Martin FEIGL
  • 60 59:30
    Ml. Boleslav

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Předvýběr.CZ Florbal MB 6:7
branky: 8. Lukáš Pobořil, 21. Petr Vítovec, 26. Martin Tomek, 27. Tomáš Elbl, 48. Marek Tomanec, 60. Lukáš Pobořil - 10. Jakub Seibert, 30. Filip Bergman, 33. Michal Fišera, 35. Filip Bergman, 41. Jakub Seibert, 51. Jakub Šourek, 58. Ondřej Pužman; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 2:4; využití: 1:2; diváků: 44; zásahy brankářů: Šimon Hadwiger 22 - Dominik Hanuš 32; po třetinách: 1:1, 3:3, 2:3
60:00 Komentář hostů Stožický Jiří (Trenér): Vstup do utkání jsme měli dneska výbornej,v naší hře byl pohyb, byli jsme nebezpečný, bohužel jsme selhali v koncovce. Ve druhé třetině soupeř po našich nedůrazech a možná částečným uspokojením zasloužené odskočil. Naštěstí jsme se vrátili k věcem, které chceme dělat a to nás vrátilo do zápasu. Ve třetí třetině jsme už byli lepší tým a zápas jsme zasouženě dovedli ke 3 bodům. Celý víkend nás drželi nestandartní situace, přesilovky, oslabení, za což jsme rádi. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Svačinka Tomáš (Trenér): Dneska není co hodnotit, zápas jsme si prohráli sami ve 2.třetině, kdy soupeře necháme dostat do hry za stavu 1:4, potom už to byla jenom křeč z naší strany, podržena tragikomickými výkony jednotlivců. Gratuluji soupeři k zasloužené výhře a všem díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 14:7
59:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #19 Petr Vítovec (6:7)
59:34 Seibert zůstává ležet na zemi.
59:30 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
59:30 Vyloučen hráč #82 Martin Feigl družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
59:02 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:34 Domácí opět v šesti.
57:48 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman bez asistence (5:7)
57:48 A do prázdné brány dostávají 7. gól.
57:36 Domácí tým v šesti.
57:12 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
56:21 Hostující v plném počtu.
55:54 Fišera si šikovně poradil s 2 napadajícími hráči Ostravy.
55:22 Pobořil pouze do bloku Pužmana.
54:21 Vyloučen hráč #45 Filip Bergman družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky
54:21 Třetí přesilovka domácích.
50:23 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #76 Ondřej Pužman (5:6)
50:23 Šourek posílá Boleslav do vedení!
48:21 Hra je nahoru, dolů.
48:06 A máme tady zase vyrovnaný stav.
47:40 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #27 Marek Tomanec, asistoval #85 Lukáš Pobořil (5:5)
46:49 Seibert jak jinak, než šikovně vyvezl balón, poslal ho na Pužmana, který si s touto příležitostí neporadil.
45:30 Fišera si velmi dobře poradil s domácím Elblem, ale bránu přestřeluje.
43:30 Elbl na Tomka, a ten také pouze do gólmana.
42:48 Vítovec pouze do gólmana.
42:17 Vyloučen hráč #55 Štěpán Hendrych družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
40:17 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #5 Michal Fišera (4:5)
40:17 Seibert se opět trefuje.
40:00 Střely ve 2. části: 11:13
39:49 Pobořil s Tomancem předvedli krásnou akci v oslabení, ale ta nekončí gólem.
39:11 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:50 Mikoláš trefuje tyčku.
38:24 Vyloučen hráč #99 Tomáš Elbl družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
37:52 A budeme tady mít další vyloučení tohoto zápasu.
37:26 Mikoláš střílí nad.
36:04 Domácí v rozehrávce.
34:48 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #76 Ondřej Pužman (4:4)
34:48 Hostující Bergman nám vyrovnává utkání, a začíná napínavé utkání.
34:45 Seibert poslal jedovatou střelu, kterou domácí kapitán zlokoval.
34:17 Pužman trefuje tyčku.
32:58 Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
32:58 Tomek si jde zaslouženě odsedět 2 minuty.
32:23 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #5 Michal Fišera, asistoval #45 Filip Bergman (4:3)
31:09 Přindiš do bloku.
30:31 Gobel ze středu pouze do hrudi hostujícího gólmana.
29:39 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:2
29:28 Pužman nám dnes ukazuje své šikovné ruce.
29:09 Šourek pouze do bloku domácího Puma.
27:07 Plášil trefuje tyčku.
26:52 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Tomáš Elbl, asistoval #27 Marek Tomanec (4:1)
25:04 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #20 Adam Mikoláš (3:1)
25:04 Na potřetí se už ale trefuje a posílá domácí tým do vedení 3:1.
24:47 Vítovec na Tomka, ale ten znovu přestřeluje.
24:07 Pobořil sám na gólmana, ale vedle.
22:15 Dnešní utkání přivedlo do ČPP Arény 44 diváků.
20:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #19 Petr Vítovec, asistoval #85 Lukáš Pobořil (2:1)
20:55 Sekundu po oslabení dostává hostující tým gól.
20:54 Hostující tým v plném počtu.
20:41 Tomek střílí vedle.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny pro Boleslav.
20:00 Střely v 1. části: 13:8
19:40 Pobořil pouze do tyčky.
19:13 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:54 Vyloučen hráč #3 Jonáš Kudrna družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
18:45 Pum pouze do gólmana.
18:30 Seibert nahodil neskutečný sprint.
15:51 Murinovu střelu hostující gólman vyráží.
15:09 Elbl uklidnil hru.
14:08 Pužman dal neskutečné jesle domácímu obránci.
12:20 Seibert opět do Hadwigera.
12:01 Seibert do Hadwigera.
11:07 Plášil pouze do Hadwigera.
09:12 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert bez asistence (1:1)
09:12 Seibert to vzal šikovně na sebe a vyrovnává utkání.
07:07 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #27 Marek Tomanec (1:0)
07:07 Kapitán domácího týmu posílá svůj tým do vedení 1:0!
07:03 Momentálně vidíme šance na obou stranách.
06:14 Fišera pouze do bloku.
05:19 Bergman  zkusil backhandem, ale pouze mimo.
03:25 Boleslav na míčku.
01:34 Vítovec zaváhal v rozehrávce, ale jeho parťák Mikoláš to zachránil.
00:15 První střela zápasu končí za bránou.
00:01 Úvodní buly nerozhodně.