8:2
    Ondřej ŽŮREK
    (Vít)

Zlín Lions - PANTHERS OTROKOVICE 8:2
branky: 4. Richard Plandor, 10. Jakub Vít, 19. Jan Veselý, 27. Adam Jiříček, 46. Richard Plandor, 47. Jakub Holiš, 51. Jakub Vít, 54. Ondřej Žůrek - 28. Martin Hadaš, 39. Milan Sousedík; rozhodčí: Jan Frýdek - Martin Pivoda; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Lukáš Slovák 28 - Alexandr Pujin 27; po třetinách: 3:0, 1:2, 4:0
60:00 Komentář hostů Koníček Miroslav (Trenér): První třetina z naší strany vlažnější, druhou jsme se do toho dostali, ve třetí nám odešly síly. Soupeř byl florbalovější, běhavější a efektivnější v zakončení, které jsme my měli dneska bídné. Dobře zachytal domácí gólman. Věřím, že to zítra zlepšíme, jak hru, tak zakončení a budeme odcházet vítězně my. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za férový zápas.
60:00 Komentář domácích Gofroň Pavel (Trenér): Od začátku jsme měli více ze hry, ve druhé třetině náš výkon opadl a o jasné výhře jsme rozhodli až ve třetí třetině. Děkujeme za zápas a těšíme se na zítřejší odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 13:11
53:19 GÓL Zlín Lions! 8:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #29 Ondřej Žůrek, asistoval #25 Jakub Vít (8:2)
50:58 GÓL Zlín Lions! 7:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít bez asistence (7:2)
46:51 GÓL Zlín Lions! 6:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Holiš, asistoval #87 Adam Jiříček (6:2)
45:57 GÓL Zlín Lions! 5:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #18 Matěj Bureš (5:2)
40:00 Střely ve 2. části: 12:14
38:56 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 4:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #12 Milan Sousedík, asistoval #91 Adam Štourač (4:2)
27:23 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 4:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #82 Martin Hadaš, asistoval #3 Petr Marghold (4:1)
26:44 GÓL Zlín Lions! 4:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #37 Vojtěch Blažek (4:0)
20:00 Střely v 1. části: 10:5
18:29 GÓL Zlín Lions! 3:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #21 Jan Veselý, asistoval #87 Adam Jiříček (3:0)
09:57 GÓL Zlín Lions! 2:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #27 Ondřej Balner (2:0)
03:30 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #14 Karel Ševčík (1:0)