57
  • 57 56:44
    Slovan Havířov

FAT PIPE TJ Slovan Havířov - PANTHERS OTROKOVICE 3:4
branky: 9. Pavel Lasota, 15. Jakub Molin, 53. Filip Kočí - 14. Petr Marghold, 16. Tomáš Brázdil, 44. Petr Kopecký, 47. Petr Marghold; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Lukáš Vernarský 19 - Miroslav Steiger 21; po třetinách: 2:2, 0:0, 1:2
60:00 Komentář hostů Koníček Miroslav (Trenér): Dnešní uspávací výkon domácích nás neuspal a výhra 4:3 byla zasloužená a těší nás. Jde vidět, že na takové týmy máme s přehledem, musíme to dokázat i příště.
60:00 Komentář domácích Erbs Matěj (Trenér): K utkání, míč na našich hokejkách po celou dobu utkání, pěkná a trpělivá rozehrávka, opět stejné maličké chyby nas stály obdržené branky. Dále tým Otrokovic, i v juniorské extralize se snížil k trapnosti a dovolil si podvádět, že přivedl hráče, kteří zasáhli do zápasu a přitom to doopravdy nebyli oni. Konečná grimasa kdy hráč po hvizdu rozhodčího sprintoval do ochozů tribuny, naštěstí ho rozhodči odchytli. Doufám, že tady v tomhle přijde tvrdý trest, protože tohle je velicé velké porušení pravidel.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:44 Hodulík hrál v malém brankovišti.
58:30 Domácí jdou do hry bez brankáře.
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
56:45 Domácí tým reklamoval u rozhodčích hostujícího hráče č.88.
56:44 Timeout FAT PIPE TJ Slovan Havířov
55:15 Steiger při pádu ještě dokázal vymrštit ruku a zabránit míčku, aby se dostal za brankovou čáru.
54:24 Hanák v souboji povalil Moudrého na zem.
54:00 Domácí kombinují na vlastní polovině.
52:06 Kočí z poloviny vymetl pravý horní růžek.
52:05 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 3:4
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #69 Filip Kočí, asistoval #83 Matěj Rozehnal (3:4)
49:03 Hloušek D. dostal vzdušnou nahrávku, kterou usměrnil pod ruku Steigera. Ten se štěstím zachytil do výzbroje.
46:18 Otrokovice využily přesilovou hru a dostávají se do dvoubrankového vedení.
46:17 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #2 Petr Marghold, asistoval #80 Petr Kopecký (2:4)
44:45 Brija natlačil nedovoleně Kopeckého na pořadatelský stolek.
44:44 Vyloučen hráč #66 Jan Brija družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:42 Otrokovice poprvé v dnešním utkání ve vedení.
43:41 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #80 Petr Kopecký, asistoval #69 Šimon Hanák (2:3)
43:08 Molin vypálil z houfu. Steiger rukou vyráží.
41:25 Kyc z oblouku těsně míjí branku.
40:01 Po domácí chybě při úvodní buly budou rozehrávat Otrokovice.
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:20 Závěr druhé třetiny ve vysokém tepmu. Šance jsou na obou stranách.
36:11 Kahoun míček odpálil hodně nad pasem.
34:18 Domácí v plném počtu.
33:30 Kravčík sbíral cenné vteřiny na polovině Otrokovic.
32:19 I Otrokovice dostávají příležitost v přesilové hře.
32:18 Vyloučen hráč #8 Matěj Krušberský družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
30:25 Steiger vyráží Fišarův pokus.
28:38 Hadaš poslal nedovoleně Hodulíka na mantinel. Otrokovice již po 4. vyloučené.
28:37 Vyloučen hráč #88 Martin Hadaš družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:15 Brija natáhnul od poloviny. Přízemní střela těsně minula levou tyč.
26:33 Hanák opět na trestné. Tentokrát za faul na Hronka.
26:32 Vyloučen hráč #69 Šimon Hanák družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování florbalky
25:35 Hosté v plném počtu.
23:36 Rozhodčí Hanáka několikrát upozornili na vzdálenost od rozehrávky. I přes všechna upozornění je Hanák vyloučen.
23:35 Vyloučen hráč #69 Šimon Hanák družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
22:44 Rozehnal těsně míjí branku Otrokovic.
21:40 Steiger rukou vytěsňuje střelu do horního rohu.
20:01 Buly pro Slovan.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:09 Hosté v plném počtu.
17:30 Vernarský hezvy vyjel z malého brankoviště a zamezil inkasování.
16:10 Horák povalil Hronka. Za to si vysloužil 2minutový trest.
16:09 Vyloučen hráč #9 Filip Horák družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře
15:32 Brázdil backhandovou střelou překonává Vernarského.
15:31 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #42 Tomáš Brázdil, asistoval #80 Petr Kopecký (2:2)
14:30 Moudrý nebezpečně na Steigera.
14:12 Vypadalo to, že Brija vystřelí, ale našel volného Molina, který jen usměrnil míček do branky.
14:11 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 2:1
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #66 Jan Brija (2:1)
13:19 Marghold byužil chybu v domácí obraně a vyrovnává brankový stav.
13:18 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:1
10:30 Moudrý pod tlakem soupeře nepustil míček ze své čepele.
08:53 Kyc vybojoval rozehrávku v nadějné pozici. Tuto šanci využívá Lasota s Fišarou, kteří otevírají dnešní skóre.
08:52 GÓL FAT PIPE TJ Slovan Havířov! 1:0
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #11 Pavel Lasota, asistoval #25 Vladimír Fišara (1:0)
07:50 Hodulík vystřelil na bližší tyč. Pouze do ramena Steigera.
06:45 Molin dostal rychlou nahrávku za branku Otrokovic. Míček si stáhnul před branku a pokusil se překvapit Steigera. Bez úspěchu.
05:10 Kočí si pokřikl na svého spoluhráče o nahrávku, kterou dostal přesně na hranu velkého brankoviště. Bohužel míček neprocpal za Steigerovy záda.
04:40 Hronek dostal při soubojí úder do dolní čelisti.
02:25 Šilhák si zapisuje první střelu utkání. Vernarský tečuje před sebe, poté chytá.
02:10 Rozehnal svou holí zabránil střelbě na branku.
00:01 Úvodní buly pro Slovan.