1:6
    Eva BARVÍKOVÁ
    (Hašová)

FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:6
branky: 57. Eva Barvíková - 2. Eliška Planková, 5. Vendula Maroszová, 29. Vendula Maroszová, 31. Barbora Husková, 34. Eliška Planková, 48. Barbora Husková; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 132; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 33 - Nikola Příleská 20; po třetinách: 0:2, 0:3, 1:1
60:00 Pozápasové rozhovory najdete zde.
60:00 Střely ve 3. části: 5:6
59:59 V hale je opravdu neskutečný hluk. Fanoušci skandují jménem domácího týmu.
58:52 Vítkovice už se snaží hru klidně dohrát, ale hráčky a i fanoušci Olomouce jim nedávají klidnou chvíli.
56:30 GÓL FBS Olomouc! 1:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #6 Eva Barvíková, asistoval #29 Tamara Hašová (1:6)
56:30 Hala po gólu Olomouce málem spadla, jaký tady byl hluk od fanoušků.
55:55 Olomouc se drží na útočné polovině. Tvoří si hodně šancí, je vidět, že se snaží o alespoň jeden gól.
54:41 Vítkovicím začínají míčky při střelách také sjíždět.
53:54 Hra začíná být opravdu hodně drsná a je v ní mnoho fyzických kontaktů.
52:51 Jakubkovičové sjel míček z čepele, když střílela z výborné pozice.
51:22 Nyní bude hra velice zajímavá. Jelikož se bude chvíli hrát 4 na 4, tak bude pro hráčky hodně prostoru.
51:14 Vyloučen hráč #8 Dominika Buczek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:14 Vítkovice si dávají prvotřídní křižné přihrávky.
49:44 Vyloučen hráč #17 Kateřina Peterková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
49:39 Vítkovice ve výhodě.
47:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #2 Alžbeta Ďuríková (0:6)
47:31 Husková výborně zakončila do pravého horního rohu brány.
47:13 Vítkovice se míčku nechtějí vzdát.
46:10 Peterková "prodává" šanci.
44:44 Střela Seevaldové končí v boční síťce.
43:24 Vítkovice se snaží roztáhnout hru, útočnící jsou úplně u brány Olomouce a obránci úplně u brány svojí. Mezi bránami je hráčkoprázdno.
43:16 Vítkovice mají rozehrávku ze středu hřiště.
42:09 Střela Feikové proletěla kousek nad břevnem domácí brány.
40:54 Souhra Maroszové a Buczek končí o kousíček delší přihrávkou než by byla ideální k zakončení do odkryté brány.
40:10 Stejně jako minulou třetinu je úvodní buly pro Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 3:9
38:35 Hra je opravdu velice napínavá. Postupně začíná být více faulů.
37:45 Rozehrávka skončila tečovanou střelou, takže mají Vítkovice rozehrávku z druhého rohu.
37:39 Rozehrávka Vítkovic z útočného rohu.
36:22 Domácí na útočné polovině promachují florbalkami, když chtějí trefit letící míček.
36:00 Míček nebezpečně poskakoval v malém brankovišti domácích.
34:46 Střela Vítkovic končí v rohu.
34:10 Olomouc se nechce vzdát a stále usilovně bojuje.
33:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Eliška Planková, asistoval #7 Vendula Maroszová (0:5)
31:50 Vítkovice stále na míčku.
30:51 Vítkovice se drží na útočné polovině. Stále se snaží zakončovat.
30:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (0:4)
28:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #18 Lucie Cholinská (0:3)
28:50 Po rychlém úniku se míček dostal na střed, kde skákal a byl sražen Maroszovou až za záda Schoupalové.
28:31 Vítkovice jdou do rychlého protiútoku.
28:10 Olomouc už hru také uklidňuje.
26:56 Hraje se na straně Olomouce.
26:11 Rozehrávka Olomouce z rohu na útočné polovině.
24:49 Vítkovická akce končí vytlačená do rohu hřiště.
23:48 Olomouc na míčku není z daleka tak klidná jako Vítkovice. Míček jim sjíždí při střelách, přihrávky lítají nepřesně a tak.
23:11 Výborný zákrok Příleské.
22:35 Vítkovice v této třetině hrají podstatně lépe.
21:20 Šance Olomouce byla zahašena dříve než Olomouc stačila vystřelit.
20:45 Vítkovice se drží na útočné polovině a snaží se rychle skórovat.
20:10 Vítkovice vyhraly úvodní buly a snaží se rozehrát klidně.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
18:56 Vítkovice se snaží využít olomouckého střídání.
18:00 Většinou oba z týmů přijdou o míček v okamžik, kdy překročí půlící čáru hřiště.
17:29 Opět můžeme vidět klidnější rozehrávku od Vítkovic.
16:52 Střela Olomouce končí v rohu hřiště.
16:35 Rozehrávka Olomouce.
16:05 Olomouc jim tuto myšlenku rychle překazila a šla do rychlého protiútoku.
15:48 Vítkovice se snaží lehce uklidnit hru.
14:50 Momentálně mám v hlavě tolik myšlenek ohledně tohoto zápasu, že ani nevím co psát dříve. Je mi líto každého, kdo není na hale s námi.
12:25 Vítkovice jsou na míčku více času a jsou si na něm jistější. Zároveň se klidně dostávají do nebezpečných pozic, zatímco Olomouc hraje strašně uspěchaně. Každopádně hra jako taková je divácky velice atraktivní a je ve opravdu velice vysokém tempu.
11:44 Další výborný zákrok Schoupalové. Stihla se rychle přesunout a zabránit skoro jasnému gólu.
11:07 Další rychlý únik Olomouce. Tentokrát střela končí za mantinelem.
10:35 Nyní můžeme vidět rozehrávku Vítkovic.
09:11 Hra je ve vysokém tempu.
08:40 Výborný zákrok domácí gólmanky.
08:06 Další rychlý únik Olomouce, který končí mimo 3 tyče.
07:40 Přečíslení Olomouce končí kousek od tyče branky hostů.
07:23 Rozehrávka Olomouce.
06:57 Vítkovice se stále drží na útočné polovině a tlačí se do zakončení.
06:13 Hra se přesunula na útočnou polovinu hostů.
05:50 Olomouc se stále drží na útočné polovině.
04:50 Olomouc teď má velkou šanci. Míček skáče před bránou hostů a oba týmy se o něj perou hlava nehlava.
04:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #48 Eliška Planková (0:2)
04:25 Vítkovice drží Olomouc v tlaku.
03:46 Hra vypadá poměrně vyrovnaně.
03:03 Olomouc se drží na útočné polovině.
01:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Eliška Planková, asistoval #15 Šárka Staňková (0:1)
01:30 Planková výbornou střelou zakončila do brány domácích.