• 46 45:15
    9:1
    (Brynda)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Florbal Ústí 9:1
branky: 3. Ondřej Valenta, 12. Tomáš Fryš, 20. David Veleba, 24. Lukáš Vašíček, 29. Lukáš Trnka, 39. Adam Balík, 43. Šimon Batkovič, 45. Tomáš Fryš, 46. Šimon Batkovič - 14. Jan Dobosz; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík 19 - Vojtěch Pražák 12; po třetinách: 3:1, 3:0, 3:0
60:00 Komentář domácích Grega Jozef (Trenér): Za nás dnes nejlepší týmový výkon se špičkovým nasazením po dobu 60 minut. Soupeře jsme kromě pár šancí nepustili celý zápas k ničemu, do konce odbranili jsme i pár oslabení. Jak říkám kluci dnes v mých očích podali nejlepší výkon sezóny za což jim děkuji. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Merta David (Trenér): Dnes jsme vstoupili do utkání dobře, bylo tam velké nasazení a množství šancí, které jsme neproměnili. Myslím si, že výsledek neodpovídá předvedenému výkonu. Tento zápas musíme hodit za hlavu a soustředit se na zítřejší zápas, který pro nás bude velmi důležitý. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:07 Poslední minuta utkání.
58:24 Kovařík teď skvěle podržel domácí tým.
55:48 Utkání je už rozhodnuté domácí si jdou za vítězstvím.
53:41 Šanci ústí zastavuje Batko.
50:50 Vali zastavil protiútok Ústí.
50:00 Poslední desetiminutovka před námi
47:01 Vebiho střela mimo branku.
45:15 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 9:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Šimon Batkovič, asistoval #74 Filip Brynda (9:1)
45:15 Batko nekompromisní střelou ze standartní sitauce k tyči, kdy gólman nemohl nic vidět dáva 9 gól
44:26 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #20 David Veleba (8:1)
44:26 Od těla fryšáka je tam další gól-
43:15 Kovařík už byl překonán, ale zasáhla naštěstí tyčka.
42:08 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Šimon Batkovič, asistoval #46 Lukáš Trnka (7:1)
42:08 Batko dává sedmý gól mezi gajdy brankáře.
40:01 Úvodní buly pro Ústí.
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
39:36 Vyloučen hráč #97 Šimon Batkovič družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
39:36 Přesilová hra pro Ústí.
38:06 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #37 Adam Balík, asistoval #88 Maxim Grega (6:1)
38:06 Balda dáva gól.
37:40 Fryšákova střela backhandem do gólmana.
36:56 Střela Váši z první málem skončila dalším gólem
36:22 Kovařík předvadí další reflexivní zákrok.
35:10 Filip Brynda vybojoval balonek šel sám na branku, ale nedokázal balónek zasunout za brankáře ústí.
34:14 Hra je více vyrovnaná než v minulé třetině.
33:12 Přesilová hra bohemky je žalostná.
32:09 Vyloučen hráč #74 Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
31:52 Nebezpečná standartka Ústí v brankovišti končí na tyčce.
28:51 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #46 Lukáš Trnka bez asistence (5:1)
28:51 Neskutečný backhand Lukáše Trnky.
28:20 Závěra jen do tyčky.
27:45 Vyloučen hráč #48 Marek Chroustovský družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
27:45 Vyloučen hráč #88 Maxim Grega družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
26:56 Domácí po ubraněné přesilové hře mohli jít do vedení 5:1, ale to by Grega musel lépe střílet.
24:30 Vyloučen hráč #64 Tomáš Trnka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
23:47 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Lukáš Vašíček, asistoval #16 Tomáš Fryš (4:1)
23:47 Fryšák předložil Vašovi, a ten dává další gól
21:27 V první šanci druhé třetiny ústí naštěstí domácí ubranili standartku.
20:01 Tentokrát buly pro Bohemians.
20:00 Střely v 1. části: 12:9
19:33 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 David Veleba, asistoval #90 Ondřej Valenta (3:1)
19:31 Standartka domácích a stav utkání 3:1
18:14 Střela Kyselky jen do gólmana, na druhé straně po breaku ústí skvělý Kovařík.
17:44 Střela Trnky mimo branku.
17:03 Batko nadvakrát nedokázal zasunout.
14:51 Vášovu střelu chytá gólman Ústí.
13:53 Kovaříkův fantastický zákrok.
13:07 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz bez asistence (2:1)
13:07 Trnka propadl v obraně a Ústí snižuje na 1:2.
11:49 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #37 Adam Balík (2:0)
11:49 Fryšákova střela do šibenice.
11:38 Friedlova střela zblokována nad branku.
09:25 Vebi zastavil protiútok Ústí a v následném brejku Grega nedal druhej gól.
06:31 Batka střela vyražena mimo brankářem Ústí.
05:12 Fryšákova střela skončila jen na brankové čáře.
04:01 Domácí jsou zatím jednoznačně lepší.
02:52 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #90 Ondřej Valenta, asistoval #20 David Veleba (1:0)
02:42 Skvělá střela Valenty a domácí jdou do vedení
02:33 Fryšáka střela zblokována mimo branku.
02:14 Grega ztečoval střelu Batka mimo branku
01:54 Bryndova střela jen do obrance.
01:39 Přesilovka domácích zatím bez vyložené šance.
01:02 Vyloučen hráč #95 Martin Horn družstva Florbal Ústí na 2 minuty za držení
01:02 První přesilovka zápasu pro Bohemku.
00:01 Úvodní buly pro Ústí.