• 60 59:43
    2
    Vojtěch ŽELEZO

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Florbal Primátor Náchod 9:4
branky: 27. Josef Bílek, 31. Jakub Drga, 38. Patrik Synek, 39. Martin Kadlec, 41. Michal Konrád, 48. Lukáš Boček, 49. Mathias Schwesig, 49. Patrik Synek, 52. Marek Šauer - 7. Jáchym Cejnar, 17. Lukáš Rázl, 27. Filip Knettig, 46. Daniel Kříž; rozhodčí: Michal Havelka - Dan Lošťák; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Daniel Hampl 18 - Šimon Sedláček 15; po třetinách: 0:2, 4:1, 5:1
60:00 Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér): Díky aktivní hře a nebezpečnosti v útoku jsme si vypracovali tříbrankové vedení, s přibývajícím časem ve druhé polovině zápasu však soupeř převzal iniciativu a došel k zaslouženému vítězství. Děkuji svým hráčům za bojovnost, z dnešní zápasové porce budou do budoucna profitovat. Soupeři gratuluji k vítězství.
60:00 Komentář domácích Bouška Adam (Trenér): Zlomem v začátku druhé třetiny se kluci nastartovali k lepším výkonům a větším tahem na bránu dokázali generovat množství gólových příležotostí, což nám v první třetině chybělo. Díky soupeři za zápas a fér hru.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:43 Vyloučen hráč #74 Vojtěch Železo družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
59:12 Konrád trefuje tyč.
58:01 Po delší době šance hostů. Obránce domácích s přehledem blokuje.
57:03 Kos v polopádu dokáyal ještě vybojovat volný úder.
55:58 Domácí se už nikam neženou a vyhlížejí správnou příležitost k zakončení.
54:19 Promarněná šance domácích končí střelou ze středu mimo hřiště.
53:51 Novotný přeloboval celou halu, neskutečný kopec.
52:32 Náchod aktuálně po delší době drží míček. Gulls jsou ale nyní v obraně pevní.
51:13 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 9:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #48 Marek Šauer, asistoval #52 Matyáš Ruber (9:4)
51:13 Standartku domácích Šauer dorážkou nakonec přetavil na gól. Jestli tohle byl signál, všechna čest!
50:30 Domácí stále vedou ve statistice držení míče.
49:19 Uvidíme, jaký recept si Náchod připravil během svého timeoutu, zatím se nic výrazně nemění.
48:43 Timeout Florbal Primátor Náchod
48:43 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 8:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #10 Patrik Synek bez asistence (8:4)
48:43 Synek lišácky vyrybařil míček při napadání a s přehledem vykoupal brankáře.
48:12 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #96 Mathias Schwesig, asistoval #79 Martin Karpíšek (7:4)
48:12 Schwesig dává schovanou střelou  gól na přední tyčku.
47:25 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček, asistoval #14 Adam Drga (6:4)
47:25 Důraz Gullivers se vyplatil a Boček zvyšuje na rozdíl dvou branek.
47:05 Boček po krosové přihrávce střílí z mantinelu vysoko nad.
46:01 Náchod je nyní aktivnější v napadání a domácí začínají ztácet svoji znovu nabytou suverenitu.
45:06 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž bez asistence (5:4)
45:06 Osamocený útočník hostů lobem překonal domácího Hampla, objektivně hezký.
44:23 Bílek doráží pouze do masky, někteří fanoušci se už, už radovali.
43:54 Domácí mají aktuálně víc ze hry a soupeře k ničemu nepouští.
42:45 Hampl ukázal, že dokáže hrát i nohama a po Neuerovsku vykopává směrem k půlící čáře.
41:23 Schwesig trestutuhodně promáchl skákaví míčena na velkém brankovišti hostů.
40:37 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #98 Martin Kadlec (5:3)
40:37 Konrád zatáhl a trefil se přesně.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:59 Vyloučen hráč #23 Jáchym Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
39:59 Zmatek?!
38:54 Domácí jasně dominantní v druhé části. Náchod zahrozil jen párkrát z brejků.
38:10 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #98 Martin Kadlec, asistoval #96 Mathias Schwesig (4:3)
38:10 Pohledná kombinace domácích končí sehrávkou do prázdné branky.
