6:7
    Alex FOLTYN
    (Grycz)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Torpedo Havířov 6:7
branky: 32. Štěpán Kouřil, 38. Patrik Synek, 43. Mathias Schwesig, 52. Štěpán Kouřil, 55. Štěpán Kouřil, 55. Patrik Synek - 8. Vojtěch Škůrek, 9. Tomasz Grycz, 13. Václav Baláž, 39. Alex Foltyn, 54. Tomasz Grycz, 57. Alex Foltyn, 59. Alex Foltyn; rozhodčí: Pavel Brückner - Matěj Kroča; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Daniel Hampl 18 - Kryštof Rusz 20; po třetinách: 0:3, 2:1, 4:3
60:00 Komentář domácích Bouška Adam (Trenér): Zápas sme nezačali dobře a do druhé třetiny sme vstupovali s tříbrankovým mankem. Oceňuji, že se hráči dokázali zvednout a zápas téměř otočit i v né zrovna ideální sestavě. Děkuji soupeři za velmi vyrovnané utkání.
60:00 Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Vedoucí): Velice těžký zápas, kde se střídaly geniální pasáže s těmi katastrofickými. První třetina se nám povedla herně i výsledkově. Za druhou třetinu by si hráči zasloužili běžet za autobusem až do Havířova. Rozhodly dneska 3 faktory. Skvělý gólman, výborně řešené protiútoky a také kopec štěstí. Děkuji soupeři za fér zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:5
59:10 Domácí drží Havířov v jeho pásmu.
58:44 Gulls zkouší hru v šesti.
58:25 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
58:25 GÓL Torpedo Havířov! 6:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #50 Alex Foltyn, asistoval #52 Tomasz Grycz (6:7)
58:25 Další potrestaná chyba domácích končí dobře vyřešeným přečíslením Havířova.
58:10 Kouřil tentokrát pouze do brankáře.
57:00 Domácí drží míček, zatím nic moc z toho.
56:46 GÓL Torpedo Havířov! 6:6
56:33 Námaz obránce Torpéda nedokázal potrestat Soják.
55:34 Synek dobře "podržel pásmo".
54:44 Timeout Torpedo Havířov
54:44 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #10 Patrik Synek, asistoval #79 Martin Karpíšek (6:5)
54:44 Karpíškovu střelu pohotově tečoval Synek a pak už šel jen slavit.
54:10 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Štěpán Kouřil, asistoval #97 Michal Konrád (5:5)
54:10 Stěpa on fire!
53:12 GÓL Torpedo Havířov! 4:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz bez asistence (4:5)
53:12 Blok střely přetavil hostující útočník obhozením obránce na samostatný únik a ten poslal Hampla na druhou stranu a skóroval.
51:55 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:4
51:55 Kouřil od mantinelu trefuje o tyčku přesně blišží horní rožek branky.
50:38 Vyloučen hráč #62 Štěpán Graf družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
50:38 Nadějnou šanci domácích založil Hampl pohotovým výhozem a musel ji zastavit až hostující hráč nedovoleným způsobem.
49:23 Velká šance domácích o centimetry vedle.
48:45 Útok Torpeda končí střelou mimo mantinely.
47:44 Kouřil ze středu trefuje břevno, cinklo to pěkně.
46:42 Torpédo hraje víc defenzivně a čeká na brejky. Domácí postupně dobývají obranný val.
44:16 Pár šancí hostů nyní trochu se štěstím neskončilo gólem.
42:57 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #96 Mathias Schwesig, asistoval #7 Martin Malý (3:4)
42:57 Překládačka na mantinelu, soupeř na párku, na bližší - nazdar.
41:12 Kouřil ze středu promáchl bohužel pro Gulls.
40:23 První závar před hsotující brankou končí mimo, ale brankář si teda musel hodně oddychnout.
40:00 Střely ve 2. části: 10:4
39:25 Nikdo už se nikam nežene.
38:35 GÓL Torpedo Havířov! 2:4
38:35 Chybu domácích trestají hosté bez milosti.
37:29 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #10 Patrik Synek, asistoval #97 Michal Konrád (2:3)
37:29 Pohledná akce domácích, kdy Konrád našel opuštěného Synka před brankou a ten uklidil s chladnou hlavou do prázdné.
35:48 Hraje se hlavně ve střední části hřiště a celkem nahoru-dolů.
33:01 Je vidět, že gól Gullivery trochu zvednul.
31:17 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Štěpán Kouřil, asistoval #75 Radek Novotný (1:3)
31:17 Kouřil poslal nekompromisní střelu do víka a proměnil tak přesilovku domácích.
29:58 Vyloučen hráč #62 Štěpán Graf družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
29:58 Gulliveři vytěžili z oslabení přesilovku. wp.
28:49 Domácí brání oslabení kompaktně a nepustili Torpedo do žádné větší šance.
27:56 Vyloučen hráč #20 Matyáš Ostrý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
27:14 Už nejakou dobu Gulls tlačí, ale nedaří se jim úspěšně zakončit.
26:19 Ostrý po krosu přes celou šířku střílí z hrany velkého brnakoviště opět jen do gólmana.
25:25 Novotný narýsoval přihrávku před branku ale následná střela skončila v rukách hostujícího brankáře.
24:24 Karpíšek prošel celé hřiště a nahrál do prázdné na Konstanta, ale ten už byl moc v úhlu.
23:30 Odkop Novotného do zámezí.
22:24 Další zajímavá standartka ze středu pro domácí - brankář chytá.
22:14 Razantní střela Malého od mnodré končí bohužel pro něj mimo tři tyče.
21:44 Kouřil vystřelil po výběhu od mantinelu lehce nad branku soupeře. Zatím největší šance na gól domácích.
21:28 Zajímavá standartka pro domácí končí střelou do blokujícího obránce Torpéda.
20:12 Uvodní buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 6:16
19:11 Kouřil rozdal strašnej hit. Čistá práce.
17:34 Gulliveři se snaží najít recept na hostující obranu, ale budou muset pohledat ještě v nějaké jiné kuchařce.
16:20 Havířov má zatím víc šancí a hlavně pálí ostrými.
14:45 Karpíšek by mohl být dobrovolný hasič, protože nyní uhasil šanci hostů shrábnutím míčku z brankové čáry.
13:23 Po delší době Gulls zamkli soupeře v pásmu je z toho ale pouze Novotného střela do bloku.
12:10 GÓL Torpedo Havířov! 0:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #26 Václav Baláž, asistoval #37 Ondřej Kravčík (0:3)
12:10 Nedáš-dostaneš aka bližší víko od mantinelu.
09:37 Domácí jsou v rozehrávce nejistí a čas od času se nebojí namazat.
08:10 GÓL Torpedo Havířov! 0:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz, asistoval #26 Václav Baláž (0:2)
08:10 2 na 1 vyřešeno střelou do prázdné.
07:12 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #29 Vojtěch Škůrek bez asistence (0:1)
07:12 Střela od mantinelu na zadní tyčku.
05:36 Domácí jsou více na míčku, ale moc se nedostávají do zakončení.
03:45 Aktuálně vlažnější tempo hry.
01:31 Kombinace Konrád-Synek-Karpíšek málem končila střelou posledního jmenovaného do prázdné, ale přihrávka na něj byla dlouhá.
01:12 Brejk Torpéda hasil až Hampl.
00:27 Gulls začínají aktivněji.
00:00 Vítejte u online přenosu ze zápasu 18. kola CE soutěže juniorů mezi domácím celkem Sokol Brno I EMKOCase Gullivers a hostujícímu týmu Torpedo Havířov.