60
  • 60 59:12
    Milevsko

FBC Česká Lípa - FBC DOŠWICH MILEVSKO 5:6
branky: 5. Pavel Pešír, 9. Ladislav Pekárek, 11. Ladislav Pekárek, 22. Filip Cobl, 36. Jiří Moravík - 13. Adam Dvořák, 15. Daniel Dolejš, 39. Jakub Trojáček, 44. Adam Dvořák, 48. Daniel Dolejš, 56. Daniel Dolejš; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Vojtěch Jirka 29 - Petr Šimák 32; po třetinách: 3:2, 2:1, 0:3
65:00 Vyjádření trenéra domácích, pana Marka Dzierži: „Do dnešního utkání jsme vstoupili dobře a dařilo se nám držet tempo a styl, jaký jsme si představovali. Ve třetí třetině nás soupeř ale dokázal dotáhnout a je škoda, že se nám nepodařilo výsledek zvrátit. Díky soupeři, rozhodčím i divákům“
65:00 Vyjádření trenéra hostí, pana: Zdeňka Plochy: „Začátek zápasu nám utekl, postupem času jsme hru vyrovnali a ke konci zápasu jsme měli i v době sílícího tlaku domácích štěstí, ale potvrdili jsme, že florbalový sever nám sedí. Děkuji všem hráčům za vynikající výkon, děkuji domácím za utkání a rozhodčím za férovou hru.“
60:00 Střely po třetí třetině: 16 - 9.
59:59 V dnešním utkání se již nic nestane, siréna přerušuje veškerá snažení domácích.
59:51 Pekárek v dobré šanci přestřelil.
59:12 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
58:44 Domácí jdou do šesti.
58:00 Hrají se poslední dvě minuty zákloadní hrací doby.
57:18 Dobré zprcaování výhozu předvedl na polovině hřiště Flekl.
55:47 Timeout FBC Česká Lípa
55:47 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #29 Adam Dvořák (5:6)
54:32 ŠImáka teď zachránila dobře postavená branka.
49:45 Pekárek dobrou tečí ukončil tlak hostí.
48:42 Vyloučen hráč #42 Ondřej Knespl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
48:41 Domácí si zahrají oslabení.
47:54 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #65 Petr Heřmánek (5:5)
47:40 Pekárek svou střelu vyslal do prvního obránce.
46:15 První jmenovaný ale netrefuje zařízení.
45:56 Flekl s Ulmanem a Petrákem rozehrávají další kombinaci.
44:38 Coblův pokus byl sice přesný, ale Šimákově pozornosti neušel.
43:21 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Dvořák, asistoval #24 Jakub Trojáček (5:4)
41:14 Fleklova střela prověřila pozornost hostujícího gólmana, ten byl ale přesný.
40:05 Ihned po buly do útoku vystartoval Pešír s Pekárkem, ani jeden z nich nebyl úspešný.
40:00 Střely po druhé třetině: 13 - 12.
40:00 Právě skončila druhá třetina, domácí stále drží svůj náskok  v uspokojivých hodnotách. Poslední část základní hrací doby začne přibližně ve 12:20.
39:49 Hosté zakončí druhou třetinu v tlaku na polovině České Lípy.
38:32 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #24 Jakub Trojáček bez asistence (5:3)
38:16 Skvělý obranný zákrok předvedl před bránou Jirky Petrák.
37:13 Pešir vyzkoušel pozornost Šimáka, hostující gólman však zneškodnil jeho střelu.
36:51 Vyloučen hráč #25 Filip Cobl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
36:28 Pekárek sám vyvezl balonek až před bránu hostí, kde předložil volnému Ulmanovi přihrávku přímo na čepel, domácí útočník však odkrytou klec míjí.
35:25 GÓL FBC Česká Lípa! 5:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #78 Jiří Moravík bez asistence (5:2)
34:00 Volný úder ze slibné pozice rozehrávají hosté, nekončí však kontaktní brankou.
31:59 Tejnor mohl vyrazit sám do útoku, balonek však zapomněl za sebou.
28:24 Hostující obránce se sportovně přiznal k teči, balonek tak rozehrají domácí.
26:25 Volný úder přisouzen domácím, Pekárek zahajuje útočnou akci.
24:37 Petrák střílí od poloviny hřiště, jeho střel ale míří mimo.
21:18 Druhá třetina sotva začala a domácí už přidávají další branku! Zásluhou Cobla zvyšují na rozdíl dvou branek.
21:17 GÓL FBC Česká Lípa! 4:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #40 Jan Petříček (4:2)
20:00 Střely po první třetině: 8 - 14.
20:00 Úvodní dějství je minulostí, druhá třetina začne přibližně v 11:40.
18:57 Drahoš sám před brankou hostí jen tečoval pryč přihrávku Pekárka.
17:24 Vyloučen hráč #23 Jakub Kotrba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
17:24 Domácí si zahrají přesilovou hru.
16:47 Domácí obránci se provinili faulem a Milevsko rozehrává v útočném rohu.
15:27 Do bezpečí vyváží balonek Knespl a pokračuje v útočné akci.
14:55 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #66 Eduard Chalupa (3:2)
12:36 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Dvořák, asistoval #99 Petr Dvořák (3:1)
12:36 Ze vznikého závaru před domácí brankou nejvíce těžil hostující Petr Dvořák, který našel Adama a ten vstřelil první branku hostí.
10:28 GÓL FBC Česká Lípa! 3:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek bez asistence (3:0)
09:22 Další zákrok si připisuje hostujícíc góilman Šimák.
08:41 Pekárek zneškodňuje pokus o průnik hostí.
08:04 GÓL FBC Česká Lípa! 2:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #37 Matyáš Flekl (2:0)
06:18 Na druhé straně do útoku vyráží Kotrba, jeho přihrávka ale byla nepřesná.
05:42 Útočnou akci domácích rozjíždí Moravík s Tejnorem..
04:23 GÓL FBC Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #4 Pavel Pešír, asistoval #5 Ladislav Pekárek (1:0)
03:10 Do útoku teď mířili Štovíček s Dvořákem, dobrým obranným zákrokem Cobl ale zachránil situaci.
02:02 Na hřišti je zatím hrobové ticho, jen z hlediště je slyšet občasné povzbuzování fanoušků domácích.
00:57 Za vlastní brankou uklidňuje hru hostující Kotrba.
00:01 Úvodní buly vyhrává tým domácích.