• 58 57:00
    10:6
    (Chatrný)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Panthers Praha 10:6
branky: 3. Martin Stibor, 6. Martin Stibor, 8. Matěj Sedláček, 12. Daniel Chatrný, 16. Šimon Soukup, 22. Tomáš Elbl, 23. Lukáš Pobořil, 27. Martin Stibor, 28. Matěj Sedláček, 58. Lukáš Pobořil - 17. Lukáš Vejlupek, 28. Vojtěch Petráň, 32. David Zelinka, 38. Adam Eliáš, 48. Antonín Ježek, 50. Lukáš Vejlupek; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 24; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 21, Šimon Hadwiger 0 - Kristián Ulrych 26; po třetinách: 5:1, 4:3, 1:2
60:00 Komentář domácích Segeťa Robert (Trenér): Měli jsme výborný vstup do utkání a odehráli jsme parádní první třetinu. Pak jsme se začali trošku trápit v koncovce a s tím přišla i logická nervozita. Ale celkově jsme zápas kontrolovali.
60:00 Komentář hostů Míka Patrik (Trenér): První třetinu jsme nebyli hlavami v zápase. Po emotivním monologu v šatně jsme začali ve druhé třetině hrát florbal. Nechť si tento moment zapamatují všichni, kteří byli součástí tohoto okamžiku. Věřím, že nás tento moment posune o dvě florbalové úrovně výše. Děkuji soupeři za nastavené juniorské tempo, takhle si představuji juniorskou nejvyšší ligu. Přeji mnoho štěstí ve vyřazovacích částech soutěže.
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:30 Hosté hrají v plném počtu.
57:00 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 10:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #45 Daniel Chatrný (10:6)
57:00 Desítka nakonec padla po slušné střele Pobořila.
55:30 Vyloučen hráč #82 Vojtěch Petráň družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
55:30 Vyloučen hráč #78 Matěj Ďurina družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
55:30 Petráň se provinil při ostravské výhodě, a tak si nakonec jdou sednout oba hráči Prahy.
54:14 Rozhodčí opět zvedají ruce, nyní výhoda pro domácí.
53:43 Ostrava uklidňuje hru na vlastní polovině.
51:43 Hosté se zdržují zatažení před svou bránou a stěžují tak Ostravě kombinaci v útočném pásmu.
49:32 FBC uzamklo Panthers na jejich polovině, avšak střely domácích míří všechny do bloku.
49:02 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
49:02 GÓL Panthers Praha! 9:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #27 Antonín Ježek (9:6)
48:38 Domácí se dostali k míčku, ale na bránu vystřelit nedokázali, nyní na míčku opět Panthers.
47:53 Vyloučen hráč #36 Vojtěch Murín družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
47:37 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Šimon Hadwiger družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
47:35 GÓL Panthers Praha! 9:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #67 David Zelinka (9:5)
45:30 Rychlý brejk hostů nakonec končí střelou mimo bránu.
44:37 Hraje se nahoru dolů.
42:23 Vejlupek to zkusil z poloviny, trefuje pouze blok Chatrného.
40:55 Kluci z Ostravy už asi chtějí dávat góly jen do prázdné brány a často nahrávají, i když mají perfektní místo pro střelu.
40:01 Buly po faulu Stibora pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 13:9
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:38 GÓL Panthers Praha! 9:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #16 Adam Eliáš, asistoval #34 Tomáš Kačer (9:4)
36:20 Hra začíná být velice vyhrocená.
34:43 Domácí kombinují na útočné polovině.
33:02 Panthers se dostalo k pár střelám, většina však letěla mimo bránu.
31:46 GÓL Panthers Praha! 9:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #23 Josef Nový (9:3)
30:45 Nový se ocitl v dobré pozici na středu, střela však zamířila přímo do těla Antoniaziho.
30:15 Vyloučen hráč #27 Marek Tomanec družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
29:53 Rozhodčí zvedají ruce, výhoda pro hosty.
28:51 Domácím 9 gólů nestačí a obstřelují Ulrycha z každé strany.
27:20 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #64 Matěj Sedláček, asistoval #76 Martin Stibor (9:2)
27:20 Nyní se roztrhl pytel s góly.
27:07 GÓL Panthers Praha! 8:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #78 Matěj Ďurina (8:2)
26:07 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #64 Matěj Sedláček (8:1)
25:48 Mikoláš pálí od mantinelu mimo bránu.
24:43 Panthers se pořád nevzdávají a občas se jim povede nebezpečný protiútok, který však většinou končí střelou do bloku..
22:46 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #64 Matěj Sedláček (7:1)
22:36 Pum parádně eliminoval rychlý brejk Petráňa.
21:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Tomáš Elbl, asistoval #15 Šimon Soukup (6:1)
20:59 Pobořil z otočky pouze do hrudi Ulrycha.
20:01 Buly pro domácí tým.
20:00 Střely v 1. části: 12:12
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
16:56 GÓL Panthers Praha! 5:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #67 David Zelinka (5:1)
16:56 Vejlupek vyslal parádní střelu, kterou Antoniazi neměl šanci chytit.
16:10 Oba týmy v plném počtu.
15:52 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #45 Daniel Chatrný (5:0)
15:02 Pathers na míčku na útočné polovině.
14:10 Vyloučen hráč #99 Tomáš Elbl družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
14:10 Vyloučen hráč #79 Lukáš Vejlupek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
13:16 Panthers nyní vyvíjí velký tlak na polovině domácích, ale nedokáží se dostat ke střele.
11:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #20 Adam Mikoláš (4:0)
11:08 Chatrný parádně utekl protihráčům a zakončit už mu problém nedělalo.
10:15 Ostrava uzavřela hosty na jejich polovině a točí je jak na kolotoči.
08:16 Domácí hrají v plném počtu.
07:26 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
07:22 FBC se dostalo na útočnou polovinu.
06:16 Vyloučen hráč #45 Daniel Chatrný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #18 Richard Pum (2:0)
05:02 Nyní se hraje vesměs na polovině hřiště.
03:28 Panthers se dostali na polovinu domácích, avšak se ocitli ve slepé uličce za domácí bránou, kde jim byl míček odebrán.
02:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #85 Lukáš Pobořil (1:0)
01:41 Druhá ostravská lajna úřaduje na útočné polovině, ale zatím bez střely.
00:48 Vítovec získal v rohu na své polovině míč a rozjíždí rychlý protiútok.
00:01 Úvodní buly pro týmm hostí.