8:7
    Štěpán GRAF
    (Vojkůvka)

Torpedo Havířov - PANTHERS OTROKOVICE 8:7p
branky: 11. Samuel Řezáč, 33. Alex Foltyn, 38. Jan Warcholek, 39. Petr Vojkůvka, 41. Samuel Řezáč, 45. Václav Baláž, 48. Štěpán Graf, 64. Štěpán Graf - 3. Vladislav Šeďa, 26. Maxim Šefčík, 38. Jakub Lejček, 56. Vojtěch Bistrý, 56. Tomáš Brázdil, 60. Adam Štourač, 60. Tomáš Brázdil; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Jakub Starzyk 9 - Alexandr Pujin 17; po třetinách: 1:1, 3:2, 3:4, 1:0
65:00 Komentář hostů Koníček Miroslav (Trenér): Dneska se nám konečně naklonilo štěstí. Za bojovnost a výkon musím kluky pochválit. Jen musíme trošku máknout na individuálních výpadcích během zápasu, kdy jsme hlavou někde na dovolené místo v zápase. Jsem rád, že s Torpedem svádíme férové zápasy. Děkujeme divákům a všem pořadatelům.
65:00 Komentář domácích Mattivi David (Trenér): První půlka zápasu byla strašná nuda, kdy jsme se snažili prosadit přes soupeřovou obranu a na hřišti jsme byli lenivý. V druhé polovině zápasu jsme zlepšili pohyb a vybudovali si pohodový náskok. Konec zápasu byl pro diváky, jako náhrada první část hry. Stále stejná písnička, kdy nezvládáme závěr utkání a soupeř nám během chvíle nasází 4 goly.
65:00 Střely v prodloužení: 3:0
63:23 GÓL Torpedo Havířov! 8:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #62 Štěpán Graf, asistoval #78 Petr Vojkůvka (8:7)
63:23 Skvělým odskokem se Graf dostal do volného prostoru, ve kterém ho precizní přihrávkou našel Petr Vojkůvka.
63:07 Vojkůvka vybojoval pro Torpedo míček.
62:49 Otrokovice v držení míčku.
61:20 Grycz našel Řezáče, který míček propasíroval mezi nohama Pujina, ale míček se dokutálel do tyčky.
61:13 Bojovný Grycz teď přesprintoval všechny.
60:54 Otrokovice stále v ddržení míčku.
60:01 Otrokovice získaly míček.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:59 Torpedo opět potvrdilo, že se dá zdramatizovat již hotová věc. Jdeme do prodloužení.
59:47 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 7:7
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #42 Tomáš Brázdil, asistoval #47 Vojtěch Bistrý (7:7)
59:33 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 7:6
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #91 Adam Štourač, asistoval #47 Vojtěch Bistrý (7:6)
59:33 Otrokovice ještě nic nebalí, stále mají chuť bojovat.
59:00 Grycz vsítil, ale až po hvizdu rozhodčích.
58:27 Graf si nerozuměl se spoluhráči a míček naodil na Pujina.
57:47 Warcholek měl možnost skórovat. Obětavě jej však vychytal obránce Horák.
57:24 Otrokovice jsou v šesti.
56:22 Bistrý nedokázal trefit bránu.
55:31 Warcholek vybojoval míček v rohu soupeře tím, že se nechal faulovat.
55:24 Timeout Torpedo Havířov
55:24 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 7:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #42 Tomáš Brázdil, asistoval #3 Michal Kříž (7:5)
55:24 Jandák natropil velikou chybu a hosté znovu snižují.
55:17 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 7:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #47 Vojtěch Bistrý, asistoval #91 Adam Štourač (7:4)
55:17 Pančocha přesně zamířil nad nohu Starzyka.
54:54 Poruba velice dobře získal míček pro svůj tým.
54:33 Graf nedokázal proměnit obrovskou šanci.
53:15 Vojkůvka s Jandákem uklidnili hru.
52:49 Řezáč nedovoleně obral soupeře o míček, Otrokovice rozehrají ze středu.
52:28 Warcholek si zaběhl až do obranné linie a zapojil se do rozehrávky.
51:52 Warcholek prozkoušel Pujina, který bez problému chytil. Dokonce ihned povedeným výhozem rozehrál směrem dopředu.
