10:5
    Ondřej JANKOVSKÝ
    (Kuběna)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Panthers Praha 10:5
branky: 12. Jan Slaběňák, 18. Tomáš Janek, 22. Dan Peterek, 36. Dan Peterek, 46. Tomáš Janek, 48. Viktor Karásek, 50. Jáchym Kuběna, 55. Jakub Galia, 59. Jáchym Kuběna, 60. Ondřej Jankovský - 12. Matouš Hrubý, 25. Lukáš Vejlupek, 26. Josef Nový, 47. Lukáš Vejlupek, 57. Matouš Hrubý; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Matyáš Dušan Bazala 10 - Julius Šabler 21; po třetinách: 2:1, 2:2, 6:2
60:00 Komentář domácích Veselý Jaromír (Vedoucí): Myslím, že jsme dnes předvedli určitou kvalitu. nzápas měl dvě a čtvrt třetiny solidní tempo, pak už oboustranně opadlo. nDíky tomu, že soupeř chtěl hrát, ne jen bránit, šlo o poměrně dravý juniorský florbal, který přinesl spoustu pěkných situací a souher. V šedi obvyklé zkušenosti ze zápasů v této soutěži příjemné zpestření. n Individuální a týmová kvalita postupně rozhodly zápas v náš prospěch.
60:00 Komentář hostů Míka Patrik (Trenér): Výhra dnes vedla pouze přes výpadek Vítkovic. V druhé části jsme nabídnutou šanci nevyužili a po zásluze neodvážíme od lídra ligy ani bod. Děkujeme soupeři za zápas a přejem hodně zdaru v následující fázi soutěže. n
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #20 Jáchym Kuběna (10:5)
59:00 Poslední minuta třetí třetiny.
58:21 Panthers v šesti.
58:04 Timeout Panthers Praha
58:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jáchym Kuběna, asistoval #63 Ondřej Svoboda (9:5)
56:46 Jankovský přestřeluje prázdnou bránu.
56:25 GÓL Panthers Praha! 8:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý bez asistence (8:5)
54:58 Vítkovice kombinují na útočné půlce.
54:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Jakub Galia, asistoval #20 Jáchym Kuběna (8:4)
51:48 Vítkovice dvě šance, obrana Panthers blokuje.
49:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jáchym Kuběna, asistoval #19 Matyáš Dušan Bazala (7:4)
49:30 Bazala dlouhý výhoz na Kuběnu, ten míček zpracoval oběhnul bránu a ze středu velkého brankoviště dává gól v oslabení.
48:56 Vyloučen hráč #79 Jakub Galia družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení
47:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #16 Viktor Karásek, asistoval #75 Jan Slaběňák (6:4)
47:40 Slaběňák zpoza branky na Karáska a ten se nemýlil.
46:48 Petráň před bránou pouze do golmána, Nový poté přestřeluje.
46:02 GÓL Panthers Praha! 5:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #27 Antonín Ježek (5:4)
45:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #37 Tomáš Janek, asistoval #20 Jáchym Kuběna (5:3)
45:42 Nahrávka na zadní tyč a Janek trefuje prázdnou bránu.
44:53 Hložanka sprintoval přes celé hřiště, golmán chytá.
44:32 Jankovský netrefil.
42:09 Eliáš přestřeluje.
41:49 Karásek na Ostárka, ale tomu míček poskakoval a nic z toho.
40:01 Úvodní buly pro Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:53 Závěr třetiny se odehráva na půlce domácích.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:22 Karásek a Zelinka neustáli souboj a vyváleli se na zemi.
36:20 Karásek mimo bránu.
36:12 Janek zpoza brány na Galiu, ale ten netrefuje.
35:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #40 Dan Peterek, asistoval #80 Michal Hložanka (4:3)
35:26 Peterek z půlky vstřeluje gól.
32:05 Můžeme vidět krásné akce na obou stranách.
30:54 Vítkovice kombinují a stříleji pouze do golmana.
26:54 Hraje se nahorů dolů.
25:43 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #67 David Zelinka (3:3)
25:43 Nový vyrovnává.
24:43 Vyloučen hráč #80 Michal Hložanka družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
24:11 GÓL Panthers Praha! 3:2
24:11 Vejlupek střelou z brankoviště snižuje.
21:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #40 Dan Peterek, asistoval #75 Jan Slaběňák (3:1)
20:01 Úvodní buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 9:2
19:00 Poslední minuta první třetiny.
17:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
17:52 Kuběna kříž na Janka a ten se nemýlil.
15:15 Vítkovice tlačí Panthers.
11:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #47 Adam Zoubek (1:1)
11:21 Vzápětí vyrovnává Slaběňák střelou z první před velkým brankovištěm.
11:16 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #94 Marek Urban (0:1)
11:16 Podruhé to Hrubému vyšlo.
10:46 Hrubý vysoko nad bránu.
09:56 Kuběna mimo posléze i Svoboda.
07:52 Lihna málem vlastní gól.
07:46 Janek nastřeluje tyč.
05:11 Vítky kombinují, kombinují a Galia pouze do golmana.
04:28 Vyloučen hráč #78 Matěj Ďurina družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
04:28 Přesilovka pro Vítkovice.
03:40 Eliáš nad bránu Bazaly.
00:37 První šance Vítkovic avšak jenom do golmana.
00:01 Úvodní buly pro Vítkovice.