• 59 58:50
    3:18
    ()

SOKOLI Pardubice - PSN Tatran Střešovice 3:18
branky: 2. Michal Jeřáb, 5. Michal Jeřáb, 24. Matyáš Mík - 1. Marek Hozman, 5. Matěj Čelakovský, 13. Marek Hozman, 17. Vojtěch Panuška, 28. Lukáš Procházka, 33. Lukáš Procházka, 34. Ondřej Sihelský, 36. Marek Hozman, 41. Marek Hozman, 43. Ondřej Sihelský, 46. Matěj Švarc, 47. Marek Hozman, 48. Tomáš Kuchyňa, 48. Tomáš Rosa, 52. Jakub Hejzlar, 55. Šimon Vavroušek, 56. Matěj Čelakovský, 59. Lukáš Procházka; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Daniel Paar 22 - Jan Buzík 16; po třetinách: 2:4, 1:4, 0:10
60:00 Komentář hostů Menhart Jakub (Trenér): Povedený víkend a poslední prověrka před play-off. Jinak v zápase jako takovém byla vyrovnaná první třetina, pak se postupně ukázala naše kvalita. Ve finále nám tam spadlo v zásadě všechno. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Štancl Ladislav (Trenér): Není moc co hodnotit, soupeř o několik levelů jinde ve všech ohledech sportovního výkonu. Strašně mě mrzí, jakým způsobem jsem degradovali poměrně slušnou první třetinu.
60:00 Střely ve 3. části: 1:17
59:24 Tatran se v 6 pokusí přidat další branky
58:50 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:18
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #69 Lukáš Procházka bez asistence (3:18)
58:50 Chyba domácích v rozehrávce znamená další gól Tatranu
56:30 Vyloučen hráč #17 David Strnádek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hra rukou
56:30 Domácí chybují a budou hrát oslabení
55:06 Tatran přidává další 2 rychlé góly
55:05 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:17
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #11 Martin Pretl (3:17)
54:17 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:16
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #72 Šimon Vavroušek, asistoval #5 Marek Hozman (3:16)
51:39 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:15
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #33 Jakub Hejzlar, asistoval #72 Šimon Vavroušek (3:15)
51:39 Vavroušek dostal přihrávku přes půlku hřiště s odkrytou část branky trefil
51:12 Tatran v této třetině absolutně dominuje
47:33 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:14
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #24 Tomáš Rosa, asistoval #86 Ondřej Sihelský (3:14)
47:33 Silné 2 minuty Tatranu kdy přidali 4 branky na svůj účet
47:03 Timeout SOKOLI Pardubice
47:03 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:13
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #36 Tomáš Kuchyňa, asistoval #11 Martin Pretl (3:13)
47:03 Nechytatelná střela a Tatran vede už o 10 branek
46:56 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #68 Vojtěch Panuška (3:12)
45:42 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #2 Matěj Švarc, asistoval #3 Tobiáš Hejda (3:11)
45:42 Tatran hraje lépe a vede už o 8 branek
44:27 Pardubice zatím v této třetině bez střely na branku
42:27 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #86 Ondřej Sihelský, asistoval #36 Tomáš Kuchyňa (3:10)
42:27 Sihelský oběhl za brankou a míček zasunul golmanovi k tyčce
41:38 Cibere blokuje gólovou střelu
40:32 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:9
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #72 Šimon Vavroušek (3:9)
40:32 Hozman přidává v zápase svou 4. branku
40:01 Hosté pooprvé v zápase vyhrávají uvodní buly
40:00 Střely ve 2. části: 9:15
38:19 Nebezpečná standartka Sokolů
36:35 Pardubice v útoku
35:04 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:8
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #33 Jakub Hejzlar (3:8)
35:04 Tatran vede o 5 branek
34:20 Drahný krásnou nahrávkou nabil Jeřábovi na hattrick ale ten branku nedal
33:56 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #86 Ondřej Sihelský, asistoval #13 Jiří Procházka (3:7)
33:56 Po odrazu ze standartní situace dává Tatran další branku
32:50 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #69 Lukáš Procházka, asistoval #36 Tomáš Kuchyňa (3:6)
32:50 Kuchyňa nachází uplně volného Procházku a Tatran jde do trháku
31:49 Obětavý blok Schlapla
30:21 Hosté znovu netrefují prázdnou půlku branky
29:35 Domácí mají teď více šancí
27:25 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #69 Lukáš Procházka, asistoval #13 Jiří Procházka (3:5)
27:25 Přesná střela z dálky dostává hosty do dvoubrankového vedení
24:49 Paar drží svým zákrokem zápas na 1 brankovém rozdílu
23:49 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #74 Matyáš Mík, asistoval #8 Tomáš Macháček (3:4)
23:49 Kapitán Mík využívá přesilovku
22:44 Vyloučen hráč #5 Marek Hozman družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
22:40 Domácí budou mít možnost hrát v početní převaze
21:03 Rychlé výměny z obou stran
20:01 Buly znovu pro domácí
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:05 Aktivní konec třetiny
16:03 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #5 Marek Hozman (2:4)
04:57 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #85 Martin Fuňk (2:2)
04:57 Rychlá akce domácích nese vyrovnání
04:22 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #25 Lukáš Macháček (1:2)
04:22 Hosté z akce 2 na 1 jdou znovu do vedení
03:36 Nebezpečná střela Střešovic, ale Paar byl připraven a vyráží ji
03:02 Hraje se ve vysokém tempu
01:03 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
01:03 Svou první brankou v juniorské lize srovnává Michal Jeřáb stav utkání
00:06 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman bez asistence (0:1)
00:06 Hned z první sřely jsou hosté do vedení
00:01 Úvodní buly pro domácí