3:9
    Jakub WOLF
    ()

FbC Hradec Králové - Zlín Lions 3:9
branky: 23. David Štaier, 50. Vítek Ryba, 60. Jakub Wolf - 5. Matěj Bureš, 8. Jakub Vít, 23. Ondřej Balner, 27. Jakub Vít, 32. Jan Veselý, 38. Max Kuštan, 47. Adam Jiříček, 57. Jan Veselý, 59. Adam Jiříček; rozhodčí: Radek Hrdlička - Ondřej Jiránek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Školník 32 - Lukáš Slovák 26; po třetinách: 0:2, 1:4, 2:3
60:00 Komentář domácích Heger David (Trenér): DSnes spousta pozitivního i když výsledek tomu neodpovídá. Snaha a nasazení jsou příslibem do budoucna.Děkuji končícím juniorům za roky zážitkou. Dále dorostencům za pomoc ve skončení sezńě.všem přeji mnoho úspěchů v nadcházející sezóně.
60:00 Komentář hostů Blažek Vladimír (Trenér): Oproti včerejšímu zápasu s Náchodem se dnes v Hradci hrál florbal.Výsledek je sice jednoznačný pro nás, ale skore mohlo vypadat i jinak. Nám dnes fungovalo rozebírání hráčů při  návratu i jeho rozehrávce, trpělivá rozehra a zavřená brána. Děkujeme soupeři a rozhodčím za utkání a přejeme vše dobré.
60:00 Střely ve 3. části: 9:13
59:52 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:9
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf bez asistence (3:9)
59:45 Výborná střela Prokopa Hanzlíka
58:05 GÓL Zlín Lions! 2:9
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #13 David Vodica (2:9)
57:20 Další monster save Školňase
56:26 GÓL Zlín Lions! 2:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #21 Jan Veselý bez asistence (2:8)
54:35 Vyloučen hráč #25 Jakub Vít družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování florbalky
53:50 Další skvělý zákrok Školníka
49:20 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #24 Michal Rolín (2:7)
48:47 Vyloučen hráč #86 Patrik Strejcius družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
46:42 GÓL Zlín Lions! 1:7
45:35 Hra se přelévá ze strany na stranu
40:00 Střely ve 2. části: 11:16
37:26 GÓL Zlín Lions! 1:6
Vlastní branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #8 Max Kuštan (1:6)
37:26 Neštastný vlastní gól Maxe Kuštana
37:24 Školník si připisuje další tři skvělé zákroky
33:26 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Prokůpek družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání
31:28 GÓL Zlín Lions! 1:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #21 Jan Veselý, asistoval #11 Jakub Holiš (1:5)
27:42 Vítek Ryba má dnes velkou smůlu a nedaří se mu trefit Zlínskou svatyni
26:46 GÓL Zlín Lions! 1:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #11 Jakub Holiš (1:4)
26:46 Jakub Vít nádherně trefuje Školníkovi přímo nad kotník k tyčce
25:11 Školník dneska září, teďka neskutečně zachránil hradeckou branku monster savem
22:51 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #71 David Štaier bez asistence (1:3)
22:36 GÓL Zlín Lions! 0:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #37 Vojtěch Blažek (0:3)
20:10 Zlín si hned ze začátku vytvořil nebezpečnou šanci, kterou však Školník chytil poměrně s přehledem
20:00 Střely v 1. části: 9:12
19:37 Školník perfektně vychytal sólový únik Zlínského hráče
17:30 Míček nebezpečně skáče před hostující branku, ale do brány nespadl
13:20 Výborný zákrok Lukáše Slováka
08:30 Školník teď podržel Hradec a zapsal si hned několik dobrých zákroků
07:40 GÓL Zlín Lions! 0:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #21 Jan Veselý (0:2)
07:40 Rychle rozehraná standartka Zlína končí brankou
04:40 Dobrá střela Vítka Ryby, avšak pouze do golmana
04:06 GÓL Zlín Lions! 0:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #18 Matěj Bureš bez asistence (0:1)
03:02 Krásný únik Kloučka bohužel neskončil v brance
00:40 Úvodní buly vyhrává Hradec a během pár sekund si hned vytvořil pěknou šanci
00:00 Vítáme Vás u dnešního utkání týmů Fbc Hradec Králové a Zlín Lions