51:08 Škůrek si málem zavařil, ale vyšel z této situace jako vítěz.
50:37 Timeout PANTHERS OTROKOVICE
50:37 Starzyk teď podržel svůj tým v krušných momentech. I přes málo zákroků ukazuje velkou koncentraci.
50:37 Otrokovice odehrají volný úder.
49:23 Torpedo mělo z pekla štěstí. Otrokovice se rychlým brejkem dostaly až před Starzyka, míček ale nedokázal usměrnit Procházka.
48:47 Warcholek ve velkém brankovišti nedokázal trefit míček podle jeho představ.
47:52 GÓL Torpedo Havířov! 7:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #62 Štěpán Graf, asistoval #65 Tomáš Magera (7:3)
47:52 No pozor! Štěpán Graf neskutečně zavěsil střelou z voleje, Pujin se nestihl ani rozhlédnout.
46:12 Hra se přelévá ze strany na stranu.
44:52 GÓL Torpedo Havířov! 6:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #26 Václav Baláž, asistoval #62 Štěpán Graf (6:3)
44:52 Torpedo odsakuje čím dál tím více.
42:55 Grycz vybojoval míček na středu a prozkoušel Pujina, který opět připraven.
41:42 Martin Buják skvělým návratem dokázal vypíchnout míček.
40:37 Pujin i přes minelu v druhé třetině dokazuje, že je kvalitní brankář. Tentokrát zastavil parádním zásahem pokus žlutočerných.
40:14 GÓL Torpedo Havířov! 5:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #52 Tomasz Grycz (5:3)
40:14 Pokračujeme v kanonádě, tentokrát ale Řezáč navyšoval.
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
39:59 Torpedo si pohlídalo míček na hokejkách až do konce třetiny.
39:20 Torpedo přebývá na polovině Otrokovic a tvoří si šance.
38:34 GÓL Torpedo Havířov! 4:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #78 Petr Vojkůvka, asistoval #13 David Křižák (4:3)
38:34 Z hry bez náboje se začíná stávat přestřelka. Vojkůvka posíla Torpedo opět do vedení.
37:57 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 3:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #23 Jakub Lejček, asistoval #2 Vladislav Šeďa (3:3)
37:57 Otrokovice po pár sekundách dokázaly dotáhnout krok na Torpedo.
37:35 GÓL Torpedo Havířov! 3:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Warcholek bez asistence (3:2)
37:35 Warcholek nedal Pujinovi žádnou šanci.
37:21 Magera s klidem kontroluje hru mezitím co jeho tým střídá.
36:02 Baláž donutil zmátl Štouračem pohybem a uklidnil tím hru.
35:23 Dobrá myšlenka Foltyna, provedení nebylo ideální.
34:38 Warcholek vybojoval volný úder pro svůj tým. O ten se postará Foltyn s Jandákem.
34:04 Torpedo i jako předchozí třetinu dominantní na míčku.
33:25 Graf prozkoušel pozornost Pujina.
32:56 GÓL Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Alex Foltyn, asistoval #60 Šimon Jandák (2:2)
32:56 Přesná nahrávka od Jandáka našla volného Foltyna před bránou, ten nekompromisně zakončil.
32:35 Šilhák fauloval v rohu soupeře. Torpedo bude rozehrávat na vlastní polovině.
31:42 Zipser opět uklidňuje hru.
31:19 Starzyk učebnicovým zákrokem zneškodnil letící míček na bránu.
30:31 Magera získal míček, po chvíli taktéž vybojoval faul.
29:37 Pujin si spletl míček s horkým bramborem. I přesto dokázal minelu zachránit.
28:45 Torpedo si může v klidu rozehrát na vlastní polovině.
28:20 Poruba se pokusil střelit z poloviny, tato střela neměla gólové parametry.
27:38 Zipser odolal pressu Brázdila.
26:34 Šefčík opět označkoval bránu Starzyka.
25:56 Torpedo se především pokoušejí nahrávat přes větší vzdálenosti, to jim ale moc nevychází.
25:22 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Maxim Šefčík, asistoval #47 Vojtěch Bistrý (1:2)
25:22 Šefčík prostřelil vše co mu stálo v cestě.
