• 60 59:13
    8:2
    ()

Torpedo Havířov - Florbal Primátor Náchod 8:2
branky: 3. Ondřej Urbančík, 4. Tomasz Grycz, 12. Šimon Jandák, 20. Alex Foltyn, 21. Martin Buják, 49. Tomasz Grycz, 58. Petr Vojkůvka, 60. Šimon Jandák - 29. Filip Knettig, 56. Daniel Kříž; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Jakub Starzyk 17 - Šimon Sedláček 3, Josef Štach 17; po třetinách: 4:0, 1:1, 3:1
60:00 Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér): Soupeř dnes vyhrál zasluženě. Na body jsme dnes neměli nárok. Náš přístup k zápasu, řešení útočných situací a nasazení neodpovídalo soutěži, kterou hrajeme. Pokud hráči nezapnou hlavou na jiný level, tak v play-off nemáme co dělat. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Mattivi David (Trenér): Dnes konečně doma za 3 body a bez většího drama. Po výpadku ve druhé třetině si myslím, že jsme měli hru pod kontrolou. Škoda dalších nevyužitých šancí. Děkuji soupeři za zápas a divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
59:45 Poslední zákrok pro Starzyka v tomto utkání.
59:13 GÓL Torpedo Havířov! 8:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #60 Šimon Jandák bez asistence (8:2)
59:13 Jandák byl přesnější.
59:05 Buják prázdnou bránu míjí.
57:40 Náchod pokračuje v šesti.
57:35 GÓL Torpedo Havířov! 7:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #78 Petr Vojkůvka bez asistence (7:2)
57:35 Vojkůvka přes celé hřiště trefuje odkyrtou kasu.
57:00 Střela Kříže zblokována.
56:50 Náchod zkouší štěstí bez brankáře.
56:18 Timeout Florbal Primátor Náchod
55:28 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #74 Vojtěch Železo (6:2)
55:28 Kříž  trefil míček ve vzduchu nechytatelně a střelou k levé tyčce snižuje.
54:45 Hra se přelévá ze strany na stranu.
53:20 Náchod začal nepříjemně napadat, Torpedo teď mělo problém s rozehrávkou.
51:40 Míček souboj v rohu nepřežil, následuje buly.
51:04 Škůrek ve stoprocentní šanci netrefil míček přesně.
48:54 GÓL Torpedo Havířov! 6:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz, asistoval #66 Alex Foltyn (6:1)
48:54 Grycz svou několikátou šanci v tomto zápase konečně proměnil a domácí navyšují náskok na pět branek.
48:50 Střela Grafa sražena vysoko nad.
48:19 Náchod zatlačil Torpedo, ale Starzyka výrazněji neohrozil.
46:40 Hra ve čtyřech žádné velké šance nepřinesla.
44:40 Vyloučen hráč #21 Matěj Hnízdil družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
44:40 Vyloučen hráč #44 Ondřej Urbančík družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
44:40 Vyloučení na obou stranách po vzájemném pošťuchování, uvidíme hru ve čtyřech.
42:45 Škůrek vystrašil Štacha, který jeho střelu přes bránicího hráče moc neviděl.
41:20 Náchod u míčku a snaží se ještě něco udělat s tímto zápasem.
40:01 Poslední buly pro Torpedo, ihned ovšem domácí míček ztratili nepřesnou nahrávkou.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:55 Ještě jeden zákrok po střele Škůrka.
39:44 Štach jen tak tak vytáhl střelu Vojkůvky.
38:29 Vojkůvka zblokoval střelu Cejnara, která pravdepodobně mířila za záda Starzyka.
37:03 Náchod měl po faulu volný úder v rohu, nepřesná přihrávka je ale vyhnala na vlastní polovinu.
36:08 Další povedený zákrok tentokrát po střele Bujáka.
35:20 Krásný zákrok Štacha, který vychytal úplně osamoceného Grycze.
33:55 Kříž v dobré pozici přestřelil.
32:36 Dva úspěšné bloky domácích, Náchod se krůček po krůčku zvedá a začíná kousat.
31:19 Graf mířil těsně nad.
29:28 Oba brankáři se teď blýskli skvělými zákroky, nejprve byl sám před bránou Grycz a o pář vteřin později ve stejné situaci akorát na opačné straně hřiště Prause.
28:03 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #42 Filip Knettig, asistoval #60 Jakub Kubásek (5:1)
28:03 První úspech hostí, střelou z otočky se prosazuje Knettig a kosmeticky upravuje skóre.
25:30 Cejnar šel sám na Starzyka, ten si s ním poradil. První velká šance Náchoda.
24:10 Řezáč teď nadvakrát ohrozil Štacha, první střela mu sjela z hokejky, ale po druhé si nový brankář připisuje svůj první zákrok.
23:00 Hosté by se měli zvednout jinak si odtud z Havířova povezou domů pěknou nadílku.
20:40 GÓL Torpedo Havířov! 5:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #47 Martin Buják, asistoval #52 Tomasz Grycz (5:0)
20:40 Náchod byl teď jako na kolotoči, Torpedo nádherně přivítalo nového brankáře hostí, ten se ani nerozchytal a už loví balónek ze sítě.
20:01 Druhé buly tentokrát pro Torpedo.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Josef Štach družstva Florbal Primátor Náchod
20:00 Střely v 1. části: 7:2
19:55 GÓL Torpedo Havířov! 4:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Alex Foltyn, asistoval #47 Martin Buják (4:0)
19:55 Krásná akce na záver, rychlý protiútok zakončuje Foltyn střelou do poloodkyrté brány po přesné nahrávce Bujáka.
19:00 Hra se ke konci první třetiny více vyrovnala.
17:55 Urbančík střelou z otočky ve slibné pozici minul kasu.
16:04 Škůrek krásně našel Grafa, který mohl zakončovat do odkyryté branky, jeho střelu na poslední chvíli zblokoval jeden z hráčů Náchoda.
15:20 Střela Warcholka z půlky se k Sedláčkovi nedostala, byla zblokována prvním hráčem.
14:10 Teprve druhý zákrok Starzyka, tahle střela ho ale nemohla vůbec vystrašit, byla z velkého úhlu.
13:00 Na míčku hrají převážně domácí, Náchod zatím nedokázal nic moc vymyslet a jenom se brání.
11:55 GÓL Torpedo Havířov! 3:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #60 Šimon Jandák, asistoval #52 Tomasz Grycz (3:0)
11:55 Přesilová hra rychle využita, Jandákova střela se od tyčky odrazila za zády Sedláčka.
11:31 Vyloučen hráč #26 Lukáš Jirásek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
11:31 Nedovolená vzdálenost při volném úderu, Torpedo si zahraje první přesilovku.
10:31 Souboj rameno na rameno v rohu hřiště po kterém popadaly mantinely.
08:45 Domácí obrana zablokovala dvě střely útočníků Náchoda, hosté tak mají stále jedinou střelu, která ohrozila Starzyka.
06:30 Torpedo kombinuje na útočné polovině a snaží se vymyslet další gólovou akci.
04:45 První zákrok si připsal domácí Starzyk.
03:37 GÓL Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz bez asistence (2:0)
03:37 Torpedo je od začátku lepším týmem a po zásluze se rychle ujímá dvoubrankového vedení.
02:59 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #44 Ondřej Urbančík, asistoval #4 Jan Warcholek (1:0)
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté z Náchoda