8:3
    Matěj ROZEHNAL
    (Hronek)

FAT PIPE TJ Slovan Havířov - Florbal Primátor Náchod 8:3
branky: 6. Jakub Hronek, 25. Vít Lestyan, 35. Jakub Hronek, 38. Pavel Lasota, 53. Jakub Hronek, 56. Lukáš Pavlas, 56. Jakub Molin, 59. Matěj Rozehnal - 11. Jakub Vysoký, 14. Jakub Kubásek, 17. Nikolas Osifčin; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Matěj Prašivka 28 - Josef Štach 17, Šimon Sedláček 10; po třetinách: 1:3, 3:0, 4:0
60:00 Komentář domácích Erbs Matěj (Trenér): Utrápené vítězství, ale 3 body u nás doma. První třetina klasika, nevím jak to nazvat, byl bych asi sprostý. Zvýšený hlas v kabině se odrazil až na hřiště a od druhé třetiny, se hrálo na naších holích. Děkuji klukům a Vranysovi za dvě třetiny, škoda že to tak nejde celých 60 minut. Musíme dál makat a věřit v jiné proměnné, aby jsme byli v play off.
60:00 Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér): Po skvělé první třetině jsme ve druhé vypli a soustředili se na vše jen ne na svůj výkon, čímž jsme dostali soupeře do zápasu. Třetí třetina byla z naší strany v křeči a soupeř v laufu zaslouženě zvítězil. Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 13:12
58:18 Rozehnal v plném sprintu posílá míček na Sedláčkovu vzdálenější tyč.
58:17 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 8:3
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #83 Matěj Rozehnal, asistoval #10 Jakub Hronek (8:3)
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
56:42 Timeout Florbal Primátor Náchod
56:42 Vyloučen hráč #18 Jakub Molin družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:59 4 vteřiny od buly a Molin zvyšuje náskok.
55:58 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 7:3
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #11 Pavel Lasota (7:3)
55:55 Míček vypálil od poloviny Vrána. Pavlas ho lehce tečnul pod nohu Sedláčka
55:54 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 6:3
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #72 Lukáš Pavlas, asistoval #3 David Vrána (6:3)
55:24 Trestné střílení družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov neproměnil #25 Vladimír Fišara.
52:10 Hronek přidal svou 3. branku dnešního utkání.
52:09 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 5:3
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #10 Jakub Hronek, asistoval #91 Tomáš Hodulík (5:3)
50:20 Náchod rychle rozehrál svou standardní situaci. Pavlas neměl moc času odstoupit.
50:19 Vyloučen hráč #72 Lukáš Pavlas družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
48:21 Tři hráči domácího týmu jsou aktuálně ošetřováni kvůli bolosti nohou.
47:05 Krušberský to zkusil na bližší tyč. Štach připraven.
46:40 Kubásek to zkusil z poloviny. Pouze do bloku domácích.
45:30 Knettig zabránil výjezdu Lestyana.
42:15 Šupík ze středu pouze do těla Štacha.
40:02 Slovan nastupuje do 3. třetiny s výhodou přesilové hry.
40:01 Buly pro Slovan.
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
39:32 Střídání brankáře. Nový brankář #43 Šimon Sedláček družstva Florbal Primátor Náchod
39:32 Vyloučen hráč #37 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
39:22 Mičulka ze středu hřiště těsně mijí branku.
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:15 Domácí poprvé využívají svou přesilovou hru a dostávají se do vedení.
37:14 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 4:3
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #11 Pavel Lasota, asistoval #91 Tomáš Hodulík (4:3)
36:32 Vyloučen hráč #48 Adam Kosař družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
36:31 Hronek mohl přidat 3. branku. Bohužel mu míček nečekaně přeskočil čepel a končí na čepelích Náchoda.
35:43 Odložené vyloučení. Pokud Slovan nedá branku tak půjde do přesilové hry.
34:32 Hronek se podruhé prosazuje a srovnává brankový stav.
34:31 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 3:3
33:02 Tentokrát Molin trefuje tyč. Štach si dnes velice dobře postavil branku.
30:24 Molin dává do osobních soubojů maximum. Neprojde přes něj nic.
27:47 Domácí v plném počtu.
25:48 Do poslední chvíle se nevědělo, kdo půjde na trestnou. Nakonec přesilová hra pro Náchod.
25:47 Vyloučen hráč #91 Tomáš Hodulík družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
24:39 Lestyanovi to tentokrát vyšlo.
24:38 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 2:3
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #30 Vít Lestyan, asistoval #9 Karel Mičulka (2:3)
24:05 Hra se přesouvá ze strany na stranu. Občas nějaká střela zamíří na branku.
20:20 Molin na Briju, který míček netrefil jak bylo potřeba. Nakonec míček končí za mantinelem.
20:01 Buly pro Náchod.
20:00 Střely v 1. části: 9:11
19:22 Náchod v plném počtu.
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:23 Náchod úspěšně blokuje každou střelu Slovanu.
17:23 2. přesilová hra pro domácí Slovan.
17:22 Vyloučen hráč #74 Vojtěch Železo družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
16:08 Osifčin vyběhl po rozehrávce z rohu a poslal míček na bližší tyč Prašivky.
16:07 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #6 Jakub Vysoký (1:3)
15:05 Nálada na domácí střídačce není velmi dobrá.  Hráči po sobě pokřikují a házejí na sebe vinu.
13:36 Kubásek posouvá svůj tým poprvé do vedení v dnešním zápase.
13:35 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #19 Lukáš Prause (1:2)
10:39 Jak se říká: "nedáš, dostaneš". Toto platí i po pokusu Lestyana. Náchod využil přečíslení a srovnává stav.
10:38 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #21 Matěj Hnízdil (1:1)
10:25 Lestyan překvapil střelou zpoza nohy Štacha. Bez úspěchu.
09:12 Knettig při opouštění trestné lavice použil moc síly na rozběh a přitom zbořil část židlí.
08:53 Fišarova střela byla tečována nad branku.
07:13 Knettig poslal nedovoleně Molina na mantinel. Domácí dostávají výhodu přesilové hry.
07:12 Vyloučen hráč #42 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
06:50 Kočí trefuje tyč. Bohužel se míček odrazil ven z branky.
05:10 Hronek vystřelil z houfu před brankou. Štach neměl šanci nic vidět.
05:09 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 1:0
02:40 Mičulka znervózněl obránce Náchoda. Ti při rozehrávce chybují. Rozehrávka pro Slovan.
00:54 Míček odrazil Prašivka helmou. Míček se poté odrazil od nohy Kočího a mířil do branky. Prašivka na brankové čáře vyráží pryč.
00:01 Úvodní buly pro Náchod.