• 60 59:58
    8:6
    ()

Florbal Primátor Náchod - Zlín Lions 8:6
branky: 20. Nikolas Osifčin, 23. Jiří Jebavý, 37. Adam Jakubský, 38. Jakub Vysoký, 41. Jakub Vysoký, 43. Nikolas Osifčin, 60. Filip Čáp, 60. Jakub Vysoký - 13. David Vodica, 18. David Vodica, 30. Ondřej Žůrek, 38. Jakub Vít, 56. Ondřej Balner, 59. Jakub Vít; rozhodčí: Lukáš Drahný - Filip Neumann; vyloučení: 2:3 + David Vodica OS; využití: 2:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Josef Štach 18 - Lukáš Slovák 19; po třetinách: 1:2, 3:2, 4:2
60:00 Komentář domácích Čečetka Jan (Vedoucí): Z naší strany dobrých 55 minut. Hráči plnili věci z tréninku a bylo to na hřišti znát. Bohužel špatná rozhodnutí v posledních pěti minutách nás málem stála vítězství, které jsme získali zpět v přesilovce. Díky soupeři a divákům zápas.
60:00 Komentář hostů Blažek Vladimír (Trenér): Měli jsme dobrý vstup do utkání, které jsme nakonec prohráli špatnou kvalitou finálních přihrávek a nepřesnou střelbou. V neposlední řadě nedisciplinovaností některých hráčů.Blahopřeji soupeři k zisku tří bodů.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:59 Vysoký ještě zkušeně upravuje skóre a zapisuje si hattrick!
59:58 GÓL Florbal Primátor Náchod! 8:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký bez asistence (8:6)
59:37 Čáp vystřelil Náchodu 3 body v přesilovce!
59:36 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #6 Jakub Vysoký (7:6)
58:52 Hosté dávají vyrovnávací branku, ale kvůli nepřiměřené oslavě bude Náchod hrát ještě přesilovku!
58:51 GÓL Zlín Lions! 6:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #13 David Vodica (6:6)
58:51 Vyloučen hráč #13 David Vodica družstva Zlín Lions - osobní trest
58:51 Vyloučen hráč #13 David Vodica družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování
58:44 Timeout Zlín Lions
58:44 Vyloučen hráč #37 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
57:40 Fantastické zákroky "Jožina z bažin" Štacha!
55:41 Zadělává se nám tu na drama do posledních vteřin, hosté využili přesilovku a jsou opět ve hře
55:40 GÓL Zlín Lions! 6:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #25 Jakub Vít (6:5)
54:50 Neskutečný zákrok Knettiga, který zabránil jistému gólu!
54:01 Náchod bude muset ubránit 2 minuty početní nevýhody
54:00 Vyloučen hráč #26 Lukáš Jirásek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
52:25 První lajna Náchoda měla tutovou šanci, která bohužel neskončila za zády gólmana
50:30 Hosté rozehrávali volný úder z rohu hřiště a kromě střely jim vyšlo všecho přesně
48:35 Dobrá práce nejnižšího hráče 1. ligy juniorů, Tondy Donaje, který zachytil míček a poslal pěknou zadovku na Jakubského
46:40 Skvělý defenzivní zákrok ostříleného obránce Železa!
44:45 Důležitý zákrok gólmana Štacha!
42:48 Spolupráce ze Dvora Králové funguje i v náchodském dresu a Náchod vede už o dva góly!
42:47 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #97 Jakub Langpaul (6:4)
40:45 Náchod využívá přesilovku a jde do vedení!
40:44 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #96 Filip Čáp (5:4)
40:01 Úvodní bule pro Zlín
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:55 Vyloučen hráč #27 Ondřej Balner družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
39:30 Odložené vyloučení po sekeře jednoho z útočníků hostů
37:51 Hosté rychle reagují a skóre je opět vyrovnané
37:50 GÓL Zlín Lions! 4:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #18 Matěj Bureš (4:4)
37:05 Neskutečný obrat během několika vteřin! Nejdříve dával branku Jakubský v odloženém vyloučení a potom Vysoký, který si zkušeně vymíchal gólmana hostů!
37:04 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #37 Nikolas Osifčin (4:3)
36:42 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #89 Antonín Donaj (3:3)
35:51 Náchod bohužel početní výhodu nevyužil a Zlín už hraje opět v pěti
33:52 Náchod si zahraje první přesilovku zápasu
33:51 Vyloučen hráč #11 Jakub Holiš družstva Zlín Lions na 2 minuty za držení
31:45 Kosař vyslal nebezpečnou střelu od půlky hřiště
29:46 Hosté se opět dostávají do vedení po perfektně umístěné střele do šibenice
29:45 GÓL Zlín Lions! 2:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #29 Ondřej Žůrek, asistoval #7 Vojtěch Prokůpek (2:3)
27:45 Štach se nenechal vykoupal a skvělým zákrokem chytil nájezd!
27:44 Trestné střílení družstva Zlín Lions neproměnil #13 David Vodica.
26:00 Velká šance první náchodské lajny
24:05 Skvělý Čápův blok!
22:07 Po trpělivé rozehrávce se prosazuje třetí lajna domácích, konkrétně Jebavý, kterému srdečně gratulujeme k prvnímu gólu v juniorském áčku!
22:06 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Jebavý, asistoval #87 Adam Jakubský (2:2)
21:45 Náchod kombinuje na vlastní polovině
20:01 Úvodní bule pro Náchod
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:04 Osifčin dává první gól Náchoda!
19:03 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #42 Filip Knettig (1:2)
17:43 Další povedená akce první lajny Zlína a další gól hostů
17:42 GÓL Zlín Lions! 0:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #21 Jan Veselý (0:2)
16:05 Jakubský měl 2 velké šance za jedno střídání, bohužel neproměnil ani jednu
14:20 Další nebezpečnou střelu vyrazil gólman Štach
12:22 Hosté se ujímají vedení po povedené kombinaci
12:21 GÓL Zlín Lions! 0:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (0:1)
11:00 Hosté jsou teď více na balónku
09:45 Prause vyslal nebezpečnou střelu ze středu hřiště
07:50 Parádní Štachův zákrok
05:55 Jebavý vybojoval míček, nahrál ho na Knettiga, který bohužel přestřelil branku
04:00 První zákrok má už i brankář domácích Štach
02:45 Čáp střílel od mantinelu, ale trefil jenom tyčku
01:55 První střelu Náchoda zaznamenal Knettig
00:01 Úvodní bule pro Náchod
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 24. kola. Ve vyhřáté Plechárně se utká domácí Florbal Náchod a hosté Zlín Lions.