58
  • 58 57:01
    Slovan

Z.F.K. Petrovice - TJ Slovan Havířov 5:3
branky: 2. Ondřej Firda, 3. Ondřej Firda, 14. Petr Kašpar, 17. Daniel Flašar, 19. Ondřej Firda - 11. Jiří Gregor, 26. Adam Zbořil, 29. Adam Zbořil; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Petr Maláč 24 - Ivo Sikora 22; po třetinách: 5:1, 0:2, 0:0
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:59 A domácí snižují stav série na 2:3.
59:50 Na druhé straně Maláč chytá a vyhazuje.
59:36 Flašarova střela skoro neletěla, ale skoro zaplachtila do rožku branky.
58:48 Další Erbsův pokus zblokován.
58:16 Erbs při střele zblokován.
57:10 Hosté jdou do 6 bez gólmana.
57:01 Timeout TJ Slovan Havířov
56:42 Řezáčova skákavá střela od poloviny dala Maláčovi zabrat, ale chytil ji.
55:41 Teď si míček proskákal přes malé brnakoviště Maláče.
54:43 Poslední minuty se hraje nahoru dolů, ale bez nějakých větších příležitostí.
52:10 Heiser zbytečně střílel z dálky nepřesně.
51:15 Hra je dost rozkouskovaná, plná nepřesností.
48:42 Nepříjemná střela Brijy, která prošla Homolovi mezi nohami a Maláč na ni špatně viděl.
46:47 Horák v brejku, ale nedostal se před branku a z rohu přihrával na Notu, který však nedokázal přesně zkaončit.
45:52 Domácí hrají v plném počtu.
45:29 Domácí opět zachytiuli přihrávku hostů a vyhodili.
44:43 Tak ldouho si Gregor se Zbořilem přihrávali, až je Nota obral o míček.
43:52 Vyloučen hráč #9 Jakub Češek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře
43:52 Další přesilovka pro hosty po faulu Češka na Řezáče.
43:40 Heiser nakonec vyslal dopředu sám sebe, protože Horák na jeho přihrávku nevystartoval a přesprintoval celé hřiště.
43:14 Firdovu střleu od poloviny Sikora vyrazil k mantinelu.
42:31 Pohyb Zbořila dělá domácím problémy a často je špatně pokrytý. Nyní nahrával na Skácela, který však ve vzduchu míček nedokázal trefit.
41:53 Charvát se vytáhnul proti Firdovi a odstavil ho od míčku.
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
39:12 Maláč se vytáhnul pro míček, který plachtil přes brankoviště.
38:45 Ivanova střela zblokována Češkem.
37:39 Zbořil namazal Firdovi, ale ten pak nepřsnou přihrávkou namazal opět hostům, kteří však se ke střele nedostali, protože akci přerušil Homola.
37:17 Opět pěkná kombinace Noty s Klimkem, ale opět bez střely.
35:58 Řezáče nechali domácí projít až skoro před brnaku, kde vyslal kros na Gregora, který však nedokázal míček trefit.
35:26 Chvastkovu střleu tečoval Ivan, Sikora si s ní i tka poradil.
34:34 Hosté hrají v plném počtu.
34:03 Kozelský s Hromádkou chvíli drželi míček v rohu domácích, ale ti ho dokázali vybojovat.
33:38 Flašar si vyběhl dlouhý oblouk, který zakončil střelou. Tu zblokoval hostující obránce.
32:34 Vyloučen hráč #19 Jiří Gregor družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
32:34 Gregor po rozmíšce jde na trestnou a domácí mají přesilovku.
30:53 V brankovišti domácích byli skoro všichni hráči na hřišti. Z šermované nakonec míček ulapil Maláč.
30:20 Nota sice krásně zachytil přihrávku po mantinelu, ale pak při snazep osunout míček na Klimka hodil míček za mantinel.
29:17 Kašpar trefil tyčku a poté z dorážky Horák mířil jen těsně mimo.
28:38 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #99 Adam Zbořil, asistoval #19 Jiří Gregor (5:3)
28:38 Na druhé straně Gregor ze středu přihrál na mantinel na Zbořila, který zkušeně zakončil.
