• 60 59:43
    5:12
    (Ujhelyi)

FbŠ Bohemians - ACEMA Sparta Praha 5:12
branky: 10. Jakub Buršík, 12. Jakub Buršík, 48. Vojtěch Zezulka, 49. Lukáš Kuncman, 58. Peter Hrabčák - 4. Matěj Čermák, 6. Josef Juha, 12. Josef Juha, 17. Josef Juha, 23. Lukáš Ujhelyi, 25. Mikuláš Krbec, 26. Milan Garčar, 28. Milan Garčar, 40. Marek Zouzal, 52. Robert Košir, 59. Marek Zouzal, 60. Milan Garčar; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3 + Dominik Šimáně 5:5; využití: 1:2; diváků: 352; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 5, Tomáš Hyršl 9 - Martin Beneš 16; po třetinách: 2:4, 0:5, 3:3
60:00 Střely ve 3. části: 4:9
59:53 Garčar potvrzuje svojí volbu nejlepším hráčem a přidává dvanáctnou branku Sparty.
59:43 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Milan Garčar, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (5:12)
58:53 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #89 Mikuláš Krbec (5:11)
58:53 Sparta dohraje třetinu v přesilovce.
58:35 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians na 5 minuty za hrubost
57:04 GÓL FbŠ Bohemians! 5:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #97 Peter Hrabčák, asistoval #88 Adam Růžek (5:10)
57:04 Hrabčák využívá přesilovku a hraje se už 5 na 5.
56:56 Vyloučen hráč #81 Matěj Čermák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
56:01 Bohemka v přesilovce, ale v šanci Krbec Mikuláš.
54:59 Vyloučen hráč #10 Josef Juha družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za opakované přestupky
53:35 Sparta na míčku v útočném rohu, ale Bohemka hned získává a vyráží do protiútoku.
51:13 Košir ze středu a Hyršl byl bezmocný.
51:00 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #14 Marek Zouzal (4:10)
49:01 Kuncman snižuje a třeba uvidíme ještě drama v tomto utkání.
48:59 GÓL FbŠ Bohemians! 4:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #39 Lukáš Kuncman, asistoval #84 Marek Ďopan (4:9)
47:23 Zezulka bombou ze středu snižuje skóre utkání.
47:21 GÓL FbŠ Bohemians! 3:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #3 Vojtěch Zezulka, asistoval #99 Dominik Šimáně (3:9)
47:09 Košir teď v dobré příležitosti, ale Hyršl pozorný.
45:02 Garčar se dobře vrátil a odzbrojil Zezulku.
42:52 Hyršlův skvělý zákrok proti Koširovi.
41:56 Zouzal trefuje břevno.
40:59 Sparta hraje přesilovku po zákroku Růžka.
40:42 Vyloučen hráč #88 Adam Růžek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:23 Třetí třetina začíná, Tomčo v šanci.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:43 Další povedená kombinace Sparty a Zouzal do prázdné branky.
39:41 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #87 Michal Kareš (2:9)
38:33 Bohemka nyní na míčku a Zezulka hledá spoluhráče v lepší šanci.
34:49 Sparta dobře podržela míček v rohu a je faulována. Oba týmy střídají.
33:22 Bohemka opět v šesti a Šebek nepřesně.
32:01 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha neproměnil #29 Radim Křenek.
30:52 Přesilovka nic nepřinesla a Sparta v plném počtu.
29:24 Domácí poprvé v zápase v šesti hráčích.
28:46 Vyloučen hráč #22 Robert Košir družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za opakované přestupky
27:33 Pěkná kombinace Sparty a Garčar ze středu za bezmocného Hyršla.
27:31 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Milan Garčar, asistoval #10 Josef Juha (2:8)
27:05 Sparta nyní dobře drží míček. Domácí se snaží napadáním donutit Spartu k chybě.
25:56 Důraz na brankovišti a Garčar se prosazuje z dorážky.
25:47 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Milan Garčar bez asistence (2:7)
24:26 Další střela do šibenice a Michajlovič střídá. V brance domácích se představuje Tomáš Hyršl.
24:16 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #29 Radim Křenek (2:6)
24:16 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Tomáš Hyršl družstva FbŠ Bohemians
23:44 Z další šance opět Sparta skóruje, za domácí se snažil snížit Tomčo.
22:52 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #89 Mikuláš Krbec (2:5)
21:11 Několik dobrých bloků Pavla Čiháka.
20:13 Začíná druhá třetina. Bohemka vstupuje do ní v oslabení.
20:00 Střely v 1. části: 9:9
19:45 Vyloučen hráč #21 Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra na zemi
18:44 Hraje se pěkné utkání se spoustou šancí, Sparta zatím těží z větší efektivity svého útoku.
16:59 Hattrick, který nyní kompletuje Josef Juha znamená opět dvoubrankové vedení Sparty.
16:53 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #36 Daniel Fišer (2:4)
16:31 Bartoš v dobré šanci, ale Michajlovič si připisuje důležitý zákrok.
15:12 Šebek v několika příležitostech, ale pro zatím neúspěšný.
14:01 První přesilovka utkání pro domácí. Pažák si jde odpočinout za sekání.
13:38 Vyloučen hráč #27 Michal Pažák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
11:41 Rychlá odpověď domácích. Buršík se trefuje do stejného místa jako při prvním gólu.
11:29 GÓL FbŠ Bohemians! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #81 Filip Forman (2:3)
11:27 Další ztráta na polovině hřiště a Juha přesně pod břevno.
11:26 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha bez asistence (1:3)
09:49 Z výběhu od mantinelu se trefuje Buršík a konečně prostřeluje brankáře Beneše.
09:48 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
07:51 Petrák ze středu nepřesně a oba týmy střídají.
06:33 Po souboji na středu se bude hrát 4 na 4.
06:26 Vyloučen hráč #81 Filip Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost
06:26 Vyloučen hráč #89 Mikuláš Krbec družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
05:23 Juha ze vzduchu sklepává za bezmocného Michajloviče.
05:17 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #28 Michal Zeman (0:2)
03:21 Formanova ztráta na středu a Čermák po pohledné kombinaci otevírá skóre.
03:09 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (0:1)
01:39 V první šanci domácích neuspěl nováček v sestavě Tomčo.
01:11 První lajna Bohemky si vytvořila slušný tlak, ale v první šanci utkání Čermák.
00:09 První buly pro Bohemku a Malič táhne první útok.
00:00 Dobrý den vážení diváci, už za několik minut vypukne další čtvrtfinálová bitva mezi Bohemkou a Spartou. Sparta zatím v sérii vede 2:0 a domácí udělají dnes maximum pro snížení stavu série.