8:5
    David CEJNAR
    (Kříž)

Florbal Primátor Náchod - FbC Hradec Králové  8:5
branky: 6. Jakub Kubásek, 11. Filip Čáp, 20. Daniel Kříž, 42. Lukáš Jirásek, 49. Marek Svoboda, 57. Daniel Kříž, 58. David Špaček, 59. David Cejnar - 27. Michal Rolín, 32. David Štaier, 36. Martin Cupal, 38. David Štaier, 58. Adam Neuman; rozhodčí: Václav Křepelák - Filip Neumann; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 79; zásahy brankářů: Šimon Sedláček 24 - Filip Školník 27; po třetinách: 3:0, 0:4, 5:1
60:00 Komentář hostů Heger David (Trenér): Děkujeme soupeři za kvalitní utkání které nás posuna a zase o kousek v před co se zkušeností týče. Děkuji hráčům za výkon.A přeji všem pěkné svátky.
60:00 Komentář domácích Čečetka Jan (Vedoucí): První a třetí třetina jasně v naší dominanci, kdy jsme soupeře k ničemu nepustili. Bohužel druhou třetinu jsme si neodpustili totální herní výpadek, který dostal soupeře do zápasu. Doufám že si z toho vezmeme ponaučení. Zároveň chválím hráče za to, jak se dostali ve třetí třetině zpátky. Dále bych chtěl poděkovat Márovi a Cejnymu, že ten podzim s námi odjezdili a popřát jim hodně štěští v dospělém florbalu. Díky Hradci za férový zápas a divákům za návštěvu. Přeji všem hezké svátky.
60:00 Střely ve 3. části: 16:8
58:23 Hradec zkoušel hru v šesti, toho využil David Cejnar a ukončil tím naděje hostů
58:22 GÓL Florbal Primátor Náchod! 8:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #12 Daniel Kříž (8:5)
57:57 GÓL FbC Hradec Králové ! 7:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #13 Adam Neuman, asistoval #71 David Štaier (7:5)
57:27 První lajna Náchod dává 2 slepené góly a posílá Náchod do pohodlného vedení!
57:26 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #12 Daniel Kříž (7:4)
56:36 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #68 David Cejnar (6:4)
55:45 Po chybě v hradecké rozehrávce měl Náchod obrovskou šanci
54:20 Náchod se řítil do protiútoku 2 na 1, který bohužel nedokázal proměnit
53:50 Hra začíná být vyhrocená
52:40 Velká šance Náchoda, Svoboda střílel od mantinelu a Kříž ještě dorážel
51:03 Náchod ubránil přesilovou hru a už hraje v pěti
50:50 Hru nám přerušilo zranění jednoho z hráču hostů, doufejme, že bude v pořádku
50:10 Vysoký skvěle vyvezl míček na půlku soupeře a získal tím čas pro svůj tým
49:04 Náchod si zkusí další oslabení
49:03 Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za zvedání florbalky
48:51 Svoboda vyslal svojí pověstnou pumelici od půlky a Náchod jde do vedení!
48:50 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #58 Marek Svoboda, asistoval #68 David Cejnar (5:4)
47:35 Náchod je ve třetí třetině více na míčku než soupeř
45:40 Momentálně se hraje nahoru-dolu, oba týmy se chtějí dostat do vedení
43:45 Čáp střílel ze střední vzálenosti, ale hostující brankář reflexivně vyrazil
41:49 Náchodští vstoupili do třetiny lépe a vyrovnávají stav zápasu! Jirásek vyslal totální raketu a prostřelil gólmana hostů mezi nohama!
41:48 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Lukáš Jirásek, asistoval #58 Marek Svoboda (4:4)
40:01 Úvodní bule pro Náchod
40:00 Střely ve 2. části: 5:13
38:10 Pěkná souhra první náchodské lajny, ale gól z toho bohužel nebyl
37:06 Velmi nepovedená třetina z pohledu domácích, Hradec dokonal jejich comeback
37:05 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #71 David Štaier, asistoval #8 Max Kuštan (3:4)
35:44 Hradec bohužel vyrovnává stav utkání
35:43 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Martin Cupal, asistoval #86 Patrik Strejcius (3:3)
33:50 Hradec rozehrával z rohu, ale David Cejnar jejich signál vystihnul
31:51 Hosté snižují na rozdíl jedné branky, vypadá to, že to bude ještě drama
31:50 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #71 David Štaier bez asistence (3:2)
30:15 Kříž byl ve velké šanci, ale nepřekonal brankáře
28:20 Hosté mají ve 2. třetině úplně jiný přístup
26:26 Rychlé využití početní převahy a Hradec se vrací do zápasu
26:25 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #86 Patrik Strejcius (3:1)
26:04 Uvidíme první přesilovku v zápase, odpočinout si půjde Železo
26:03 Vyloučen hráč #74 Vojtěch Železo družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
25:40 Špaček skvěle zablokoval střelu soupeře
23:45 Hosté měli šanci, ale gólman Sedláček s přehledem vyrazil následnou střelu
21:50 Svoboda střílel od půlky, ale gólman jeho pumelici vyrazil
20:01 Úvodní bule pro Náchod
20:00 Střely v 1. části: 13:8
19:23 Úderné duo Kříž-Špaček využilo situaci 2 na 1 a posílá Náchod do tříbrankového vedení!
19:22 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #13 David Špaček (3:0)
18:05 Hradec po delší době na míčku
16:10 Krásně sehraný signál první lajny domácích skvěle vychytal gólman hostů
14:15 Náchodská rozehrávka vůbec nepouští hosty na balónek
12:20 Hosté měli protiútok 2 na 1, ale náchodská obrana si s ním hravě poradila
10:24 Čáp vymetl pavučinu v šibenici branky hostů a Náchod vede už 2:0!
10:23 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #42 Filip Knettig (2:0)
09:20 Kubásek je při chuti a střílí jednu střelu za druhou
08:40 Jirásek pálil od půlky hřiště a branku netrefil pouze o pár centimetrů
07:10 Špaček naservíroval Křížovi míček před branku, ale ten ho nedokázal dostat za čáru
05:21 Broumovský zázrak Kubásek prostřelil gólmana z půlky hřiště a poslal Náchod do vedení! Za zmínku stojí také Vančákovo vybojování míčku
05:20 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #18 Antonín Vančák (1:0)
03:45 Náchod rozehrával volný úder na brankovišti soupeře, bohužel neúspěšně
01:50 Náchod zatím drží míček
00:01 Úvodní bule pro Hradec
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u dnešního zápasu 16. kola 1. ligy juniorů, v regionálním derby se utká domácí Florbal Primátor Náchod a vyzyvatelé z Hradce Králové.