• 58 57:24
    3:6
    (Kouřil)

FAT PIPE Start98 Kunratice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:6
branky: 2. Petr Šimon, 33. Tomáš Kuzma, 40. Ondřej Peterka - 15. Štěpán Kouřil, 34. Aleš Fanta, 48. Martin Kadlec, 48. Patrik Synek, 55. Martin Kadlec, 58. Martin Kadlec; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 52; zásahy brankářů: Tadeáš Hendlinger 21 - Daniel Hampl 24; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:4
60:00 Komentář domácích Matoulek Tomáš (Trenér): Podobné utkání jako na hřišti soupeře. 50 minut otevřené hry. Rozhodl opět důraz v brankovištích, na který jsme si chtěli dát pozor. nDíky za utkání.
60:00 Komentář hostů Sekanina Petr (Vedoucí): Bojovný zápas, který jsme nezačli v dobrém tempu a klidu na míčku. Soupeř byl tvrdý v osobních soubojích, což nám zezačátku zápasu znepříjemňovalo naši hru. Postupem zápasu jsme toto zvládli odstranit a ubojovali vyslouženou výhru. Děkujeme soupeři za tvrdé, férové utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
59:59 Třetí třetina vyšla lépe hostům, ale povedený zápas
58:53 Start je v šesti a tlačí a tlačí a tlačí, ale nic z toho zatím není krom pár skoro gólů
57:24 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #98 Martin Kadlec, asistoval #47 Štěpán Kouřil (3:6)
47:57 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #10 Patrik Synek bez asistence (3:4)
47:57 Brno vede poprvé v zápase po dvou bleskurychlých gólech
47:36 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
47:18 Vyloučen hráč #48 Jakub Kuzma družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře
46:56 Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Kunratice neproměnil #96 Ondřej Peterka.
39:01 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #96 Ondřej Peterka, asistoval #92 David Vondra (3:2)
39:01 Peterka uklidil mezi nohy
37:47 Procházka už zase běhá na hřišti
35:17 Bezpalec zachraňuje na poslední chvílu
34:06 Procházka nepříjemně schytal do obličeje balónkem a teče krev
33:20 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #59 Matyáš Polzer (2:2)
33:20 Tentokrát tyč domácí nezachránila a je vyrovnáno
33:00 Branková konstrukce zachránila Start
32:16 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #49 Tomáš Kuzma, asistoval #99 Matěj Langr (2:1)
19:59 Dramatický konec 1. třetiny přinesl domácím přesilovku
19:53 Vyloučen hráč #7 Martin Malý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:44 Kuzma starší minul úplně prázdnou bránu
17:21 Málý přesřelil bránu
17:00 Peterkovu chybu před vlastní bránou zachránil Procházka
14:53 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Štěpán Kouřil bez asistence (1:1)
14:53 Štěpán Kouřil prostřelil krásnou střelou na bližší tyč domácího gólmana
13:30 Po vyloučení na obou stranách se hra 4 na 4 přelévá ze strany na stranu
12:53 Vyloučen hráč #18 Daniel Senko družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:34 Vyloučen hráč #34 Šimon Ruber družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:20 Procházka nebezpečně ohrozil bránu soupeře
03:28 Brankář Startu musel poprvé v tomto zápase zasahovat.
01:33 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #22 Petr Šimon, asistoval #48 Jakub Kuzma (1:0)
01:33 Po první šanci domácích vstřelil gól Petr Šimon do odkryté brány, asistoval Jakub Kuzma
00:00 Zápas začíná.