• 60 59:02
    3:2
    (Pospíšilová)

KM automatik FBK Jičín - Bulldogs Brno 3:2
branky: 37. Gabriela Tožičková, 45. Gabriela Tožičková, 56. Gabriela Žůrková - 14. Ema Brucháčková, 60. Ema Brucháčková; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3 + Gabriela Žůrková 5:0; využití: 0:2; diváků: 94; zásahy brankářů: Alena Vokatá 13 - Jana Prátová 19; po třetinách: 0:1, 1:0, 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 5:6
59:59 Jenom doplňuji - Bachmaierová má poraněné koleno - je potřeba šití
59:59 Bohužel na konci zápasu zůstává ležet za mantinelem zraněná Bachmaierová, voláme záchranku
59:59 Jičín vypjatou situaci zvládl a po zásluze připisuje třetí vítězství v této sérii
59:30 Žáková neskutečně přestřelila prázdnou branku
59:02 GÓL Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #97 Kristýna Pospíšilová (3:2)
58:28 Odehrála se nepříjemná situace - hráčka hostí po odpískání faulovala Bachmaierovou. Do akce se vložila Žůrková a obdržela trest jako jediná - a to hned 5 minut za hrubost. Následně tu probíhá hádka trenérů, Brno zřejmě nezvládá stav zápasu
58:18 Vyloučen hráč #10 Gabriela Žůrková družstva KM automatik FBK Jičín na 5 minuty za hrubost
56:37 Bachmaierová dostala nepříjemný úder, je v pořádku a pokračuje na střídačku po svých
55:40 Hostující tým to již zkouší v šesti bez brankáře
55:19 Timeout Bulldogs Brno
55:19 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková bez asistence (3:1)
55:18 Konečně!
54:40 Žůrková další velká šance, to se nedá
53:45 Domonkosová znepříjemnila rozehrávku Růžičkové, pomohla si ale faulem, rozehrává Jičín
52:42 Kuchařová zaspala na trestné a Jičín si oslabení o pár vteřinek prodloužil
51:39 Žákové střela nesedla, mimo
51:11 Divácká podpora domácího týmu je dnes obrovská, hala skanduje každé povedené akci
50:31 Vyloučen hráč #20 Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře
50:24 Žůrková v další šanci, tentokrát dorážka. Diváci v mdlobách
50:00 Další střela Žůrkové, tentokrát doprostřed branky
49:40 Žůrková střelou z otočky trefuje tyčku
48:48 Tempo zápasu se neustále zvyšuje
47:10 Bachmaierová fantasticky dorážela backhandem do odkryté branky.. ještě víc fantastická ale Prátová, která skokem balonek vyráží
44:42 Mullerová v problémech v akci jedna na jedna, musela zakročit Vokatá
44:17 Tožičková předvádí svoje kvality
44:07 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #17 Gabriela Tožičková bez asistence (2:1)
43:15 Dobře v obranné práci Hašková, Brno se nedostalo k dorážce do odkryté branky
41:19 Jičín teď lehce propadl, Kleinová přečíslení zvládla a připravila velkou šanci pro Kacelovou, Prátová vyráží
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
39:14 V poslední minutě na balonku Brno
37:15 Preisslerová v dobré pozici na dorážku, Prátová opět vyráží
36:59 Nebezpečnou střelu vyslala opět Domonkosová, vedle. Další střelu brna vyráží Mullerová
36:19 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:1
34:00 V šanci po delší době i Brno, Vokatá ale vyráží
33:10 Další úderná střela Jičína, tentokrát od Tožičkové.. hlediště tlačí Jičín k brance
32:20 Střela Bachmaierové přes housle, Jičínu schází ke golu opravdu jen maličko
31:30 Jičín neskutečně tlačí, Brno jen odpaluje balonky
30:50 Nádherně teď Růžičková, bojuje jako lvice, vyslala dělostřelu.... následně série dorážek, Prátová ale vyráží
28:00 Brno poslední minutu neustále na balonku
26:30 Jičín se úspěšně ubránil v oslabení, Brno se nedostalo do větší šance
25:59 Jičín se dobře drží
24:08 Vyloučen hráč #93 Leona Müllerová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Střely v 1. části: 5:3
19:40 V poslední minutě na balonku Brno, Bachmaierová obrala poslední hráčku o balonek, ale v brejku trefuje pouze Prátovou
16:59 Dorážka Bachmaierové teď poskakovala na brankovišti Brna
14:00 Jičínská obrana teď zazmatkovala, pomoct musela Bachmaierová
13:10 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #8 Michaela Žáková (0:1)
12:00 Maličko jsme se zdržely neočekávanými problémy na časomíře, již ale vše běží a hra pokračuje dál
11:58 Vyloučen hráč #5 Lucie Růžičková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:40 Nyní můžeme konstatovat, že hra se opravdu přelévá ze strany na stranu, vidíme jednu šanci za druhou
10:12 Domonkosová vyslala nebezpečnou střelu, těsně mimo. Stejně tak Syslová na druhé straně
09:40 Hlediště jičínské sportovní haly je zaplněno
08:00 Teď ve velké šanci i Brno, výborně Vokatá
07:35 Krásně teď Mullerová, přihrávka vzduchem na osamocenou Žůrkovou však nevyšla
06:30 Tožičková hned ve dvou velkých šancích během jednoho střídání, k optimálnímu zakončení se nedostala
05:30 V jičínské sestavě se objevují veliké posily - po delší době vidíme na hřišti Lucii Pavlovičovou, nově také Gabrielu Tožičkovou a na střídačce vidíme i golmanku Kristýnu Provázkovou
04:50 Kuchařová před brankou hostujícícho týmu obdržela nepříjemný úder, je ale v pořádku
04:30 Nádherná střela Růžičkové z půlky, trefuje ale blok
03:50 Domonkosová ve velké šanci - sama před brankou mohla zakončovat, skákající balon ale netrefila
01:50 Střela Kuchařové ze středu při zemi, Prátová vyráží
01:10 Jičín na útočné polovině, střela Růžičkové po zemi však nemohla Bulldogs ohrozit.
00:10 Úvodní buly pro Bulldogs. Hráčky hostí se povzbuzují. Vyhrané buly slaví celá střídačka Brna.
00:00 Dobrý večer, vážení diváci. Vítám vás u 5. kola play down Extraligy žen mezi FBK Jičín a Bulldogs Brno, které se odehraje na palubovce pohádkového města.