25:03 Otrokovice oznčakovaly už druhou tyč Starzykovy brány.
24:20 Vyloučen hráč #47 Martin Buják družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
23:40 Odložené vyloučení, Otrokovice obklopují polovinu Torpeda v šesti hráčích.
23:27 Graf ve velké příležitosti dokázal trefit pouze boční síť Pujina.
22:38 Otrokovice z rohu dokázaly míček propasírovat až na Procházku, který trefil pouze břevno.
22:07 Torpedo střídá s míčkem na holi.
21:52 Torpedo velice trpělivě se pokouší rozehrát.
21:13 Torpedo na míčku, Škůrek s Magerou se starají o rozehrávku.
20:29 Poruba se pokoušel křiznou příhrávkou přes téměř celou úhlopříčku hřiště najít Řezáče.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny pro tým Torpedo Havířov.
20:00 Střely v 1. části: 5:2
19:33 Martin Buják obětavým zákrokem dokázal vytěsnit pokus Štourače.
19:04 Torpedo dominantní v držení míčku.
18:01 Torpedo si dokázalo vytvořit dobrou příležitost díky úderu z rohu. Střelu však tečoval soupeř.
17:07 Poruba se pokusil vypálit z poloviny hřiště, pro Pujina tentokrát nic složitého.
16:39 Pohotový Starzyk dokázal vytěsnit střelu z bezprostřední vzdálenosti.
15:30 Petr Buják se pokoušel najít Křižáka před bránou Pujina. Na míčku jsou nyní Otrokovice.
14:30 Jandák opět velice jistýá pohyb do brány soupeře. Finální přihrávka se k němu však nedostala.
14:05 Warcholek uklidnil hru.
13:26 I přes úprk Šilháka, nemusel nyní Starzyk nic řešit, jelikož hráč z Otrokovic minul.
13:06 Baláž vybojoval pro Torpedo volný úder.
12:07 Jandák, i přesto patří mezi nejmladší na hřišti, se projevuje velice sebejistým dojmem.
10:50 Baláž dobrým pokusem prozkoušel Pujina.
10:40 Otrokovice v problémech se pouze zbavily míčku, rozehrávat budou na polovině hřiště.
10:01 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #4 Jan Warcholek (1:1)
10:01 Torpedo vsítilo bezprostředně po hvizdu díky skvěle provedené standardní situaci.
09:59 Vyloučen hráč #28 Nikolas Šilhák družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
09:54 Šefčík dokázal uprknout, krosový míček však zachytil pohotový Řezáč.
09:36 Magera v obrovské šanci trefuje pouze florbalku protihráče.
09:20 Magera zahnal Horáka do kouta, kde jej pak fauloval.
08:36 I přes skvělou individuální show Brázdila nedokázal Lejček zakončit na bránu.
08:10 Lejček se pokusil vystřelit od mantinelu, střela se však nevtěsnila do brankové konstrukce.
07:22 Hezký pas Poruby našel Warcholka na středu.
06:59 Škůra bruslil mezi třemi hráči Otrokovic, miček pak ale nenašel žádného adresáta.
05:59 Vojkůvka se pokusil vystřelit ze středového kruhu.
05:26 Ani blok Řezáče s Gryczem nevystavil Štouračovi stopku.
04:09 Otrokovice si dovezly míček na vlastní polovinu. Zatím se nic zásadního neděje.
03:29 Torpedo se pokouší rozehrát z vlastní poloviny.
02:54 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #2 Vladislav Šeďa, asistoval #22 Maxim Šefčík (0:1)
02:54 Na tuto střelu neměl Starzyk nárok.
02:15 Torpedo uklidňuje hru na své polovině. Poruba se Zipserem se pokusí rozehrát.
01:33 K míčku se dostaly Otrokovice, pokoušeji se postupně rozehrát.
01:09 Torpedo střídá na míčku.
00:24 Ihned na úvod utkání šance pro Torpedo. To si v následujících vteřinách odehraje volný úder.
00:01 Úvodní buly vybojovaly Otrokovice.
00:00 Po první třetině je stav sice nerozhodný, ze hry každopádně měli více hráči v žlutočerných dresech. Otrokovice i přes dobrý start do třetiny více neukázaly.