59
  • 59 58:17
    Kunratice

FAT PIPE Start98 Kunratice - FBS Olomouc 4:6
branky: 14. Daniel Senko, 26. Kryštof Šejnost, 31. Daniel Senko, 36. Jan Štefek - 18. Jan Mádr, 20. Lukáš Vachutka, 22. Antonín Mikulík, 24. Antonín Mikulík, 57. Martin Cupák, 57. Jindřich Bernard; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 26 - Jiří Kvapil 11; po třetinách: 1:2, 3:2, 0:2
60:00 Komentář domácích: Probenděná první třetina. Nerozumím proč. Zároveň s nedůrazem a nekreativitou v našich speciálních situací nás stálo zápas. nDíky soupeři, který ukázal svoji kvalitu i v 10 lidech.
60:00 Komentář hostů Zehnula Pavel (Trenér): Začátek utkání jsme byli více na míčku a povedlo se nám gólově odskočit. Soupeř poté ale přidal na tempu a svým vysunutým pressingem nám dělal velké problémy. Naštěstí jsme to ustáli a dokázali jsme vstřelit vítězné branky. Děkuji soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 3:10
58:17 Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
56:44 GÓL FBS Olomouc! 4:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Jindřich Bernard, asistoval #17 Lukáš Vachutka (4:6)
56:44 Bernard a Vachutka vykombinovali obranu ve čtyřech do prázdné brány. Stav utkání 4:6.
56:10 GÓL FBS Olomouc! 4:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #13 Martin Cupák, asistoval #6 Jan Mádr (4:5)
56:10 Cupák zpracoval míček v brankovišti, udělal kličku a poslal backhandem přízemní střelu, která propadla za brakáře Hnátka.
55:39 První olomouckou střelu při hře 4 na 4 skvěle likviduje brankář Hnátek.
54:52 Vyloučen hráč #82 Jakub Jurkulák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
54:52 Vyloučen hráč #18 Daniel Senko družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hrubost
54:52 Vyloučení na obou stranách na 2 minuty za hrubost.
52:45 Další střela hráču Startu prolétla jen těsně vedle vzdálenější tyče olomouckého brankáře Kvapila.
51:06 Domácí odolali náporu a poměrně bez problémů přestáli oslabení. Pokračujeme ve hře pět na pět.
50:03 Hráči Olomouce tlačí během přesilové hry na soupeře, zatím ale bez výsledku.
48:51 Vyloučen hráč #73 David Weigner družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
48:51 D. Weigner se provinil sekáním a půjde si na 2 minuty sednout na trestnou lavici.
47:57 Další olomoucká střela končí za brankou Startu, Start rozehrává.
47:13 Brankář Hnátek se blýskl dalším skvělým zákrokem, když zlikvidoval nohou přízemní střelu soupeře.
46:36 Hráčům Startu se daří ve třetí části tlačit na soupeře, zatím ale bez gólu.
45:37 Další šance Startu, Kýr nahrával před bránu, kde se ale Kuzmovi mladšímu nepodařilo míček zpracovat a střela šla daleko od brány.
44:31 Brankář Hnátek předvedl rychlý přesun a předvedl další skvělý zákrok, kterým zneškodnil první olomouckou šanci třetí části.
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
38:33 Další střela hráčů Startu, brankář Kvapil byl připraven a přízemní střelu zlikvidoval nohou.
37:55 Kuzma starší vyslal další střelu na branku soupeře, ale jeho střela končí za brankou.
35:47 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 4:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #26 Jan Štefek, asistoval #45 Kilián Hejtmánek (4:4)
35:47 Několikrát tečovaná střela J. Štefka nakonec skončila za zády olomouckého brankáře. Stav utkání 4:4.
34:58 Stejně jako v první části i v té druhé pomáhají hráči Startu svému gólmanovi efektivními bloky.
34:18 Hráči Startu ostřelují zeď za olomouckou bránou, teď se trefil D. Weigner.
32:06 Kuzma starší se vytočil do střely, ke gólu chyběly decimetry.
30:03 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #18 Daniel Senko, asistoval #96 Ondřej Peterka (3:4)
30:03 Senko se ze zátahu trefuje přímo na zadní tyč. 3:4
29:50 Hnátek předvádí další výborný zákrok, kterým zneškodnil střelu Vachutky.
27:49 Viděli jsme olomoucký gól, kterému ale předcházel útočný faul, a proto se skóre nemění.
25:11 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 2:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #74 Kryštof Šejnost, asistoval #27 Filip Kovářík (2:4)
25:11 Kolářík si došel pro odskočený balónek a přihrál Šejnostovi před branku a ten již zvládl zakončit.
23:39 GÓL FBS Olomouc! 1:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #41 Antonín Mikulík, asistoval #82 Jakub Jurkulák (1:4)
23:39 Mikulík dostal naservírováno před bránu a poslal balónek za záda brankáře Hnátka. 1:4
22:50 Kuzma starší se vydal sám na bránu, ale trefil pouze břevno.
21:42 GÓL FBS Olomouc! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #41 Antonín Mikulík bez asistence (1:3)
21:42 Mikulík propálil Hejtmánka i Hnátka a posílá tak svůj tým do dvougólového vedení.
20:00 Střely v 1. části: 4:12
19:52 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka, asistoval #12 Jindřich Bernard (1:2)
19:52 Vachutka po rychlé rozehrávce standartní situace posílá do vedení hosty.
19:15 Šejnostova střela backhandem skončila za brankou soupeře.
17:55 Hnátkovi vypadl balón a chvilku poskakoval na čáře, zvládl ho však včas zkrotit.
17:48 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #6 Jan Mádr, asistoval #41 Antonín Mikulík (1:1)
17:48 Mádr dostal přihrávku před odkrytou bránu a nemýlil se. Stav utkání 1:1.
16:48 Duda hledal před brankou Kýra, ale soupeřova obrana byla pozorná.
14:52 Procházka prošel domácí obranou a snažil se jednoručně zakončit, Hnátek se ale blýskl dobrým zákrokem.
13:18 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #18 Daniel Senko, asistoval #13 Jakub Kýr (1:0)
13:18 Senko si dokázal poradit se vzdušnou přihrávkou Kýra a otevírá skóre zápasu.
12:37 Hráči Startu dnes svému brankáři opravdu pomáhají, toto byl již několikátý blok.
10:43 A. Weigner se vytočil zpoza brány a snažil se překvapit brankáře, Kvapil pozorný.
09:44 Střela týmu FBŠ Olomouc po rozehrané standartní situaci skončila mimo bránu soupeře.
07:31 Rychlík se snažil zkrotit dlouhý pass, ale brankář Kvapil byl rychlejší.
06:41 V prvních minutách zápasu jsme neviděli žádné vyloženě gólové šance.
03:55 Šejnost si hodně věřil před vlastní bránou, přišel o míček, ale Hnátek uklidnil situaci.
01:49 Další střela týmu FBŠ Olomouc opět vykrytá brankářem Hnátkem.
00:41 První střelu utkání kryje brankář Hnátek.
00:00 Vítáme vás na dnešním online přenosu zápasu 1. ligy juniorů, kde se utkají týmy FAT PIPE Start98 Kunratice a FBŠ Olomouc.