10:4
    Jan PAVELEC
    ()

Zlín Lions - FAT PIPE Start98 Kunratice 10:4
branky: 3. David Vodica, 7. David Vodica, 8. Jakub Holiš, 30. František Tvrdoň, 35. David Vodica, 45. David Vodica, 48. Jakub Holiš, 50. David Vodica, 50. Ondřej Balner, 60. Jan Pavelec - 43. Kilián Hejtmánek, 50. Ondřej Peterka, 52. David Kolář, 55. Aleš Weigner; rozhodčí: Robin Hromeček - Jiří Chromek; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Lukáš Slovák 18 - Adam Stříteský 21; po třetinách: 3:0, 2:0, 5:4
60:00 Komentář hostů Matoulek Tomáš (Trenér): Zlín byl jednoznačně nad naše síly. V dnešním zápase byl soupeř všude rychleji, trestal nás z nepokrytých krosů a my nevěděli, jak pod pressem kvalitně rozehrát. Snad Vánoce nestrávíme jen u cukroví a pohádek, ale zamakáme individuálně i na naší kondici, na které jsme se shodli, že je potřeba zapracovat. Díky soupeři za fair utkání.
60:00 Komentář domácích Gofroň Pavel (Trenér): Dnes jsme si po delší době užili ofenzivní zápas, kdy se nám podařilo proměńovat šance, i když i soupeř měl hodně možností. Děkujeme za zápas a přejeme všem klidné vánoce.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:50 GÓL Zlín Lions! 10:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #10 Jan Pavelec bez asistence (10:4)
55:56 Vyloučen hráč #91 Patrik Svoboda družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře
54:39 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 9:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #50 Aleš Weigner, asistoval #96 Ondřej Peterka (9:4)
52:29 Vyloučen hráč #10 Jan Pavelec družstva Zlín Lions na 2 minuty za zdržování hry
51:20 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 9:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #14 David Kolář, asistoval #34 Adam Stříteský (9:3)
49:36 GÓL Zlín Lions! 9:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #87 Adam Jiříček (9:2)
49:32 GÓL Zlín Lions! 8:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #12 Matěj Klímek (8:2)
49:24 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 7:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #96 Ondřej Peterka, asistoval #45 Kilián Hejtmánek (7:2)
48:46 Vyloučen hráč #13 David Vodica družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:07 GÓL Zlín Lions! 7:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Holiš bez asistence (7:1)
44:06 GÓL Zlín Lions! 6:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #10 Jan Pavelec (6:1)
42:46 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 5:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #45 Kilián Hejtmánek, asistoval #44 Filip Kovářík (5:1)
40:00 Střely ve 2. části: 12:5
34:25 GÓL Zlín Lions! 5:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (5:0)
29:04 GÓL Zlín Lions! 4:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #22 František Tvrdoň, asistoval #10 Jan Pavelec (4:0)
20:00 Střely v 1. části: 8:8
07:46 Vyloučen hráč #91 Patrik Svoboda družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
07:03 GÓL Zlín Lions! 3:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Holiš, asistoval #27 Ondřej Balner (3:0)
06:35 GÓL Zlín Lions! 2:0
02:51 GÓL Zlín Lions! 1:0