37:03 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #10 Patrik Synek, asistoval #54 Jan Zouhar (3:3)
37:03 Synek ukázkově vymetl pavučinu v šibenici hostující branky.
36:23 Nyní v rychlém sledu, brejky na obou stranách.
36:03 Karpa střelou z mantinelu prověřil hostujícího brankáře, ten pouze vyrazil.
35:21 Znova do bloku..
34:46 Tlak domácích končí znovu střelou do bloku.
33:30 Kos předvedl hezký obranný zákrok a získal tak míček pro svůj tým.
32:45 Dobrý presing domácího celku končí nadějnou střelou ze středu, bohužel pro domácí byl brankář pozorný.
32:02 Druhá třetina je y obou stran o dost více živější.
31:02 Schweisig trefuje břevno, domácí jsou na koni.
30:08 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga, asistoval #14 Adam Drga (2:3)
30:08 Já na bráchu, brácha střílí ze středu z první přesně. Asi tolik ke gólu Drgy J.
29:21 Festival nevynucených chyb na obou stranách.
26:44 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #64 Josef Bílek, asistoval #48 Marek Šauer (1:3)
26:44 Šauer teď našel svého spoluhráče stejně jako švédský útočník ve finále letošního ms stylem, chci vystřelit ale vyjde z toho nahrávka do prázdné. Bílek poté loženkou nepohrdnul.
26:28 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #42 Filip Knettig, asistoval #18 Antonín Vančák (0:3)
25:46 Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers neproměnil #75 Radek Novotný.
25:46 Tak jsem to trochu zakřikl. Jasný faul ala závora na osamoceného Bočka končí nájezdem, kdy Novotný přestřelil vymíchaného brankáře.
25:27 Fanoušci co se dnes dostavili, za což jim tisíckráte děkujeme, se zatím nemají úplně na co dívat.
24:23 Přiostřuje se, po souboji na středu končí dva hráči ve vodorovné poloze na podlaze.
23:25 Konrád byl obráncem hostí přišpendlen k brance, která v zápětí zamířila k zemi brankář Náchoda musel ven druhou stranou.
22:34 Brejk hostů zachraňuje až Hampl, ale s přehledem.
21:12 Hraje se převážně na polovině Náchoda, ale zatím bez náznaku nějaké větší šance pro domácí.
20:23 Domácí začínají třetinu na balónku.
20:00 Střely v 1. části: 3:9
19:26 Hampl musel zasahovat proti nebezpečnému lobu hostů.
18:43 Další střela domácích do bloku.
17:55 Karpa se ukázkově vrátil do obrany a odzbrojil útočníka hostů.
17:12 Novotného střela končí zblokovaná.
16:03 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #26 Lukáš Jirásek (0:2)
16:03 Dorážka skončila za Hamplovými zády.
14:03 Domácí trenérské duo sladilo svůj outfit vintage klubovými šusťákovými bundami a působí velmi sehraně.
12:05 Střela domácích končí na břevně.
12:03 Gulls jsou dominantní, ale netlačí se do zakončení.
11:34 Boček na mantinelu promáchl, škoda pro domácí.
09:34 Domácí teď jasně dominují v držení míčku, ale nejsou zatím nebezpeční.
08:22 Gulls se na chvilku zabydleli v útočném pásmu a točí hostující tým, do zakončení se bohužel pro ně nedostali.
07:33 Hampl nyní podržel svůj celek.
06:16 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #23 Jáchym Cejnar, asistoval #18 Antonín Vančák (0:1)
06:16 Protiútok náchoda končí střelou od mantinelu 20 nad led na zadní.
05:00 Novotný pobídnul Drgu J., tomu se ovšem míček rozkákal a poslal ho do zámezí.
04:12 Hezký protiútok domácích končí blokem obránce hostů.
03:24 První klidnější pasáž hry, kdy je na balónku Náchod.
02:34 Hra se často přeléve ze strany na stranu.
02:07 Dokládal poslal jedovatou střelu, ale brankář hostí byl pozorný.
01:23 Začátek vlažný.
00:00 Příjemný podvečer z haly na VUT při 13. kole CE soutěže juniorů, kdy se proti sobě postaví domácí tým Sokol Brno I EMKOCase Gullivers a tým hostů Florbal Primátor Náchod.