8:2
    David VODICA
    (Vít)

Zlín Lions - Torpedo Havířov 8:2
branky: 6. Vojtěch Valůšek, 15. Karel Ševčík, 18. Jan Veselý, 35. Ondřej Balner, 37. Jakub Holiš, 46. Jakub Vít, 49. Jakub Vít, 60. David Vodica - 14. Petr Buják, 34. Matěj Kuntoš; rozhodčí: Jan Saňka - Veronika Vajsáblová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jakub Pechura 25 - Jakub Starzyk 32; po třetinách: 3:1, 2:1, 3:0
60:00 Komentář domácích Gofroň Pavel (Trenér): Dnes jsme i přes vedení byli první dvě třetiny zbytečně nervózní a zbrklí, až ve třetí třetině jsme hráli podle představ a odskočili do pohodlného vedení. Děkujeme za zápas a divákům za podporu.
60:00 Komentář hostů Mattivi David (Trenér): Věděli jsme, že nás dnes čeká velmi náročný zápas. Fyzicky našlapaný soupeř trestal naše chyby. Od druhé třetiny se v naší hře objevovali pěkné momenty, ale bohužel naším druhým soupeřem byl dnes povrch a prostě nám to nelepilo. Děkuji soupeři za utkání, hráčům za přístup a divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 16:6
59:47 GÓL Zlín Lions! 8:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #25 Jakub Vít (8:2)
48:44 GÓL Zlín Lions! 7:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #13 David Vodica (7:2)
45:53 GÓL Zlín Lions! 6:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít bez asistence (6:2)
43:02 Trestné střílení družstva Zlín Lions neproměnil #25 Jakub Vít.
42:08 Vyloučen hráč #87 Adam Jiříček družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování
40:00 Střely ve 2. části: 12:13
36:27 GÓL Zlín Lions! 5:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jakub Holiš, asistoval #14 Karel Ševčík (5:2)
34:54 GÓL Zlín Lions! 4:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner bez asistence (4:2)
33:10 GÓL Torpedo Havířov! 3:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #91 Matěj Kuntoš, asistoval #47 Martin Buják (3:2)
20:00 Střely v 1. části: 12:8
17:33 GÓL Zlín Lions! 3:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #21 Jan Veselý bez asistence (3:1)
14:55 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #14 Karel Ševčík, asistoval #28 Lukáš Kubíček (2:1)
13:45 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #98 Petr Buják, asistoval #52 Tomasz Grycz (1:1)
05:00 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #62 Vojtěch Valůšek, asistoval #13 David Vodica (1:0)