60
  • 60 59:52
    2

FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha UNYP 5:9
branky: 11. Richard Malý, 12. Bartoloměj Smolka, 18. Martin Kašínský, 21. Jakub Stejskal, 43. Matěj Hájek - 1. Robin Havlina, 5. Lukáš Mervart, 7. Vojtěch Andrášek, 12. Josef Sedláček, 17. Matyáš Bláha, 33. Vojtěch Andrášek, 38. Vojtěch Andrášek, 38. Jakub Mühlfait, 44. Vojtěch Andrášek; rozhodčí: David Kytler - Vojtěch Typl; vyloučení: 4:3; využití: 2:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 44 - Viktor Hejna 36; po třetinách: 3:5, 1:3, 1:1
60:00 Komentář domácích Faksa Tomáš (Trenér): Se Spartou jsme mohli uspět pouze s maximálním nasazením a týmovou hrou, to se bohužel začalo dařit až začátkem 2tř. Šktrněme tedy první dvaceniminutovku a můžeme být v celku spokojeni. Díky soupeři za zápas hraný v tempu.
60:00 Komentář hostů Borovský Jakub (Asistent trenéra): Dnes jsme utkání mohli mít více pod kontrolou, soupeře jsme v některých pasážích pustili zbytečně do zápasu. Jinak jsme ale odehráli slušný zápas. Jsme rádi, že základní část končíme dvěma výhrami. Nyní se chceme především co nejlépe připravit na play-off. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Střely celkem: Liberec - 41 , Sparta - 53
60:00 Nejlepší hráči dnešního zápasu: Liberec - Matěj Hájek , Sparta - Matyáš Bláha
60:00 Střely ve 3. části: 15:20
59:52 Vyloučen hráč #35 Richard Malý družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
59:20 Běží poslední minuta dnešního zápasu.
58:59 Vidíme hru 6 na 4.
58:46 Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost
58:00 Sparta se brání co to jen jde.
55:32 Futschik se dokázal na poslední chvilku vrátit a ve skluzu zabránil brance.
54:47 Stalo se..Liberec to zkouší se šesti hráči v poli.
54:46 Timeout FBC Liberec
54:46 Liberec to nejspíše zkusí v šesti.
53:37 Liberec se dokázal ubránit.
51:37 Vyloučen hráč #35 Richard Malý družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:37 Sparta dostala možnost vstřelit 10 branku v zápase.
49:40 Sparta mí míček na svých hokejkách a drží Liberec na jejich obranné polovině.
49:00 Spatra trefuje tyč a chvilku na to břevno branky.
48:20 Liberec v útoku propadl, ale Spatra toho nedokázala využít.
46:16 Nepřesný kros přes šířku hřistě stál libereckou pětici střelu do prázdné brány a možnou branku.
43:45 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #12 Robin Havlina (5:9)
43:45 Pěkně sehraná standardní situace z rohu přinesla Spartě další vstřelenou branku.
42:04 GÓL FBC Liberec! 5:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #2 Matěj Hájek, asistoval #71 Lukáš Dolejš (5:8)
42:04 Hájek vystřelil a hostujícímu golmanovi míček lehce propadl mezi rukou a tělem.
40:05 Hosté se ihed vrhají do útoku.
40:01 Třetí úvodní bule pro Spartu.
40:00 Střely ve 2. části: 15:17
39:05 Začala probíhat poslední minuta druhé třetiny.
37:26 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #6 Adam Kuchynka (4:8)
37:26 Mühlfait od mantinelu trefuje vzdálenější část brány.
37:08 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #71 Radek Drba (4:7)
37:08 Andrášek si uklidil míček tam kam chtěl.
36:30 Na nedělní dopolední zápas přišlo 35 diváků.
35:30 Máme za sebou půlku zápasu a hra je stále velmi aktivní, přelévá se ze strany na stranu.
33:17 Hájek narazil na hradbu třech sparťanských hráčů.
32:02 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:6
29:20 Urab měl na hokejce vyrovnávací gól.
26:50 Bláha dokázal obrat na půlce Zoubka o míček a běžel na Futschika, během toho si dokázal krášně poradit ještě s jedním libereckým hráčem, ale už nedokázal zakončit, míček skončil mimo hřiště.
25:35 Urban to zkoušel trefit ze vzduchu, jeho snaha skočila míčkem mino hřistě.
22:55 Sparta opět napadala libereckou rozehrávku, toto snažení skončilo seknutím do liberecké hole a následným volným úderem pro Liberec.
20:48 GÓL FBC Liberec! 4:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #32 Jakub Stejskal, asistoval #2 Matěj Hájek (4:5)
20:48 Hájek nahrával na volného Stejskala a ten trefuje prázdnou část brány.
20:29 Liberec hraje v plném počtu.
20:05 Hoaté si na začátku třetiny zahrají krátkou výhodu.
20:01 Bule pro Spatru.
20:00 Střely v 1. části: 11:16
19:20 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:29 Vyloučen hráč #35 Richard Malý družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
17:36 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #92 Martin Kašínský bez asistence (3:5)
17:36 Kašinský si sebral vypadlou kuličku, udělal pár rychlých kroků a dokázal vstřelit branku.
17:30 Sparta dokázala vybojovat míček a zavařit Liberci před jeho vlastní bránou.
17:14 Vyloučen hráč #12 Robin Havlina družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře
17:14 Liberec má další šanci na to vstřelit branku.
16:15 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #76 Lukáš Mervart (2:5)
16:15 Bláha z výběhu trefuje bližší část brány.
15:52 Bláha si trestuhodně prošel celým hřištěm, ale nedokázal ideálně zakončit.
11:38 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #16 Jakub Mühlfait (2:4)
11:38 Spatra dlouho s odpovědí nečekala, Sedláček ze středu natáhl a krásně trefil Futschikovu bránu.
11:33 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #71 Lukáš Dolejš (2:3)
11:33 Smolka krásným závěsem do brány využívá početní výhodu.
10:45 Vyloučen hráč #95 Matyáš Bláha družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře
10:45 I Liberec může ukázat jak dobře má nacvičenou přesilovou hru.
10:05 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #35 Richard Malý, asistoval #20 Štěpán Sázavský (1:3)
06:47 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:3
06:47 Andrášek trefuje pravou horní část brány.
06:23 Vyloučen hráč #51 Lukáš Čihák družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
06:23 Sparta si zahreja první přesilovou hru v dnešním utkání.
05:33 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil #85 Vojtěch Andrášek.
05:30 Kašinského střela šla těsně vedle tyčky.
04:45 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #76 Lukáš Mervart, asistoval #88 Vojtěch Krupička (0:2)
04:45 Hosté se usídlili na velkém brankovišti a střílí další branku.
04:10 Hosté napadají libereckou rozehrávku.
02:40 Sparta dokázala Liberec přečíslit, koncovka jim nevyšla.
00:39 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #12 Robin Havlina, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (0:1)
00:39 Chybu libereckého golmana dokázala Sparta využít.
00:20 Hosté se ze začátku třetiny usadili na půlce domácích.
00:01 Dopolední zápas začal, úvodní bule pro Spatru.