• 59 58:29
    5:13
    (Kotlan)

FBC Česká Lípa - Florbal Chomutov 5:13
branky: 22. Samuel Vacek, 25. Jakub Horák, 28. Jakub Horák, 32. Jakub Trepeš, 55. Matyáš Flekl - 2. Matěj Martinovský, 2. František Tadeáš Kubík, 15. Petr Krob, 18. Ondřej Vršata, 21. Petr Krob, 24. Petr Krob, 40. Petr Krob, 43. František Tadeáš Kubík, 48. Petr Krob, 49. Tomáš Kotlan, 49. Ondřej Vršata, 58. Matěj Martinovský, 59. František Tadeáš Kubík; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Vojtěch Jirka 20 - Lukáš Kopecký 6; po třetinách: 0:4, 4:3, 1:6
60:00 Komentář domácích Sedláčková Kateřina (Asistent trenéra): Do první třetiny jsme vstoupili poměrně vlažně, možná i vlivem oslabené sestavy. Ve druhé třetině jsme začali hrát to, co jsme si řekli. a vytvořili jsme velký tlak na soupeře. V poslední části nám bohužel trochu došly síly a už bylo těžké soupeře v takovém tempu dohnat. nDěkujeme soupeři, rozhodčím i divákům.
60:00 Komentář hostů Severa Martin (Trenér): Dobrý den, dnešní utkání bych rozdělil na dvě části. První a třetí třetina výborné plnění pokynů. Druhá třetina lehce podceněná a laxní. Výborná práce Petra Hroba, který se vyznamenal pěti góly, zdravíme všechny jeho fanoušky domů. Děkujeme soupeři, divákům a fanynkám na levém boku tribuny a rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 2:9
59:27 Vackův pokus z ostrého úhlu překvapivě zaměstnal Kopeckého, s jeho zneškodněním ale potíže nakonec neměl.
58:29 GÓL Florbal Chomutov! 5:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #98 Tomáš Kotlan (5:13)
58:29 Hosté už odskakují na rozdíl osmi branek, zasadil se o to Kubík.
57:52 Ngo se nedokázal ani napodruhé před bránou prosadit, Kopeckého jeho pokus nechal klidným.
57:03 GÓL Florbal Chomutov! 5:12
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #99 Matěj Martinovský, asistoval #22 Antonín Mrug (5:12)
55:22 Jukl z pravého křídla pálí těsně vedle Kopeckého klece.
54:55 GÓL FBC Česká Lípa! 5:11
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #37 Matyáš Flekl, asistoval #10 Jan Polák (5:11)
54:41 David Ngo v životní šanci míjí!
52:04 Velmi dlouhý výhoz Kopeckého zastavil před vlastní střídačkou až Horák.
49:50 Náhradní gólman Flekl si připisuje do statistik první zákrok! Když už byl ležící Jirka překonán, cestu balonu do prázdné brány zastavil na hranici malého brankoviště.
49:13 Pro Jukla si došli tři hráči Chomutova, jeho šance na úspěšné zakončení se tak blížily nule.
48:55 Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil #29 Alexandru Volosciuc.
48:55 Domácí zatáhli za záchrannou brzdu, rozhodčí nařizují trestné střílení.
48:25 Timeout FBC Česká Lípa
48:25 GÓL Florbal Chomutov! 4:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #4 Ondřej Vršata bez asistence (4:11)
48:25 Chomutov teď předvádí doslova gólovou smršť, během minuty a čtvrt přidal na své konto tři branky.
48:16 GÓL Florbal Chomutov! 4:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #98 Tomáš Kotlan, asistoval #27 Petr Krob (4:10)
47:12 GÓL Florbal Chomutov! 4:9
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #27 Petr Krob, asistoval #99 Matěj Martinovský (4:9)
45:53 Domácí již opět v plné sestavě, zranění Nga zřejmě nebude natolik vážné, aby ho vyřadilo ze hry.
45:11 Volosciuc se dostal sám před Jirku, jeho příliš vysoká střela ale na hráčské lavici Chomutova vzbudila jen zklamání.
43:38 Hosté zásluhou Kubíka zvyšují svůj náskok již na čtyři branky, domácí navíc budou dohrávat bez zraněného Nga.
42:49 GÓL Florbal Chomutov! 4:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #20 Tomáš Hennrich (4:8)
42:00 Omluvte prosím krátký výpadek online přenosu způsobený technickými problémy, už jsme opět zpátky na drátě.
40:00 V druhé třetině se domácí probrali k životu, zásluhou Horáka, Vacka a Trepeše dokázali stáhnout náskok na rozdíl až dvou branek. V poslední minutě si ale chomutovský Krob připsal do statistik čtvrtý zásah a vrátil tak opět klid do řad hostí. Třetí třetina začne přibližně v 17:15.
40:00 Střely ve 2. části: 4:14
39:05 GÓL Florbal Chomutov! 4:7
39:05 Hosté jsou zase o něco blíže vítězství… Po přihrávce Martinovského již čtvrtou branku přidal Krob.
38:38 Jan Polák ztratil v souboji botu, i přes tento hendikep se ale dokázal propracovat až k bráně hostí.
