59
  • 59 58:52
    Petrovice

TJ Slovan Havířov - Z.F.K. Petrovice 5:4
branky: 29. Jiří Kroček, 33. Matěj Erbs, 42. Matěj Erbs, 46. Matěj Erbs, 56. Michal Kozelský - 2. Lukáš Homola, 24. Jakub Češek, 39. Daniel Flašar, 54. Ondřej Firda; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; diváků: 106; zásahy brankářů: Ivo Sikora 30 - Petr Maláč 33; po třetinách: 0:1, 2:2, 3:1
60:00 Střely ve 3. části: 15:16
58:52 Timeout Z.F.K. Petrovice
58:35 Petrovice jdou do hry bez brankáře.
57:20 Horák trefuje tyč.
55:37 Řezáč zadovkou na Kozelského, který vymetá pravý horní roh.
55:36 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #91 Petr Řezáč (5:4)
53:42 Domácí jdou do první plnohodnotné přesilové hry.
53:41 Vyloučen hráč #19 Jakub Nota družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hra rukou
53:38 Nacvičený signál Firdy a Kašpara. Po této akci  je srovnaný stav.
53:37 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #71 Petr Kašpar (4:4)
52:00 Kozelský z voleje těsně míjí branku.
50:47 Molin v nadějné pozici obral obranu Petrovic o míček.
47:20 Řezáč zkusil míček nahodit na Gregora. Maláč však vystihnul tuto nahrávku a zmocňuje se míčku.
45:54 Ebrs opět úspěšný. Domácí tým poprvé v dnešním utkání ve vedení.
45:53 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #87 Matěj Erbs, asistoval #91 Petr Řezáč (4:3)
45:40 Horák ze středu pouze do Sikory.
44:06 Řezáč nahodil na Gregora, ten míček chtěl ještě přehodil přes Maláče. Bohužel zahrál vysokou holí.
42:52 Charvát obral Kašpara o míček vyjel po mantinelu a vypálil tvrdě na Maláče. Ten se štěstím vyráží ramenem.
42:30 Klimek sražen k zemi. Po vyraženém dechu se těžce zvedá.
42:06 Lukáš Vernarský je prostě výborný na nájezdy.
42:05 Trestné střílení družstva Z.F.K. Petrovice neproměnil #87 Richard Klimek.
41:02 Skácel mohl vystřelit, ale ještě našel Erbse, který k bližší tyči překonává Maláče.
41:01 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #87 Matěj Erbs, asistoval #65 Petr Skácel (3:3)
40:23 Domácí jdou do přesilové hry.
40:01 Buly pro Slovan.
40:00 Střely ve 2. části: 13:10
39:49 Homola diskutoval s rozhodčími a necouval od rozehrávky. Skácel této šance využil a poslal Homolu na 2 minuty za nedovolenou vzdálenost.
39:48 Vyloučen hráč #34 Lukáš Homola družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:33 Petrovice využili ještě přesilovou hru po faulu Ivana. Stále budou hrát 5 na 4.
38:32 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #68 Daniel Flašar, asistoval #87 Richard Klimek (2:3)
38:24 10 vteřin bude hra 5 na 3.
38:23 Vyloučen hráč #91 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
38:15 Odložené vyloučení na Řezáče.
36:35 Hra v plném počtu se domácím očividně nelíbí. Na trestnou lavici se posadí Ivan.
36:34 Vyloučen hráč #90 Radim Ivan družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
36:05 Domácí v plném počtu.
35:05 Gregor 2x obral Firdu o míček.
34:06 Domácí hráli v 6ti. Tato hrubá chyba je může hodně mrzet.
34:05 Vyloučen hráč #25 Pavel Lasota družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za špatné střídání
32:42 Erbs svým freestylem srovnává stav. Fanoušci Petrovic předvedli velice nehezké gesto, kdy na Erbse po vstřelené brance ukázali pozadí.
32:41 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #87 Matěj Erbs z trestného střílení (2:2)
32:18 Kozelský po kontaktu v rohu diskutuje s rozhodčím o možném faulu.
30:28 Hořecký trefuje horní tyč.
30:00 Erbs potřebuje ošetření zdravotníka.
28:35 Charvát backhandovou nahrávkou našel Kročka, který výbornou střelou do levého růžku snižuje stav.
28:34 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #30 Jiří Kroček, asistoval #56 Patrik Charvát (1:2)
28:20 Kozelský se pokusil vyjet z rohu. Míček mu vypíchnul Homola.
27:18 Kašpar zlomil hůl.
25:55 Erbs si nevšimnul Kročka, který mu nabíhal na střelu. Míček končí v rukou Maláče.
23:26 Domácí celou dobu tlačili na branku soupeře. Bohužel jedna chyba, které Petrovice využili končí brankou.
23:25 GÓL Z.F.K. Petrovice! 0:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #9 Jakub Češek, asistoval #18 Dominik Chvastek (0:2)
23:11 Charvát několikrát proběhl za Petrovickou brankou, než mu byl někdo schopný sebrat míček.
22:03 Řezáč vypálil na vzdálenější tyč. Míček se ještě odrazil od Noty do tyče. Poté vyletěl mimo branku.
21:36 Hromada vypáli pod horní tyč. Maláč helmou vyráží.
21:00 Erbs se pokusil o kličku. Bohužel mu podjela noha a padá k zemi.
20:01 Buly pro Slovan.
20:00 Střely v 1. části: 10:8
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:15 Míček nebezpečně poskakoval před Sikorou. Naštěstí ho zalehnul a nedovolil další pokračování Petrovické akce.
15:36 Několik nadějným pokusů na Maláče.
14:45 Flašar zlomil hůl.
13:45 Kašparův nához na nabíhajícího Horáka končí v rohu hřiště.
11:40 Homola lehce sobecky. Mohl nahrát na Horáka, který by měl odkrytou branku. Vybral si střelu přesně do těla Sikory.
10:32 Brija poslal neskutečnou dělovku na Maláče. Ten stěží vyráží helmou.
10:12 Michna měl odkrytou branku. Trefil pouze boční síťku.
09:40 Horák trefuje tyč.
09:31 Ivan v souboji s Firdou nechtěně zašlápnul míček.
08:11 Firda zapomněl čepel pod nohama Řezáče. Ten po ní sjel. Výhoda pro domácí.
06:20 Gregor měl výhodu. Velice rychle se dostal přes obranu hostů a šel sám na branku. Dobře si počkal na pohyb Maláče, ale branku nedokázal vstřelit.
05:40 Ivan obehrál obranu Petrovic. Bohužel mu míček příliš skákal na to, aby vystřelil.
05:02 Petrovice velice dobře blokují střely.
04:47 Slovní potyčka mezi Erbsem a Kašparem.
02:30 Málem se opakovala stejná situace. Slovan však dobře vystihl nahrávku a obral Petrovice o míček.
01:16 Firda z rohu hřiště nahrál na Homolu, který vypálil k bližší tyči. Od té se míček odrazil a skončil za zády Sikory.
01:15 GÓL Z.F.K. Petrovice! 0:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #34 Lukáš Homola, asistoval #5 Ondřej Firda (0:1)
01:00 Brija dobře zablokoval střelu Firdy.
00:35 Ivanovi sjela nahrávka. Kroček měl co dělat, aby se míček nedostal k soupeři.
00:00 Úvodní buly pro Slovan.