4:7
    Patrik SYNEK
    ()

FAT PIPE Start98 Kunratice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:7
branky: 5. Vojtěch Kulhavý, 11. Daniel Senko, 22. Vojtěch Procházka, 32. Jakub Kuzma - 9. Štěpán Kouřil, 21. Martin Karpíšek, 22. Ondřej Valeš, 44. Michal Konrád, 49. Michal Konrád, 54. Ondřej Valeš, 59. Patrik Synek; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tadeáš Hendlinger 29 - Radim Tomšík 25; po třetinách: 2:1, 2:2, 0:4
60:00 Komentář domácích: Komentář trenéra domácích Martina Jirky: Dnešní zápas rozhodly dva faktory. A to důraz na vlastní polovině a kvalita zakončení střel. V obou těchto činnostech nás soupeř výrazně předčil a ukázal, že bez toho se zápasy nevyhrávájí. Svým klukům děkuji za bojovnost a chuť, bohužel na ty se dnes nevyhrávalo. Soupeři přeji pěknou cestu domů a hodně štěstí do zbytku sezóny. Děkuji pořadatelům a fanouškům.
60:00 Komentář hostů Carda Vítězslav (Trenér): Komentář trenéra hostí:Dnes nás ze začátku trápila špatná individuální kvalita, takže se nám těžko prosazovalo do obrany soupeře. S postupem utkání jsme to dokázali zlepšit a výsledek nakonec otočili na naši stranu.
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
58:51 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #10 Patrik Synek bez asistence (4:7)
56:59 Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
56:59 Start v šesti.
56:00 Skvělý blok Kulhavého zachraňuje ležícího Hendlingera.
53:45 Rozhodčí uklidnuje trenéra Startu.
53:20 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #37 Ondřej Valeš, asistoval #10 Patrik Synek (4:6)
52:30 Kulhavý z otočky těsně mijí branku.
48:46 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #75 Radek Novotný (4:5)
48:15 Vyloučen hráč #72 Filip Bezpalec družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:44 Procházka skvělou střelou z první ohrožuje branku.
46:40 Vyloučen hráč #37 Ondřej Valeš družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
43:30 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:4
40:00 Střely ve 2. části: 9:15
39:17 Nevyužitá přesilová hra ,domací v plném počtu.
37:17 Vyloučen hráč #14 David Kolář družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
34:49 Petr Šimon ohrožuje branku hostí.
31:41 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 4:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #48 Jakub Kuzma, asistoval #45 Kilián Hejtmánek (4:3)
31:41 Hejtmánek nahodil před branku a Kuzma tečuje, skore se mění na 4:3.
30:49 Nevyužitá přesilová hra Brno v 5.
28:49 Vyloučen hráč #52 Matyáš Ruber družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:20 Tadeáš Hendlinger dnes předvádí skvělé zákroky.
23:08 Hra se přelévá ze strany na stranu.
21:46 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #37 Ondřej Valeš, asistoval #48 Marek Šauer (3:3)
21:19 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #71 Vojtěch Procházka, asistoval #48 Jakub Kuzma (3:2)
20:35 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #79 Martin Karpíšek, asistoval #47 Štěpán Kouřil (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 10:11
10:39 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #18 Daniel Senko, asistoval #14 David Kolář (2:1)
08:03 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Štěpán Kouřil, asistoval #97 Michal Konrád (1:1)
04:41 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #87 Vojtěch Kulhavý, asistoval #13 Jakub Kýr (1:0)