• 60 59:07
    8:5
    (Vácha)

FAT PIPE Start98 Kunratice - FAT PIPE TJ Slovan Havířov 8:5
branky: 10. Ondřej Peterka, 21. Matyáš Kronovetr, 31. Štěpán Vácha, 43. Matyáš Kronovetr, 44. Tomáš Kuzma, 48. Daniel Senko, 50. David Kolář, 60. Matyáš Kronovetr - 24. Tomáš Hodulík, 25. Karel Mičulka, 39. Jakub Onderka, 44. Filip Kočí, 59. Tomáš Hodulík; rozhodčí: David Hertz - Patrik Trejbal; vyloučení: 3:4; využití: 3:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Matěj Marian 14 - Lukáš Vernarský 21; po třetinách: 1:0, 2:3, 5:2
60:00 Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér): Asi není třeba hodnotit zápas, jelikož je pro náš tým konec sezóny, ale můžu zhodnotit rychle celý ročník. Nabrali jsme zkušenosti, vyzkoušeli si nejvyšší juniorskou soutěž v České republice, víme kde máme mezery, kde musíme přidat. Většina se přesune již příští ročník do mužského Áčka a od 1. května začneme znovu na značkách. Děkuji všem kluků, kteří to vydrželi až do konce a makali, děkuji klubu a vedení za psychickou a finanční podporu, bez které by extraliga nemohla být, děkuji rodičům za to, že kluky hnaly. V poslední řadě děkuji v uvozovkách klíčovým hráčům, kteří nechali své kamarády na holičkách a vysrali se na vše v polovině sezóny. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00 Komentář domácích Jirka Martin (Trenér): Naděje umírá poslední. Důležité 3 body, které nás drží nad vodou a je jen na klucích jak se s tím zítra poperou. Dneska až na dva výpadky koncetrovaný a skvělý výkon všech 16 hráčů, který kluci podpořili srdíčkem a touhou a díky tomu bereme vítěžství. Klukům děkuji za super zápas a držím palce zítra. Soupeři přeji přijemnou cestu domů a děkuji mu za férový boj do poslední minuty.
60:00 Střely ve 3. části: 8:4
59:07 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 8:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #27 Matyáš Kronovetr, asistoval #83 Štěpán Vácha (8:5)
58:16 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 7:5
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #91 Tomáš Hodulík bez asistence (7:5)
58:06 Vyloučen hráč #66 Jan Brija družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
56:07 Domácí v pěti, hosté stále bez golmana.
55:20 Hosté zkouší bez golmana 6 na 4.
54:07 Vyloučen hráč #27 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hra rukou
52:29 Pavlasova střela hodně nad.
51:35 Vynikající zákrok domácího golmana.
49:20 Timeout FAT PIPE TJ Slovan Havířov
49:20 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 7:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #14 David Kolář, asistoval #96 Ondřej Peterka (7:4)
49:20 Kolář dostal pas po lajně od Peterky a přesně zamířil, 7:4.
47:59 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 6:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #18 Daniel Senko, asistoval #45 Kilián Hejtmánek (6:4)
47:59 Domácí využívají přesilovku a odskakují do dvoubrankového vedení.
47:20 Vyloučen hráč #72 Lukáš Pavlas družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování
46:08 Domácí v plném počtu.
44:08 Vyloučen hráč #83 Štěpán Vácha družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
43:33 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 5:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #49 Tomáš Kuzma, asistoval #45 Kilián Hejtmánek (5:4)
43:33 Kuzma starší vymetl pavučinky branky hostí.
43:18 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 4:4
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #69 Filip Kočí, asistoval #40 Samuel Vitásek (4:4)
43:00 Průnik Kronovetra po lajně končí gólem.
42:59 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 4:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #27 Matyáš Kronovetr, asistoval #96 Ondřej Peterka (4:3)
42:17 Po standardce domácích zvoní tyč hostující svatyně.
40:40 Chybu hostů v obraně Kolář nepotrestal.
40:01 Úvodní buly 3.třetiny pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
38:56 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 3:3
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #15 Jakub Onderka, asistoval #91 Tomáš Hodulík (3:3)
38:56 Hosté z brejku srovnávají na 3:3.
37:36 Vondra vystihl cross hostí a hnal se do brejku, hostující golman zasahuje.
35:33 Peterkova střela ze standardky pouze do bloku.
30:35 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #83 Štěpán Vácha, asistoval #13 Jakub Kýr (3:2)
30:35 Vácha se z voleje nemýlil a zvyšuje na 3:2.
28:20 Hostující Onderka v tutovce promáchl.
24:19 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 2:2
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #9 Karel Mičulka bez asistence (2:2)
24:19 Hosté z dorážky srovnávají na 2:2.
23:19 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 2:1
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #91 Tomáš Hodulík, asistoval #15 Jakub Onderka (2:1)
23:19 Po tutovce domácích se z brejku prosazují hostí.
20:13 Domácí se hned po buly hnali do brejku a střílí gól.
20:12 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 2:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #27 Matyáš Kronovetr, asistoval #14 David Kolář (2:0)
20:00 Střely v 1. části: 11:6
18:20 Backhand Kronovetra mimo.
16:03 Výborný zákrok Mariana po střele hostů.
12:23 Senko v dobré pozici míří nad kasu hostí.
11:55 Onderka střílí jen do bloku.
09:56 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #96 Ondřej Peterka, asistoval #13 Jakub Kýr (1:0)
09:05 Vyloučen hráč #91 Tomáš Hodulík družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
09:05 Vyloučen hráč #11 Pavel Lasota družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
08:17 Vyloučen hráč #27 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře
06:30 Langr z voleje, hostující golman chytá.
04:25 Kýr minul prázdnou branku.
01:10 Po chybě hostí se ke střele dostal domácí Štěpán Vácha, avšak trefil jen golmana Vernarského.
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00 Dobrý den, vážení diváci. Vítáme Vás u 23.kola CE Soutěže Juniorů.