14:2
    Jakub HANZELKA
    (Macháček)

Bulldogs Brno - FAT PIPE TJ Slovan Havířov 14:2
branky: 2. Ondřej Fritz, 6. Petr Zajíček, 13. Radim Švábík, 14. Radim Švábík, 18. Petr Šubrt, 25. Adam Zukal, 25. Petr Zajíček, 28. Petr Zajíček, 32. Adam Zukal, 36. Tadeáš Svozil, 43. Petr Šubrt, 48. David Zemánek, 52. Petr Zajíček, 60. Jakub Hanzelka - 4. Vít Lestyan, 40. Jan Brija; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Martin Koudelka 13 - Lukáš Vernarský 22, Matěj Prašivka 14; po třetinách: 5:1, 5:1, 4:0
60:00 Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér): Dnešní zápas měl úplně jinou úroveň než ve včerejším utkání. Jsem rád, že jsme se ze včerejšího dne ponaučili a zlepšili naši hru. Musíme se zaměřit na detaily a dělat věci, které si řekneme, abychom mohli naši hru posouvat neustále vpřed. Děkuji soupeři za utkání, fanouškům za podporu a hráčům za dnešní výkon! AVÉ BULLS :)!
60:00 Komentář hostů Pawlas Jiří (Trenér): Kvůli koronavirové pandemie dorážíme do Brna se třemi juniory, šesti  dorostenci a jedním brankářem v poli, zápas byl víceméně jednostranný, i tak chci poděkovat mladým hráčům za bojovnost. Děkuji soupeři, rozhodčím a fanouškům.
60:00 Střely ve 3. části: 13:7
59:04 GÓL Bulldogs Brno! 14:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #24 Jakub Hanzelka, asistoval #76 Tomáš Macháček (14:2)
58:53 Vernarský se proti Šubrtovi blýsknul skvělým zákrokem
55:21 Vyloučen hráč #66 Jan Brija družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
55:15 Golman hostí špatně vyhodnotil situaci a po jeho výběhu si jej Švábík obhodil, trefil však jen tyč
53:22 Havířov se sice občas dostane do útoku, ale do zakončení jen zřídka
51:47 GÓL Bulldogs Brno! 13:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #33 Michal Bžoněk (13:2)
51:35 Vyloučen hráč #66 Jan Brija družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
51:02 Šubrt v obrovské šanci zaváhal
48:27 Koudelka po dobrém zákroku nevěděl kde má míček, zvládl ho zastavit ještě před brankovou čarou
48:21 Timeout Bulldogs Brno
47:17 GÓL Bulldogs Brno! 12:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #12 David Zemánek, asistoval #61 Martin Svatoň (12:2)
46:25 Osuský po průniku středem vystřelil na bránu bez úspěchu
46:08 Švábík opět mohl zkompletovat hattrick, avšak promáchl
43:08 Vyloučen hráč #72 Lukáš Pavlas družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:48 GÓL Bulldogs Brno! 11:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #40 Petr Šubrt, asistoval #84 Adam Zukal (11:2)
40:00 Střely ve 2. části: 14:5
39:54 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 10:2
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #66 Jan Brija, asistoval #69 Filip Kočí (10:2)
39:17 Vyloučen hráč #38 Jan Svoboda družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra na zemi
38:35 Švábík byl malý kousek od hattricku, skvělý zákrok golmana hostí
35:06 GÓL Bulldogs Brno! 10:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #60 Tadeáš Svozil, asistoval #12 David Zemánek (10:1)
33:00 Buldoci pokračují v dominanci na míčku a s nynějším skóre se rozhodně neuspokojí, další góly jsou jen otázkou času
31:53 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Matěj Prašivka družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov
31:52 GÓL Bulldogs Brno! 9:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #54 Filip Mazáč (9:1)
29:55 Domácí jasně diktují tempo hry, Havířov nemá nic
27:30 GÓL Bulldogs Brno! 8:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #76 Tomáš Macháček (8:1)
25:26 Domácí dvěma slepenými góly odskakují do komfortního šestibrankového vedení
24:24 GÓL Bulldogs Brno! 7:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #61 Martin Svatoň (7:1)
24:08 GÓL Bulldogs Brno! 6:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #38 Jan Svoboda (6:1)
23:50 Továrkův dobrý obraný zákrok
21:51 Útočné snažení druhé formace domácích končí střelou Zajíčka
20:00 Střely v 1. části: 23:3
19:59 Poměr střel 23:3 pro domácí výstižně popisuje průběh první třetiny
17:50 GÓL Bulldogs Brno! 5:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #40 Petr Šubrt, asistoval #38 Jan Svoboda (5:1)
15:36 Svatoň dobře hleda Zajíčka před bránou,ale obrana na poslední chvíli ještě stihla zakročit
13:40 GÓL Bulldogs Brno! 4:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #29 Radim Švábík bez asistence (4:1)
12:15 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #29 Radim Švábík, asistoval #33 Michal Bžoněk (3:1)
11:01 Svoboda ze středu střílí nad
09:57 Svatoň dobrou střelou na zadní prověřil Vernarského
08:40 Doupovcova příhra na Osuského úspěšná nebyla
06:44 Domácí byli v brankovišti až moc důrazní,píská se útočný faul
05:49 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #12 David Zemánek (2:1)
03:24 Domácí jsou zatím lepším týmem, avšak hosté se z první šance prosazují
03:23 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 1:1
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #30 Vít Lestyan, asistoval #9 Karel Mičulka (1:1)
01:58 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #21 Ondřej Fritz, asistoval #29 Radim Švábík (1:0)
01:10 Hanzelkova dorážka končí na břevně