55
  • 55 54:05
    Bulldogs Brno

Bulldogs Brno - FbC Hradec Králové  15:1
branky: 8. Petr Šubrt, 9. Petr Zajíček, 12. Martin Svatoň, 14. Petr Vaverčák, 16. Adam Bureš, 17. Jan Svoboda, 25. David Zemánek, 29. Petr Šubrt, 31. Adam Vágner, 33. David Zemánek, 34. David Zemánek, 36. Petr Šubrt, 42. Radim Švábík, 49. Martin Svatoň, 51. Adam Zukal - 31. Radek Zezulka; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Plaček; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 59; zásahy brankářů: Martin Koudelka 9 - Jakub Musil 34; po třetinách: 6:0, 6:1, 3:0
60:00 Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér): Jsem rád za krásný vstup do 2.části sezóny, kdy jsme od začátku do konce zápasu diktovali tempo hry. Bohužel občas jsme vypadli z koncetrance, ale máme prostor na detailech hry a koncetranci zapracovat. Děkuji hráčům za dnešní pěkný výkon, fanouškům za podporu a soupeři za férové utkání! AVÉ BULLS :)
60:00 Komentář hostů Žižka Jeroným (Trenér): V dnešním utkání byla jasně znát převaha staršího a početnějšího výběru Brna a výsledek odpovídá obrazu hry. Díky klukům za odmakaný zápas až do konce a soupeři za nároční zápas a ukázku kvalitního juniorského florbalu.
60:00 Střely ve 3. části: 14:2
55:00 Zemánek trefuje tyč
54:05 Timeout Bulldogs Brno
53:08 Hra se nám nyní trochuvíce otevřela a i hosté se občas dostanou do náznaku šance
52:03 Dobrá Svozilova střela
50:57 GÓL Bulldogs Brno! 15:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #38 Jan Svoboda (15:1)
50:51 Domácí ani za stavu 14:1 nedají soupeři centimetr hřiště zadarmo
48:17 GÓL Bulldogs Brno! 14:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #84 Adam Zukal (14:1)
48:07 Vyloučen hráč #4 Filip Brejcha družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
43:31 Klouček ve velké šanci střílí vedle
41:44 GÓL Bulldogs Brno! 13:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #29 Radim Švábík, asistoval #55 Adam Bureš (13:1)
40:48 Musil vytáhl proti Svobodovi výborný zákrok
40:00 Střely ve 2. části: 18:5
38:00 Domácím dnes opravdu vyjde na co sáhnou
35:12 GÓL Bulldogs Brno! 12:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #40 Petr Šubrt, asistoval #84 Adam Zukal (12:1)
33:49 GÓL Bulldogs Brno! 11:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #12 David Zemánek, asistoval #29 Radim Švábík (11:1)
32:29 GÓL Bulldogs Brno! 10:1
30:24 GÓL Bulldogs Brno! 9:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner, asistoval #13 Martin Ján Osuský (9:1)
30:03 GÓL FbC Hradec Králové ! 8:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Radek Zezulka, asistoval #98 Prokop Hanzlík (8:1)
29:54 Vyloučen hráč #29 Radim Švábík družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:30 GÓL Bulldogs Brno! 8:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #40 Petr Šubrt, asistoval #38 Jan Svoboda (8:0)
24:29 Zemánkova přesná střela zapadla pod břevno a kolotoč nám pokračuje
24:28 GÓL Bulldogs Brno! 7:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #12 David Zemánek, asistoval #61 Martin Svatoň (7:0)
21:30 Vidíme opět stejný obrázek hry jako v první třetině, držení míčku přibližně 80 ku 20 procentům pro Bulldogs
20:20 Domácí díky své kompaktnosti ve středním pásmu okamžitě získávají míček
20:00 Střely v 1. části: 17:3
19:59 První třetina by se dala popsat jedním slovem- válec
16:59 GÓL Bulldogs Brno! 6:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #38 Jan Svoboda, asistoval #84 Adam Zukal (6:0)
16:15 Vyloučen hráč #13 Adam Neuman družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
15:43 GÓL Bulldogs Brno! 5:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Adam Bureš, asistoval #61 Martin Svatoň (5:0)
13:57 GÓL Bulldogs Brno! 4:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Petr Vaverčák, asistoval #61 Martin Svatoň (4:0)
11:49 GÓL Bulldogs Brno! 3:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #5 Petr Vaverčák (3:0)
10:35 Domácí zasypávají Musilovu bránu jednou střelou za druhou
08:30 Buldoci se dvěma slepenými góly zaslouženě dostávají do vedení
08:05 GÓL Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #77 Michal Veselovský (2:0)
07:45 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
06:25 Musil pokrývá Svatoňovu střelu na bližší tyč
05:29 Koudelka si připisuje první zákrok
05:10 Dobrý Mazáčův blok
04:43 Švábík v šanci přestřeluje
04:00 Domácí jsou v prvních minutách prakticky pořád na míčku