• 62 61:33
    6:5
    (Vaverčák)

Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 6:5p
branky: 16. Adam Vágner, 21. Adam Zukal, 36. Martin Svatoň, 49. Petr Zajíček, 60. Petr Šubrt, 62. Petr Zajíček - 2. Jakub Drga, 15. Ondřej Kos, 22. Jakub Drga, 40. Štěpán Kouřil, 42. Ondřej Soják; rozhodčí: Jan Ptáčník - Martin Pivoda; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 94; zásahy brankářů: Martin Koudelka 12, Filip Prokeš 11 - Daniel Hampl 24; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:1, 1:0
65:00 Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér): Dnešní brněnské DERBY nabídlo krásné florbalové utkání, které muselo potěšit všechny diváky na hale. Jsem rád, že před play off jsme odehráli takhle těžké utkání, kde byl soupeř na nás velmi dobře připravený. Do závěrečné části sezóny musíme zapracovat na detailech hry, abychom byli připraveni odehrát to, na co všichni trpělivě čekáme. Děkuji hráčům za dnešní výkon, který gradoval s posledními minutami západu! Děkuji všem fanouškům za skvělou podporu a soupři za výborné utkání! AVÉ BULLS :) !
65:00 Komentář hostů Menšík Jan (Vedoucí): Do dnešního utkání jsme vstoupili velmi dobře a přisvojili si úvodní vedení. V průběhu zápasu jsme si se soupeřem vyměňovali silné a slabé chvíle a hra se hodně přenášela tam a zpět. Na konci jsme bohužel nebyli dosti důrazní v našem brankovišti a soupeř srovnal. V prodloužení jsme sice byli my tým, co byl více na míčku, ale soupeř ten tým, co dokázal rychleji rozhodnout. Chtěl bych dnes pochválit kluky za odmakaných 61 minut. Soupeři díky za byť tvrdé, ale férové utkání.
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
61:33 GÓL Bulldogs Brno! 6:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #5 Petr Vaverčák (6:5)
61:15 Svoboda ve velké šanci
60:01 Poudloužení 3 na 3 právě začalo
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:46 Šubrt 15 sekund před koncem vyrovnává!
59:45 GÓL Bulldogs Brno! 5:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #40 Petr Šubrt, asistoval #77 Michal Veselovský (5:5)
47:05 Gullivers kontrolují tempo hry
42:54 Hanzelkova střela mírila ke vzdálenější tyči, avšak obránci ji stihli zblokovat
41:31 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Ondřej Soják, asistoval #14 Adam Drga (3:5)
40:01 A i do třetice vyhrávají guliveři úvodni buly
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Filip Prokeš družstva Bulldogs Brno
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:39 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Štěpán Kouřil, asistoval #98 Martin Kadlec (3:4)
38:51 Koudelka v oslabení vytahuje skvělý zákrok
38:30 Vyloučen hráč #54 Filip Mazáč družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
37:42 Buldoci zamykají hosty v pásmu
35:12 GÓL Bulldogs Brno! 3:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #5 Petr Vaverčák (3:3)
33:43 Se střelou Svatoně golman problém neměl
29:14 Nabíhající Zemánek z druhé vlny trefuje tyčku
27:51 Buldočí přesilovka se opět s úspěchem nesetkala
25:23 Novotný tvrdě zastavil Zukala odsedí si dvouminutový trest
25:22 Vyloučen hráč #75 Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
24:01 Přesilovka domácích se příliš nepovedla, hosté jsou v pěti
21:56 Vyloučen hráč #57 Ondřej Kos družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
21:23 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga, asistoval #29 Ondřej Soják (2:3)
20:23 Svoboda ze středu shodil na mantinel na Zukala a ten krásnou střelou vyrovnává skóre
20:22 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #38 Jan Svoboda (2:2)
20:01 Úvodní buly opět pro Gullivers
20:00 Střely v 1. části: 11:8
15:02 Vágner po průniku po mantinelu překonává golmana střelou mezi nohy.
15:01 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner bez asistence (1:2)
14:13 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #57 Ondřej Kos, asistoval #7 Martin Malý (0:2)
12:13 Svatoň se dobrým pokusem snažil o obtočení brány
12:00 V posledních okamžicích se k míčku konečně dostávají pořádně také domácí
09:22 Vágner v oslabení unikl po mantinelu, jeho střela skončila na golmanově hrudi
08:45 Buldoci zatím úspěšně odolávají přesilovce hostí
07:25 Vyloučen hráč #13 Martin Ján Osuský družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
01:38 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga, asistoval #59 Matyáš Polzer (0:1)
00:01 Gullivers vyhrávají úvodní buly