4:8
    Jan PAVELEC
    ()

FAT PIPE TJ Slovan Havířov - Zlín Lions 4:8
branky: 12. Matěj Rozehnal, 38. Boleslav Moudrý, 42. Vladimír Fišara, 56. Pavel Lasota - 3. Adam Szkandera, 21. Jakub Holiš, 23. David Vodica, 30. David Vodica, 35. Adam Szkandera, 39. Jan Pavelec, 55. David Vodica, 60. Jan Pavelec; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 54; zásahy brankářů: David Hloušek 11, Lukáš Vernarský 13 - Lukáš Slovák 32; po třetinách: 1:1, 1:5, 2:2
60:00 Komentář domácích Pawlas Jiří (Asistent trenéra): Po skvěle odehrané 1. třetině začináme dělat menší chyby, které nás už více zápasů stojí body, 3. třetinu jsme se začali více soustředit na hru, ale to už bylo pozdě. nDěkuji soupeři, rozhodčím a divákům za utkání.
60:00 Komentář hostů Gofroň Pavel (Trenér): Videli jsme trochu ospalý zápas ve kterém jsme byli produktivnější, ale i soupeř měl svoje šance, jsme rádi za tři body. Škoda jen zbytečných vyloučení. Děkujeme soupeři, divákům i rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 13:14
59:14 Nevydařená hra bez brankáře. Zlín vede o 4 branky.
59:13 GÓL Zlín Lions! 4:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #10 Jan Pavelec bez asistence (4:8)
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
56:40 Domácí zkouší hru bez brankáře.
56:22 Timeout FAT PIPE TJ Slovan Havířov
55:12 Rychlá odpověď na poslední obdrženou branku.
55:11 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 4:7
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #11 Pavel Lasota, asistoval #18 Jakub Molin (4:7)
54:59 Pouhá vteřina do konce Brijova trestu zbývala a Zlín navyšuje rozdíl.
54:58 GÓL Zlín Lions! 3:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #31 Adam Szkandera (3:7)
53:43 Hosté v plném počtu.
53:00 Brija obranným zákrokem odstavil soupeře. Bohužel však nedovoleně.
52:59 Vyloučen hráč #66 Jan Brija družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
52:00 Slovák sportovně přiznal tečovaný míček.
51:44 Moudrého zastavilo až nedovolené sekání.
51:43 Vyloučen hráč #71 Jakub Holiš družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
50:44 Kočí na Krušberského, ten ze vzduchu netrefil míček podle přání. Ten nakonec končí až za ochrannou sítí.
48:40 Během 15ti vteřin se míček přesunul 4x mezi brankami.
47:14 Slovák drží svůj tým jak jen to jde. Tentokrát vychytal nadějnou šanci Hronka.
46:00 Brija to zkusil na Molina, míček však tečoval soupeř a skončil za mantinelem.
42:50 Domácí trefují již několikátou tyč.
42:12 Gavaller narazil do vlastního brankáře.
41:11 Fišara vystřelil na Slováka. Míček se ještě odrazil od obránce a nakonec skončil v levém horním rohu.
41:10 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 3:6
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #25 Vladimír Fišara, asistoval #66 Jan Brija (3:6)
40:11 Krátká kontrola hracího míčku.
40:01 Buly pro Slovan.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #7 Lukáš Vernarský družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov
40:00 Střely ve 2. části: 14:11
39:47 Vyloučen hráč #6 Michal Kušner družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:42 Pavelec z rozehrávky překonává Hlouška.
38:41 GÓL Zlín Lions! 2:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #10 Jan Pavelec, asistoval #15 Václav Čeček (2:6)
37:39 Hodulík byl pobízen, aby vystřelil. Ten však našel volného Moudrého a ten do prázdné branky proměňuje.
37:38 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 2:5
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #59 Boleslav Moudrý, asistoval #91 Tomáš Hodulík (2:5)
36:31 Kravčík sražen k zemi. Je nutný zásah zdravotníka.
34:36 Szkandera projel několik domácích hráčů a poté usměrnil střelu k tyči.
34:35 GÓL Zlín Lions! 1:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Adam Szkandera, asistoval #13 David Vodica (1:5)
32:58 Kravčík seknut na hraně velkého brankoviště.
32:00 Balner vysoko přestřeluje domácí branku.
29:36 Tvrdoňova zadovka na Vodicu zmátla domácí obranu. Vodica pak zamířil pod pravou ruku Hlouška a zvyšuje na rozdíl tří branek.
29:35 GÓL Zlín Lions! 1:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #22 František Tvrdoň (1:4)
27:27 Zlín úspěšně ubránil oslabení. Dokonce značnou část oslabení pobývali za domácí brankou.
25:28 Po prohřešku Pavelce zde máme první přesilovou hru.
25:27 Vyloučen hráč #10 Jan Pavelec družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
22:12 První dorážku provedl Tvrdoň, poté se k míčku dostal Vodica, který navyšuje náskok.
22:11 GÓL Zlín Lions! 1:3
20:50 Holiš vypálil mezi hlavu a ruku. Velice obtížně chytatelné pro domácího brankáře.
20:49 GÓL Zlín Lions! 1:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Holiš, asistoval #27 Ondřej Balner (1:2)
20:24 Hloušek s přehledek likviduje tvrdou střelu.
20:01 Buly pro Slovan.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
19:07 Szkandera znervózněl tváří v tvář Hlouškovi a míjí branku.
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:33 Míček leéta z poloviny na polovinu.
16:58 Moudrého pokus o střelu končí hvizdem rozhodčím za nedovolený došvih.
13:04 Míček skončil za zády Hlouška, ale ještě před tím rozhodčí písknuli faul v rohu.
11:19 Rozehnal označkoval horní tyč. Míček se odrazil přesně do nohy Slováka a spadl do branky.
11:18 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 1:1
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #83 Matěj Rozehnal, asistoval #8 Matěj Krušberský (1:1)
10:57 Hloušek si poradil 1v1 proti Balnerovi.
10:13 Čtyři rozehrávky po sobě v rohu domácího týmu.
07:10 Pavelec to zkusil tvrdě backhandem. Nebyl však tak úspěšný jako Szkandera a míček končí v rohu hřiště.
05:22 Kyc dostal nahrávku na střed. Z otočky to zkusil nad Slovákovu nohu. Bohužel neúspěšně.
04:40 Hloušek vymrštil zápěstí proti nebezpečné střele.
02:44 Szkandera snad ani neví, jak se mu to tím backhandem povedlo. Míček přeplachtil Hlouška a skončil za jeho zádama.
02:43 GÓL Zlín Lions! 0:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Adam Szkandera, asistoval #28 Lukáš Kubíček (0:1)
02:30 Kočí na Krušberského, který z první vystřelil pouze do Slováka.
01:25 Onderka rychlou otočkou vystřelil na Slovákovu branku. Bohužel míček nedoletěl k brance.
00:01 Buly pro Slovan.