7:8
    Lukáš TRNKA
    (Veleba)

Florbal Chomutov - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:8p
branky: 7. František Tadeáš Kubík, 10. Tomáš Kotlan, 11. Rudolf Klement, 19. Adam Martin, 22. Ondřej Vršata, 24. Martin Šnobr, 56. František Tadeáš Kubík - 5. Peter Steller, 14. Ondřej Krejčí, 21. Peter Steller, 30. Jonáš Mareš, 33. Peter Steller, 39. Adam Balík, 56. Tomáš Trnka, 63. Lukáš Trnka; rozhodčí: Erich Kellermann - Lukáš Pekárek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Bruno Vagel 29 - František Stárek 26; po třetinách: 4:2, 2:4, 1:1, 0:1
65:00 Komentář hostů Grega Jozef (Trenér): Co se týče kvality jsme dneska nepředvedli ideální florbal. Na druhou stranu jsme se projevili dobrou bojovností za nepříznivého stavu během zápasu, i v prodloužení kdy jsme byly v oslabení. Nakonec jsme soupeře odolali a bereme dva body, za které, ale po dnešním výkonu můžeme být rádi, děkujeme soupeři za zápas. n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n
65:00 Komentář domácích Bocian Martin (Trenér): Podle mého názoru dnes velmi kvalitní a vyrovnaný zápas. Jsem spokojen s výkonem, který jsme dnes předvedli. Gratulujeme soupeři k vítězství a děkujeme všem divákům za výbornou atmosféru.
65:00 Střely v prodloužení: 2:3
62:33 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #46 Lukáš Trnka, asistoval #20 David Veleba (7:8)
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
59:05 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
59:05 Vyloučen hráč #18 Peter Steller družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hra rukou
58:21 Za chvíli začíná poslední minuta a domácí se stále drží v oslabení.
57:09 Vyloučen hráč #17 Marek Nekuda družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
57:09 Domácí se musí ubránit i proti své druhé hře v oslabení.
56:01 Dva velmi rychlé góly, z každé strany jeden.
55:29 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #64 Tomáš Trnka bez asistence (7:7)
55:26 GÓL Florbal Chomutov! 7:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #5 Adam Manas (7:6)
55:07 Velmi tvrdá střela od hostů, ale šla mimo bránu.
54:51 Nekuda dává za bránu a běží do útoku.
52:12 Hosté ztrácí možnost navýšit na skóre a domácí se dostávají k míčku.
50:34 Adam Martin na Klementa, ten mu to vrací a domácí zahajují útok.
49:39 Velmi těžký souboj o míček na středu hřiště, vyhrávají ho domácí.
47:31 K dnešnímu utkání ve sportovní hale přihlíží přibližně 62 diváků.
46:10 Bruno Vagel předvedl skvělé zákroky.
45:51 Hosté jsou na své straně a snaží se dostat přes útok domácího týmu, který je nepouští.
44:48 Rudolf Klement si úžasně obkličkoval hráče hostů, míček poslal do obrany a šel střídat.
43:24 Šnobr přidává na rychlosti a získává míček pro domácí.
42:52 Hosté mají rozehru z rohu u domácího týmu.
40:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 10:13
38:15 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #37 Adam Balík, asistoval #41 Šimon Taraba (6:6)
38:02 Blíží se poslední minuta a hosté stále bojují o vyrovnání.
37:17 Hosté probíhají hřištěm, střílí na bránu a trefují tyčku.
36:11 Posledních pár minut do konce druhé třetiny.
35:24 Neuvěřitelné a rychlé souboje u brány domácího týmu
34:24 Z obrany do útoku to posílá domácí tým.
33:27 Domácí jsou pod útokem, ale brání se silně.
32:46 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Peter Steller, asistoval #91 Matěj Vosátka (6:5)
31:58 Dvě extra střely domácího týmu, žádná z nich však nešla do brány.
31:02 Rychlé obraty, domácí tým si velmi dobře vybojoval míček a vytváří útok.
30:14 Domácí tým se drží na středu hřiště a brání před průnikem do jejich pásma.
29:58 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #15 Jonáš Mareš, asistoval #18 Peter Steller (6:4)
28:25 Hosté další jedovatá střela, která šla však mimo bránu.
25:30 Domácí tým se v úžasné rychlosti snaží vstřelit další gól.
24:02 Domácí tým se v oslabení velmi dobře brání.
23:50 Hosté se dostávají do přesilové hry.
23:22 Vyloučen hráč #98 Tomáš Kotlan družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
23:08 GÓL Florbal Chomutov! 6:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Martin Šnobr, asistoval #51 Adam Martin (6:3)
22:34 Chvíli po snížení hostů se domácí opět vrací do útoku a na svůj brankovní účet přidávají gól.
21:58 GÓL Florbal Chomutov! 5:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #4 Ondřej Vršata, asistoval #51 Adam Martin (5:3)
20:42 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Peter Steller, asistoval #90 Ondřej Valenta (4:3)
20:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 12:9
18:34 Hosté měli možnost snižovat, ale bohužel ji nedokázali využít.
18:13 GÓL Florbal Chomutov! 4:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #87 Martin Jeníček (4:2)
17:25 Domácí tým zakládá útok.
15:41 Hosté rozehra ze středu hřiště, útok dává do obrany a ta útočí.
13:47 Holubář skvělý zákrok, získává míček.
13:09 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Ondřej Krejčí, asistoval #72 Adam Kanzelsberger (3:2)
12:27 Nevydařeným vstupem do zápasu vešel domácí tým, který to však dokázal otočit a nyní si vede senzačně.
11:57 Neuvěřitelně rychlá hra domácího týmu, který vede o dva góly.
10:35 GÓL Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #26 Rudolf Klement, asistoval #5 Adam Manas (3:1)
09:06 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #98 Tomáš Kotlan, asistoval #51 Adam Martin (2:1)
09:00 Velmi efektivní bitvu o míček vyhrává domácí tým.
07:03 Domácí při těžké snaze vyrovnali.
06:48 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík bez asistence (1:1)
06:18 Rudolf Klement získává míček pro svůj tým a posílá ho Holubářovi.
04:59 Hra se během krátkých chvil přelévá ze strany na stranu.
04:36 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
03:04 Těžká bitva o míček za bránou domácích.
02:47 Sekera za sekerou u brány hostů.
01:29 Hosté se již od začátku drží na míčku.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým hostů.