• 59 58:24
    2:11
    (Svatoň)

FbC Hradec Králové - Bulldogs Brno 2:11
branky: 25. Radek Zezulka, 50. David Štaier - 3. Adam Zukal, 16. Martin Svatoň, 17. Petr Zajíček, 19. Petr Vaverčák, 23. Adam Zukal, 27. Martin Svatoň, 31. Adam Vágner, 48. Jan Svoboda, 50. Petr Zajíček, 55. Adam Bureš, 59. Petr Vaverčák; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 5 + Patrik Strejcius OS:4; využití: 1:5; zásahy brankářů: Jiří Malý 29 - Filip Prokeš 30; po třetinách: 0:4, 1:3, 1:4
60:00 Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér): Dnešní utkání rozhodly nekompromisní přesilové hry, co je obrovským pozitivem do dalších fází sezóny. Kde nás dnes tlačila bota, tak byly naprosto základní herní principy a základy florbalu - tohle musíme zlepšit. Děkuji buldočím fanouškům za domácí atmosféru, soupeři za utkání a hráčům za 5ti bodový víkend. AVÉ BULLS :)!
60:00 Komentář domácích Heger David (Trenér): Kvalitní utkání pro nabrání zkušeností pro naše mladé hráč. Děkuji hráčům že i při jasném stavu stále pracovali na 100%.Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 13:12
58:24 GÓL Bulldogs Brno! 2:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Petr Vaverčák, asistoval #61 Martin Svatoň (2:11)
54:43 GÓL Bulldogs Brno! 2:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Adam Bureš, asistoval #66 Petr Zajíček (2:10)
52:10 Vyloučen hráč #77 Michal Veselovský družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
49:45 GÓL Bulldogs Brno! 2:9
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #55 Adam Bureš (2:9)
49:31 Timeout Bulldogs Brno
49:31 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #71 David Štaier, asistoval #89 Jakub Wolf (2:8)
47:34 GÓL Bulldogs Brno! 1:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #38 Jan Svoboda, asistoval #12 David Zemánek (1:8)
46:39 Vyloučen hráč #12 Šimon Bezpalec družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
46:20 Brejcha trefuje masku golmana.
43:10 Malý chytá pomalou střelu z půlky.
41:25 Hradec zatím nevyužívá přesilovou hru.
40:28 Vyloučen hráč #40 Petr Šubrt družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za zvedání florbalky
40:00 Střely ve 2. části: 12:14
36:50 Hradec má hodně střel, ale mnoho z nich neletí na bránu.
30:47 GÓL Bulldogs Brno! 1:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner, asistoval #66 Petr Zajíček (1:7)
30:30 Brno se dostává svou kombinací k velkým šancím.
29:09 Brno výborně pressuje Hradec.
28:10 Strejcius trefuje tyčku z půlky hřiště.
26:22 GÓL Bulldogs Brno! 1:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #38 Jan Svoboda (1:6)
25:53 Vyloučen hráč #98 Prokop Hanzlík družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
24:45 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Radek Zezulka, asistoval #74 Martin Cupal (1:5)
24:45 Hradec dává svou první branku.
24:19 Vyloučen hráč #60 Tadeáš Svozil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
22:15 GÓL Bulldogs Brno! 0:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #12 David Zemánek (0:5)
22:15 Zukal trefuje nádhernou šibenici.
20:00 Střely v 1. části: 7:14
19:40 Malý vychytal samostatný únik.
18:18 GÓL Bulldogs Brno! 0:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Petr Vaverčák bez asistence (0:4)
17:46 Vyloučen hráč #84 Adam Zukal družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
17:40 Brejcha byl v samostatném úniku faulován.
16:08 GÓL Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #54 Filip Mazáč (0:3)
15:08 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
14:52 Vyloučen hráč #86 Patrik Strejcius družstva FbC Hradec Králové - osobní trest
14:52 Vyloučen hráč #80 Lukáš Klouček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
14:52 Vyloučen hráč #86 Patrik Strejcius družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
11:23 Krásná kombinace Hradce, která ale bohužel nepřinesla branku.
10:50 Klouček ve velké šanci, ale trefuje masku golmana.
10:20 Velký tlak do Hradecké branky.
07:37 Brejcha střelou z rohu překvapil golmana hostů.
02:56 Bezpalec zachraňuje míček na brankové čáře.
02:07 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
01:27 Vyloučen hráč #71 David Štaier družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
01:00 První střela na Hradeckou bránu, Malý ji vychytal.