. Markéta Lenfeldová - 5. Lucie Mišúnová, 8. Klára Hrobařová, 21. Lucie Mišúnová, 43. Tereza Mikulová, 46. Petra Bieleszová, 48. Tereza Mikulová, 60. Petra Bieleszová; rozhodčí: Miroslav Hnídek - Jakub Mauer; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 17, Alžběta Hánová 3 - Dagmar Šteglíková 15, Martina Szwanczarová 7; po třetinách: 3:2, 3:1, 2:4
60:00 Komentář domácích Novák Petr (Vedoucí): Zvítězil lepší tým. Třinec nám nic zadarmo nedal a boj až do poslední minutky. Jdeme slavit a pak do finále!!
60:00 Komentář hostů Czeczotka Martin (Asistent trenéra): Začnu včerejším zápasem.. včera jsme byli ve všech směrech lepší, bohužel se nám lepila smůla a soupeř po šťastných odrazech obratil zápas. Do Liberce jsme jeli odhodlání vrátit sérii do Třince, bohužel jsme byli dvě třetiny horším týmem a nevypracovali jsme si vůbec nic, 3.třetinu jsme se vrátili jako jednotný tým a ukazali charakter a zvládli se vrátit do zápasu, bohužel Liberec byl šťastnější a dal o gól více. Našim holkám děkujeme za sezónu, necháme si pár dnů, poté si to zhodnotíme. Jsme na naše holky hrdí !! Liberci gratulace :)
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
59:59 GÓL FBC Intevo Třinec ! 8:7
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #14 Petra Bieleszová, asistoval #26 Klára Hrobařová (8:7)
58:28 Timeout FBC Intevo Třinec
57:00 Liberec nasadil v oslabení tempo
55:27 Vyloučen hráč #19 Aneta Foffová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
53:26 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 8:6
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #19 Aneta Foffová (8:6)
53:26 repre goooool!!
50:44 Valešová se Žbánkovou si točí čtyři třineckéhráčky u jejich branky
50:12 Hánová si připisuje úžasný zákrok
49:41 krásná střela Foffové ale Szwanczarová připravená
48:33 Vyloučen hráč #8 Karolína Franková družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:52 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 7:6
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #44 Markéta Žbánková (7:6)
47:52 na scénu přichází Valešová, která si gol vstřelit taky musela!!
47:37 střela Liberce letí mimo
47:06 Timeout Crazy girls FBC Liberec
47:06 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Tereza Mikulová, asistoval #70 Lenka Šnajdrová (6:6)
47:06 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Alžběta Hánová družstva Crazy girls FBC Liberec
47:05 Třinec vyrovnává
45:13 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:5
45:13 Třinec gool
42:47 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Tereza Mikulová bez asistence (6:4)
42:47 rychlé využití přesilové hry
42:27 Vyloučen hráč #17 Dominika Plichtová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:27 Plichtová si za souboj u mantinelu chvilku posedí na trestné
42:05 Dlouhá si připisuje další povedený zákrok
41:35 střelu Lenfeldové blokuje Hrobářová
40:10 Liberec na míčku
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #71 Martina Szwanczarová družstva FBC Intevo Třinec
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:54 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 6:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #44 Markéta Žbánková, asistoval #9 Markéta Valešová (6:3)
39:54 a Žbánková po čtvrté
39:00 Liberec se v poslední minutě snaží uklidnit hru
37:39 v hale vládne neklid
37:06 Foffová v souboji výtězně
36:16 Třinci cinkla tyčka
34:01 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:3
34:01 Žbánkové se dnes jako vždy daří, připisuje si hattrick!!
30:54 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #17 Dominika Plichtová, asistoval #22 Pavla Bárková (4:3)
20:42 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #14 Petra Bieleszová (3:3)
20:42 dnes tu snad padají goly jen v přesilovkách
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:58 Vyloučen hráč #44 Markéta Žbánková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za zvedání florbalky
19:37 Valešová blokuje střelu z půlky
18:54 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:2
18:54 a máme tu další gool Liberce
16:04 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:2
16:04 naše hvězdná dvojka - goool!!
15:07 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #22 Pavla Bárková bez asistence (1:2)
15:07 Liberec rychle využívá přesilové hry
14:31 Vyloučen hráč #28 Tereza Martynková družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:31 Plichtová končí na zemi mezi Martynkovou a Wojnarovou
12:03 Liberec dlouho na míčku na své polovině
09:24 Šteglíková pod palbou
07:35 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #26 Klára Hrobařová, asistoval #99 Lucie Mišúnová (0:2)
07:35 Třinec využil přesilovky
06:54 Vyloučen hráč #9 Markéta Valešová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:30 bude se vylučovat
04:45 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová bez asistence (0:1)
04:45 o úvodní gól utání se postaral Třinec
04:20 Třinec jen tak nepuští Liberec ke střele
02:59 naše hvězdná dvojka Žbánková a Valešová prověřili Šteglíkovou
02:02 nebezepčná nahrávka od Voříškové před brankou Dlouhé
00:03 Žbánková se dostává do střely kterou blokuje Třinec
00:01 úvodní buly pro Liberec