• 60 59:32
    2
    Jakub ČECH

ACEMA Sparta Praha UNYP - BLACK ANGELS 10:5
branky: 3. Michael Wertheim, 8. Josef Sedláček, 27. Robin Havlina, 40. Jakub Šváb, 45. Radek Drba, 48. Jakub Kárník, 52. Robin Havlina, 52. Vojtěch Krupička, 58. Jakub Čech, 58. Vojtěch Krupička - 7. Štěpán Kostrhún, 17. Jan Michálek, 33. Vilém Doležal, 34. Marek Čejka, 55. Štěpán Kostrhún; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 56; zásahy brankářů: Michal Norek 36 - Jan Blaho 21, Kryštof Pecka 0; po třetinách: 2:2, 2:2, 6:1
60:00 Komentář domácích Vojta Marek (Trenér): Prosazovat jsme se začali pořádně až ve třetí třetině, kde jsme využili moc pěkná akce. Potřebujeme se více vydat a být více proaktivní po celé zápasy. Včera i dnes jsme to zvládli dohromady pouze poslední třetiny. Děkuji soupeři, fanouškům a pořadatelům.
60:00 Komentář hostů Tuček Leoš (Asistent trenéra): Vyrovnaný zápas jsme bohužel nedokázali získat ve svůj prospěch. Po inkasovaných brankách v úvodu 3. třetiny jsme už nedokázali odpovědět, otevřeli hru a soupeř zasadil rozhodující úder. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 15:8
59:32 Střídání brankáře. Nový brankář #62 Kryštof Pecka družstva BLACK ANGELS
59:32 Vyloučen hráč #29 Jakub Čech družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost
59:32 Hosté si užijí čtvrtou přesilovku do konce utkání.
57:31 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 10:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #88 Vojtěch Krupička, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (10:5)
57:31 Dva rychlé góly potvrzují dnešní výsledek.
57:11 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 9:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #29 Jakub Čech, asistoval #35 Michal Norek (9:5)
56:56 Hosté zkoušejí v šesti.
54:29 GÓL BLACK ANGELS! 8:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Štěpán Kostrhún, asistoval #87 Marek Čejka (8:5)
54:29 Hosté po druhé v tomto utkání využívají početní výhodu.
54:15 Krupička ve vlastním oslabení viděl nabíhajícího Drbu. Strefil golmana do středu těla.
53:11 Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře
53:11 Black Angels si zahrají svou třetí přesilovku.
51:38 Timeout BLACK ANGELS
51:38 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 8:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #88 Vojtěch Krupička, asistoval #93 Hubert Hais (8:4)
51:38 Hais poslal přesnou přihrávku na Krupičku a ten jednoruč zakončuje do prázdné.
51:11 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #12 Robin Havlina, asistoval #71 Radek Drba (7:4)
51:11 Havlina prokličkoval obranu hostí a trefuje přesně.
49:28 Havlina znovu na Švába, ten tentokrát míří mimo.
47:54 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #10 Jakub Kárník, asistoval #93 Hubert Hais (6:4)
47:54 Kárník dorazil svou vlastní střelu a zvyšuje na 6:4
44:28 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #78 Michal Václavík (5:4)
44:28 UNYP Arenou zazněla pátá. Drba po nahrávce Václavíka vymetl všechny pavučiny v bráně Black Angels.
43:04 Hráč Black Angels teď nechtěně atakoval míčkem pořadatelský stolek.
41:08 Wertheim od mantinelu střílí. Blaho maskou vyráží.
40:01 První buly v třetí třetině vyhrává Sparta.
40:00 Střely ve 2. části: 14:11
39:51 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #72 Jakub Šváb, asistoval #12 Robin Havlina (4:4)
39:51 Havlina našel Švába před bránou a ten dává gól do šatny.
38:26 Krupička za bránou motá hlavu svým protihráčům.
37:27 Sedláček z půlky střílí nad...
35:16 Havlina ohrozil branku hostí. Domácí z toho bohužel nic nevytěžili.
33:30 GÓL BLACK ANGELS! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (3:4)
33:30 Čejka ze středu otáčí vývoj utkání.
32:44 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #60 Robin Bělík (3:3)
32:44 Doležal se ocitl sám před Norkem a nemýlí se.
31:53 Krupička bez větších potíží proběhl hřištěm. Ke střele se nakonec nedostal.
29:12 Početní nevýhoda Spartu nijak neomezuje. Drží si balon a ohrožují i branku hostí.
27:40 Vyloučen hráč #41 Marek Pleskač družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
27:40 Black Angels si vyzkouší svou druhou přesilovku v tomto utkání.
26:31 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #12 Robin Havlina, asistoval #95 Matyáš Bláha (3:2)
26:31 Havlina po nahrávce Bláhy trefuje přesně.
24:42 Štyler po crossové nahrávce střílí mimo.
23:29 Krupička vyslal nebezpečnou střelu na branku hostí.
21:03 Blaho ukázal krásný zákrok.
20:45 Václavík prokličkoval hřištěm. Golman pozorný.
20:00 Střely v 1. části: 12:11
19:56 Hostující golman zažívá těžké chvíle.
16:11 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #48 Jan Michálek, asistoval #9 Jakub Kocourek (2:2)
16:11 Míček se teď záhadným způsobem dostal za Norkova záda.
15:20 Black Angels promarnili tutovou šanci 2 na 1.
13:56 Norek se předvedl ukázkovým zákrokem.
13:28 Čech před brankou hostí získal míček. Střela mu sjela.
12:05 Kapitán domácích Krupička poslal přesnou přihrávku na Mervarta, který z první trefuje masku hostujícího golmana.
10:36 Wertheim vyslal z půlky projektil na golmana blacků. Ani po dorážce branka nepadla.
10:09 Hra se přelévá ze strany na stranu.
07:28 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #26 Michael Wertheim (2:1)
07:28 Domácímu týmu se vyrovnaný stav nelíbil. Sedláček vrací Spartě vedení.
06:40 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Štěpán Kostrhún, asistoval #61 Ondřej Diepolt (1:1)
06:40 Přesilovka moc dlouho netrvala. Hosté vyrovnávají.
06:15 Vyloučen hráč #29 Jakub Čech družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
06:15 Hned co doskočil z trestné lavice vyloučený hráč, půjde na trestnou lavici hráč domácího týmu.
05:35 Čech trefil po chvilce klidné početní výhody postranní síťku. Tým se radoval zbytečně.
04:57 Black Angels zatím nepustili Spartu do šance. Drží si balonek na svých čepelích.
04:04 Vyloučen hráč #88 Adam Štyler družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
04:04 Uvidíme první přesilovku dnešního utkání. Zahrají si ji domácí.
02:16 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim bez asistence (1:0)
02:16 Wertheim po individuální akci dává první gól dnešního utkání.
02:05 Pleskač na mantinelu získal míček, po nedovoleném zákroku, mu ale vyletěla hokejka z ruky.
00:49 Hostující tým v nebezpečné akci 2 na 1, Norek zatím drží čisté konto
00:01 Úvodní buly patří Spartě.