• 60 59:04
    2
    Radek KUŽEL

Florbal Ústí - FAT PIPE Start98 Kunratice 7:5
branky: 4. Radek Kužel, 15. Radim Kühnel, 28. Vojtěch Semerád, 35. Vít Pavelka, 44. Ondřej Kawulok, 50. Václav Vavruška, 59. Václav Vavruška - 21. Martin Fenik, 24. Marek Šmíd, 45. Albert Kulík, 49. Martin Fenik, 51. Ondřej Schuller; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 273; zásahy brankářů: Marek Netopilík 25 - Ondřej Lupoměch 31; po třetinách: 2:0, 2:2, 3:3
60:00 Střely ve 3. části: 7:16
59:04 Vyloučen hráč #4 Radek Kužel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:04 Vavruška si udělal na zemi klik uprostřed hřiště a běžel dál.
58:50 GÓL Florbal Ústí! 7:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #52 Martin Fuchsig (7:5)
57:48 Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
57:42 Netopilík neskutečnej!
55:16 Hráči Kunratic skvěle brání Lupoměcha
50:52 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 6:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #13 Ondřej Schuller, asistoval #24 David Jirásek (6:5)
50:19 Kawulok se rozeběhl pro volný míček jako tygr a vystřelil.
49:32 GÓL Florbal Ústí! 6:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #23 Tomáš Pšenička (6:4)
48:47 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 5:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #7 Martin Fenik, asistoval #99 Michal Strnad (5:4)
48:14 Vavruška zabránil sehrávce hostí.
47:13 Vyloučen hráč #74 Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:10 Kužel letí se Šmídem k zemi.
45:49 Kunratice neváhali a ihned vrátili Ústí úder.
44:47 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 5:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #81 Albert Kulík, asistoval #6 Vojtěch Plaček (5:3)
43:43 GÓL Florbal Ústí! 5:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #52 Martin Fuchsig (5:2)
41:20 EPIC SAVE, NEETOPILÍK VRAZIL NOHU NA POSLEDNÍ CHVÍLI DO PRÁZDNÉ BRÁNY. Kulík se nestrefil úplně do prázdné branky
40:00 Střely ve 2. části: 15:10
39:31 Šedivý dobře vyblokoval střelu na Netopilíka.
38:26 Trčka si oběhnul hráče jako kuželky a sřílí.
36:07 Jedna střela za druhou na Lupoměcha, domácí hráči si to vyměňovali jako štafetu.
35:04 Vyloučen hráč #64 Otakar Prášek družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:41 GÓL Florbal Ústí! 4:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Vít Pavelka, asistoval #25 Vojtěch Semerád (4:2)
33:30 Výborná akce Trčky který, přehrál tři soupeře a svou sólovou akci předává Pšeničkovi, ten zakončuje ale Lupoměch čape.
29:56 Vítek neskutečná střela na brankáře!
28:15 Hráči Kunratic jsou agresivní a věší domácí hráče jako prádlo na šňůru.
27:16 GÓL Florbal Ústí! 3:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #25 Vojtěch Semerád, asistoval #14 Pavel Vítek (3:2)
23:52 Netopilík stále ve střehu!
23:28 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #20 Marek Šmíd, asistoval #88 Jiří Lebeda (2:2)
22:10 Kuhnel střelil z půlky hřiště ale Lupoměch míček nohou odráží.
21:32 Kužel střílí ze strany, ale strefuje jen boční síťku.
20:35 Netopilík první střelu vychytal, ale další už bohužel nestihl.
20:14 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 2:1
20:00 Střely v 1. části: 14:5
16:08 Kawulok na bránu ale střílí těsně nad ní.
15:36 Netopilík až teď první kontakt s míčkem.
14:42 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #97 Radim Kühnel z trestného střílení (2:0)
14:36 Tauber zabránil přihrávce před bránou domácích
11:43 Lupoměch drží svůj tým a čape.
08:19 Ústí zatím Kunratice přehrává.
06:51 Pavelka rána jako blázen.
04:10 Jedna střela za druhou na Lupoměcha.
03:42 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #4 Radek Kužel, asistoval #96 Václav Vavruška (1:0)
03:27 Trčka poslal Vavruškovi nahrávku přímo před bránu.
02:38 Fenik si z toho dělá hned ze začátku fotbal.
01:42 Trčka dnes zasadil první střelu do Lupoměcha. Lupoměch je ale ve střehu a vyčapal.
00:00 Úvodní buly pro tým domácích.