60
  • 60 59:57
    Hr. Králové

FbC Hradec Králové - Florbal Primátor Náchod 3:4
branky: 20. Jakub Wolf, 28. Martin Cupal, 29. David Štaier - 11. Jakub Langpaul, 21. Jakub Langpaul, 39. David Špaček, 54. David Špaček; rozhodčí: Václav Křepelák - Filip Neumann; vyloučení: 4:9 + Nikolas Osifčin OS; využití: 1:0; diváků: 96; zásahy brankářů: Filip Školník 15 - Josef Štach 8; po třetinách: 1:1, 2:2, 0:1
60:00 Komentář domácích Heger David (Trenér): Dnes kvalitní utkání z naší strany. Dobré nastavení v hlavách. Plnění taktických pokynů. Pouze pokulháváme v zakončení, což nás bohužel stojí body. Děkuji soupeři divákům a hlavně hráčům za dnešní utkání.
60:00 Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér): Pokud jsme se zrovna soustředili na vlastní výkon, tak jsme byli lepším týmem na hřišti. Děkuji všem aktérům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 2:3
59:57 Timeout FbC Hradec Králové
59:30 Hradec po několika šancích neproměnuje
57:43 Vyloučen hráč #21 Matěj Hnízdil družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
53:24 Vyloučen hráč #26 Lukáš Jirásek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
53:08 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #24 Lukáš Rázl (3:4)
52:55 Vyloučen hráč #9 Matěj Kremeník družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za vysoká florbalka
51:55 Vyloučen hráč #37 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod - osobní trest
51:55 Vyloučen hráč #37 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
51:55 Vyloučen hráč #24 Michal Rolín družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
51:25 Střela Hnízdila mimo branku
46:56 Hradec teď tlačí Náchod
45:47 Po zákroku na Čápa Pýtrsn vybíhá s lékárninčkou
45:17 Nerad minul úplně prázdnou branku
43:01 Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
42:08 Vyloučen hráč #80 Lukáš Klouček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
42:08 Radek Zezulka se přiznal kvůli teči, Děkujeme
40:00 Střely ve 2. části: 4:9
38:48 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #12 Daniel Kříž (3:3)
38:07 Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
35:40 Hezký blok Rolína
33:57 Langpaul před brankou dorážel z voleje, ale trefil pouze hruď Školníka
32:00 Adam Neuman si krásně udělal hráče Náchoda
30:04 Hradec uklidňuje hru
28:42 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #71 David Štaier, asistoval #88 Jakub Wolf (3:2)
27:17 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Martin Cupal, asistoval #33 Radek Zezulka (2:2)
26:02 Vyloučen hráč #37 Filip Nerad družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
22:43 Hradec v přesilovce neskoroval
21:27 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
20:36 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #12 Daniel Kříž (1:2)
20:00 Střely v 1. části: 5:7
19:52 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #88 Jakub Wolf, asistoval #13 Adam Neuman (1:1)
18:24 Nerad mířil do pravého růžku, ale těsně minul
18:04 Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání
13:51 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:51 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
11:58 Neuman z první míří nad
11:26 Zápas se začíná pomalu vyhrocovat
10:38 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul bez asistence (0:1)
08:34 Nádherná akce Nerada a Cupala, která bohužel neskončila brankou
07:05 Kříž to vzal na sebe a ohrozil branku Hradce
05:56 Hradec tvrdě do těla
03:35 Wolf zkouší střelu z výběhu, ale minul
02:55 První zákrok Filipa Školníka
01:50 Náchod zatím více na balonku