28:09 Flašar s Klimkem předvedli pěkonu akci, ale bohužel nakonec bez střely.
27:26 Domácí sice byli skoro minutu na míčku, ale nepřenostmi se nemohli dostat ke střele.
25:19 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:2
25:19 Hosté svou druhou přesilovku proměňují. Zbořil nakonec prostřelil Notu, který ještě míček nejspíše tečoval a Maláč na něj nedokázal zareagovat.
24:49 Heiser dvakrát pohotovým zakleknutím zblokoval střely hostů.
24:15 Vyloučen hráč #87 Richard Klimek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání
24:15 A další přesilovka hostů po vlyoučení Klimka.
24:04 Erbs střílel rovnou z volného úderu, Nota zblokoval.
23:12 Klimek střílel jen po zemi a Sikora vyazil.
21:55 Domácí hrají v plném počtu.
21:51 Prakticky jediná střela hostů z hole Zbořila mířila těsně mimo.
21:15 Domácím se podařilo nějakou dobu držet míček.
20:00 V druhé třetině pokračuje přesilovka hostů
20:00 Střely v 1. části: 11:8
19:54 Vyloučen hráč #9 Jakub Češek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:54 Češek trochu zbytečně fauloval a hosté mají přesilovku.
18:59 Zaváhání Homoly před vblastní brankou, ale hosté tutovku nedokázali využít.
18:30 Gregorův střelecký pokus končí na boční síťce.
18:10 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #71 Petr Kašpar (5:1)
18:10 Po následném volném úderu se opět prosazuje Firda.
18:07 Klimek jen tak z nouze plásnul do míčku, ale Sikora měl se střelopu nestřleou přece jne práci.
17:28 Další střela Kozelského, který nebyl dobře pokrytý Kašparem. Maláč vyrazil.
17:02 Hosté rychle rozehrávali volný úder, po kterém Kozelský střílel nad.
16:44 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #68 Daniel Flašar, asistoval #18 Dominik Chvastek (4:1)
16:44 Flašar od mantinelu přesně zakončil do růžku Sikorovy branky po přihrávce od Chvastka.
16:10 Hromádka zkusil překvapit střelou od poloviny.
13:43 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar, asistoval #67 Radim Heiser (3:1)
13:43 Hosté měli volný úder na polovině domácích, kde Molinova střela skončila ve zdi a z protiútoku pak domácí zvýšili gólem z hole Kašpara.
13:25 Kozelksého střela po rozehrávce volného úderu byla těžká, ale Maláč ji kryl.
12:55 Češek střílí po přihrávce od Klimka mimo.
12:27 Prorok, který byl ponechán úplně volný dostal přihrávku z rohu, ale Maláč byl pohotový a jeho střelu chytil.
10:55 Kroček střílel od mantinelu, Maláč vyrazil.
10:25 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #19 Jiří Gregor, asistoval #77 Michal Kozelský (2:1)
10:25 Rychlé naražení a Gregor snižuje.
09:51 Brzy však hosté míček opět ztrácejí.
09:30 Hromádka si pohlídla nahození na Horáka a získal míček.
08:52 Firda vybojoval míček v rohu hostů a posunul na Horáka jehož střelu opět Sikora vyraizl nohou mimo.
07:26 Další pěkná střela Firdy, kterou Sikora tentokrát chytá.
04:53 Z rychlého protiútoku střílel od mantinelu Řezáč. Maláč střelu chytil.
03:50 Na druhé straně Chraváta v brejku vychatal Maláč.
03:37 Dalekonosná střela Firdy byla uklizena hostujícími hráči mimo.
03:11 Hosté na chvíli přenesli hru na polovinu domácích, ale nyní ztratili míček.
02:21 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:0
02:21 Následně se opět prosazuje Firda po spolupráci s Kašparem.
02:19 Horák z otočky od mantinelu, Sikora vyráží nohou mimo.
01:33 Chvastek po spolupráci s Klimkem trefuje boční síťku.
01:11 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:0
01:11 Domácí otevírají skóre gólem Firdy.
00:55 Po krátké ztrátě opět na míčku domácí.
00:13 Po úvodním buly na míčku domácí.