Radim KÜHNEL
  • 59 58:59
    5

FAT PIPE Start98 Kunratice - Florbal Ústí 1:5
branky: 9. Matěj Netrefa - 12. Tomáš Pšenička, 22. Martin Fuchsig, 28. Václav Vavruška, 33. Pavel Vítek, 33. Radek Kužel; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 2 + Otakar Prášek 5 + TDKU:0 + Radim Kühnel TDKU + 5; využití: 0:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 19 - Marek Netopilík 23; po třetinách: 1:1, 0:4, 0:0
60:01 Ohlasy trenérů a nejlepších hráčů
60:00 Střely ve 3. části: 9:4
58:59 Vyloučen hráč #64 Otakar Prášek družstva FAT PIPE Start98 Kunratice do konce utkání
58:59 Vyloučen hráč #64 Otakar Prášek družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 5 minuty za hrubost
58:59 Vyloučen hráč #97 Radim Kühnel družstva Florbal Ústí na 5 minuty za hrubost
58:59 Vyloučen hráč #97 Radim Kühnel družstva Florbal Ústí do konce utkání
58:59 Tato bitka skončila dvěma červenými kartami, pokračuje se 4 na 4.
57:49 Vypadá to, že Kunratice už vývoj zápasu nezvrátí.
57:08 Hra se nachvíli přerušila, hostující gólman zůstal ležet po srážce s domácím hráčem.
57:01 Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
53:25 Domácí ubránili oslabení a můžou se tak ještě pokusit o vyrovnání.
52:07 Kunraticím se zatím daří bránit.
51:23 Kunratice znovu oslabeny, Novotný se dopustil faulu a domácí tak musí znovu bránit přesilovku.
51:17 Vyloučen hráč #43 Jan Novotný družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hrubost
50:18 Kunratice sice převážně drží balón, ale nedaří se jim dostávat do šancí.
49:11 Patrik Chládek dnes nemá svůj den.
40:01 Ústí vyhrálo třetí úvodní buly a drží tak balón.
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
39:10 Vypadá to, že třetina se dohraje v tomto stavu.
39:01 Peávě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:55 Na hřišti se to po smršti gólů trochu zklidnilo.
36:53 Esterka přestřeluje bránu.
34:47 Jirásek vyslal dobrou střelu z dálky.
33:29 Novotný pouze do tyče.
32:59 Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
32:59 GÓL Florbal Ústí! 1:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #4 Radek Kužel, asistoval #85 Lukáš Täuber (1:5)
32:59 Kunratice si berou oddechový čas a budou se snažit zvrátit velmi nepříznivý stav utkání.
32:17 GÓL Florbal Ústí! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Pavel Vítek, asistoval #97 Radim Kühnel (1:4)
32:17 Vítek se trefuje přesně a navyšuje náskok svého týmu. Pro domácí to zatím nevypadá moc dobře.
27:14 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #4 Radek Kužel (1:3)
24:41 Hra ve druhé třetině nabrala úplně jiých obrátek.
22:31 Nedá se říct, který z týmů je více na balónku. Hraje se hodně nahoru - dolu.
21:33 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #52 Martin Fuchsig, asistoval #11 Ondřej Kawulok (1:2)
21:33 Netrvalo to dlouho a hráči Ústí jdou do vedení.
20:01 Začala nám druhá třetina dnešního zápasu. Stav zatím nerozhodný 1:1.
20:00 Střely v 1. části: 7:9
18:00 Hráči Ústí teď mohli navýšit svůj náskok. Kawulok však nezvládl zpracovat přihrávku.
11:54 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #23 Tomáš Pšenička, asistoval #96 Václav Vavruška (1:1)
10:04 Kawulok z dlouhého výběhu pouze do rukou domácího brankáře.
09:11 Kapitán hostů ve velké šanci přestřeluje bránu.
08:26 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #15 Matěj Netrefa bez asistence (1:0)
08:26 Matěj Netrefa napravil svoje předchozí zaváhání jak nejlépe mohl.
07:54 Kunratice odbránili oslabení a pokračuje se tak znovu v 5 na 5.
07:17 Ústí se zatím v přesilovce nedostalo do žádné větší šance.
05:53 Vyloučen hráč #15 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hra na zemi
05:53 Máme tu první přerušení hry. Netrefa chtěl napravit svoje pochybení u mantinelu, ale sklouzl a zahrál tak balón na zemi.
04:46 První větší šance, o kterou se postaral hostující Trčka.
02:54 Hosté poprvé na balónku.
01:42 Hráči Ústí zatím pouze vyčkávají na chybu domácích, kteří drží balón na svých hokejkách.
00:01 Úvodní buly utkání vyhráli domácí.
00:00 Vítáme Vás u třetího čtvrtfinálového zápasu 1. ligy mužů. Série se po dvou zápasech v Ústí přesunula sem na Jižní Město. Dnešní hosté (Florbal Ústí) vyhráli obě první čtvrtfinále a přivezli si tak do Prahy náskok dvou bodů, 2:0. Uvidíme jestli dnes domácí zázemí pomůže FAT PIPE Start98 Kunratice k získání prvního bodu v sérii, nebo jestli to bude poslední zápas série a Ústí si odveze třetí a poslední výhru.