37:14 Skvělý zákrok Jirky! Nikým nehlídaný Vršata se dokázal dostat až před domácího gólmana, ten ho ale bez problémů zneškodnil.
36:23 Na balonku teď hosté, přerušení hry nedovoleným zákrokem teď hodně pomohlo domácí pětici.
35:23 Domácí obrana teď čelí silnému tlaku hostujících útočníků, na balonku se drží Flekl.
32:48 Horákovi sklouzla střela z čepele, Kopeckého klec nyní nebyla ohrožena.
31:04 GÓL FBC Česká Lípa! 4:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #67 Jakub Trepeš, asistoval #10 Jan Polák (4:6)
31:04 Naděje ještě žije! Po přihrávce Poláka se prosadil Trepeš a ztrátu domácích tak stáhl jen na dvě branky.
30:02 Rachač zpracoval letící balonek nohou, Vacek ale nedokázal jeho přihrávku přetavit v úspěšnou střelu.
28:58 Skvělý obranný zákrok Flekla teď udržel domácí v naději na vyrovnání.
27:16 GÓL FBC Česká Lípa! 3:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #91 Jakub Horák, asistoval #10 Jan Polák (3:6)
24:24 GÓL FBC Česká Lípa! 2:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #91 Jakub Horák, asistoval #21 Samuel Vacek (2:6)
24:24 Domácí rozehráli volný úder z dobré pozice, Vacek předložil Horákovi forhendovou přihrávku a českolipský obránce přesně zakončil.
23:40 GÓL Florbal Chomutov! 1:6
23:40 Z kombinace hostí nakonec branka padá, po asistenci Martinovského se prosadil Krob.
22:57 Kubíka sice u půlicí čáry zdvojili Sedláček s Trepešem, hostující útočník se ale dokázal dostat z jejich sevření.
21:34 GÓL FBC Česká Lípa! 1:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Samuel Vacek, asistoval #28 David Ngo (1:5)
21:34 Domácí střílí první branku! David Ngo předložil balon Samuelu Vackovi a ten dokázal Kopeckého poprvé v utkání překonat.
20:57 GÓL Florbal Chomutov! 0:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #27 Petr Krob, asistoval #22 Antonín Mrug (0:5)
20:26 Kombinace Flekla s Polákem nakonec gólem nekončí, přesto vypadala slibně.
20:06 I v druhé třetině v úvodním vhazování úspěšnější hosté.
20:00 Hosté si v první třetině dokázali vybudovat náskok a do šaten tak mohou odejít klidnější. Domácí po desetiminutové přestávce čeká ještě necelá půlminuta oslabení. Druhá třetina začne přibližně v 16:35.
20:00 Střely v 1. části: 5:10
19:28 Vacek ani na třetí pokus nedokázal dostat balonek za záda Kopeckého, hostujícímu gólmanovi přispěchali na pomoc obránci.
19:01 Do konce zbývá necelá minuta, domácí teď brání početní převahu po faulu Sedláčka.
18:24 Vyloučen hráč #12 David Sedláček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování florbalky
17:51 GÓL Florbal Chomutov! 0:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #4 Ondřej Vršata, asistoval #51 Adam Martin (0:4)
17:50 Chybu v rozehře však trestá Vršata, na jeho pokus byl tentokrát domácí gólman krátký.
17:05 Domácí kombinují před vlastní bránou, Flekl s Horákem se snaží založit kombinaci.
14:13 GÓL Florbal Chomutov! 0:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #27 Petr Krob, asistoval #84 František Tadeáš Kubík (0:3)
12:45 Herní převahu drží hosté, domácí se teď hlavně brání.
08:36 Vršata míjí síť Jirkovy klece i napodruhé.
07:28 Pozornost Kopeckého vyzkoušel Jukl, střela ale gólový potenciál neměla.
07:11 Nedovoleně si počínali hostující hráči, rozhodčí přisuzují volný úder domácím.
06:19 Jukl neustál střet s obráncem hostí a končí za mantilem.
05:10 Po Vršatově jedovaté střele zvoní za Jirkou tyč!
04:31 Slibný pokus Poláka končí nakonec mimo bránu.
02:23 Dobrý zásah Horáka do kombinace hostí.
01:59 GÓL Florbal Chomutov! 0:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #6 Martin Šnobr (0:2)
01:01 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #99 Matěj Martinovský bez asistence (0:1)
00:01 Úvodní buly vyhrál tým hostí.
00:00 Hostujícímu Chomutovu nevyšly před vánoční pauzou dva domácí zápasy, kdy ve dvojutkání prohráli nejprve smolně v prodloužení proti Bohemians, o den později nestačili na další pražský tým, Sokol Královské Vinohrady. Je tedy více než pravděpodobné, že si budou chtít spravit chuť a do nového kalendářního roku vstoupit vítězstvím.
00:00 Pěkné sportovní odpoledne z České Lípy! Za malou chvíli se v místní sportrovní hale odehraje utkání 15. kola celostátní ligy juniorů. Domácí FBC Česká Lípa dnes nastupuje v oslabené sestavě zapříčiněné souběžným turnajem 1. ligy dorostenců. I vlivem toho zůstávají domácí na chvostu tabulky, s šesti body drží desátou příčku.