58
  • 58 57:57
    Sparta Praha

ACEMA Sparta Praha UNYP - PSN Tatran Střešovice 5:6
branky: 16. Michal Václavík, 27. Vojtěch Krupička, 38. Radek Drba, 48. Maxmilián Škoda, 57. Michael Wertheim - 10. Šimon Vavroušek, 15. Tomáš Rosa, 38. Vojtěch Kún, 39. Šimon Vavroušek, 40. Matěj Čelakovský, 46. Šimon Vavroušek; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Viktor Hejna 26 - Tomáš Jurco 25; po třetinách: 1:2, 2:3, 2:1
60:00 Komentář domácích Vojta Marek (Trenér): Od nás dnes velmi slabý výkon. Zápas rozhodly naše lacině inkasované branky v závěru druhé třetiny. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Menhart Jakub (Trenér): Dneska rozhodl dobře zvládnutý závěr druhé třetiny. Škoda, že jsme Spartu pak pustili zpátky do hry. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
59:59 Je rozhodnuto. Body dnes po vyrovnaném utkání putují do Střešovic.
59:27 Václavík netrefuje prázdnou branku.
57:58 Sparta zkouší v šesti.
57:57 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
56:09 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (5:6)
56:09 Wertheim teď krásnou střelou z mantinelu snižuje.
55:42 Kuriózní situace na středu hřiště, kde se srazili dva Tatranští hráči. Naštěstí jsou v pořádku.
54:56 Horké chvíle teď zažívá Jurco. Tatran však tlak Sparty ustál.
53:20 Piskáček vypálil míček, který se ještě Pretl snažil dorazit, avšak na Hejnu byl krátký.
51:43 Fišer zadovkou našel Sedláčka, který z první střílí do připraveného golmana hostí.
50:51 Panuška u mantinelu zvolil střelu do zakleknutého Sedláčka.
49:39 Fanoušci Tatranu jsou teď poněkud neklidní. Nelíbí se jim výroky rozhodčích.
47:35 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #8 Maxmilián Škoda bez asistence (4:6)
47:35 Škoda v samostatném úniku míři přesně k vzdálenější tyči.
47:14 Sparta teď zavřela Tatran a snaží se najít skulinku, kudy dostat míček do branky.
45:02 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #72 Šimon Vavroušek, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (3:6)
45:02 Tatran svým pohybem rozhodil sparťanskou zeď a zvyšují tak svůj náskok.
44:01 Kuchynka teď vymíchal všechny tatranské hráče přítomné na hrací ploše.
42:41 Pořadatelé teď mají spoustu práce s rovnáním mantinelů po sérii soubojů.
40:46 Sparťanská obrana trpělivě čeká na možnost rozehrání
40:01 Úvodní buly tentokrát pro Tatran.
40:00 Střely ve 2. části: 13:10
39:36 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (3:5)
39:36 Standartní situaci využívá Čelakovský
38:36 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #72 Šimon Vavroušek, asistoval #7 Jakub Lisa (3:4)
38:36 Chyba v obraně Sparty znamená čtvrtý gól za zády domácího golmana.
37:58 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba bez asistence (3:3)
37:58 Drba si přeběhl půlku hřiště a zamířil přesně mezi Jurcovy betony.
37:45 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #2 Matěj Švarc (2:3)
36:41 Ani Sparta z početní výhody nic nevytěžila.
36:25 Tatran nechal před bránou dvakrát dorážet osamoceného Sedláčka. Jurco udržel míček před brankovou čarou.
34:41 Vyloučen hráč #24 Tomáš Rosa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká florbalka
34:41 Přesilovou hru si vyzkouší i domácí Sparta.
33:02 Piskáček prudkou střelou prověřil Hejnovu pozornost.
32:08 Werheim vyslal dlouhou střelu na hostujícího golmana. Ten se musel hodně snažit aby míček neskončil za jeho zády.
30:21 Krupička si prokličkoval útokem Tatranu a nahrává volnému Drbovi. Ten však znovu střílí nad.
28:46 Po Wetheimově střele padl třetí gól. Rozhodčí ale rozpažil a gól neuznává.
26:31 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #88 Vojtěch Krupička, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (2:2)
26:31 Krupička jednoruč dorazil Andráškovu střelu a vyrovnává.
24:19 Osamocený Vavroušek v tutové šanci strefil pouze boční síť.
23:19 Přesilovka zůstává nevyužita.
22:55 Trpělivou přesilovku Tatranu teď narušil Andrášek.
21:19 Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost
21:19 První přesilovku si v dnešním utkání zahraje Tatran.
20:01 V úvodu druhé třetiny buly znovu pro Spartu
20:00 Střely v 1. části: 8:11
18:56 Brejk 2 na 1 teď ukázkovým blokem přerušil Wertheim.
17:44 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil #85 Vojtěch Andrášek.
17:44 Rozhodčí má ruku nahoře. Uvidíme trestné střílení.
15:40 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #78 Michal Václavík, asistoval #36 Daniel Fišer (1:2)
15:40 Václavík po nahrávce Fišera střílí a snižuje na stav 1:2 z pohledu domácích.
14:37 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #24 Tomáš Rosa, asistoval #86 Ondřej Sihelský (0:2)
14:37 Další kombinace Tatranu končí za zády Hejny. Rosa uklízel do prázdné...
13:59 Hra se teď musela přerušit. Černý po tvrdém zákroku zůstává na zemi.
13:25 Havlina vyřešil brejk Sparty nahrávkou na Drbu. Ten však míří mimo Jurcovu branku.
12:18 Tatran v klidu kombinuje na své obranné polovině.
09:15 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
09:15 Rychlou rozehrávkou a následnou kombinací Vavroušek otevírá dnešní skóre.
08:42 Sparta hodně střílí, zatím ale vše do bloku.
07:06 Nabíhajícího Tatranského hráče se snažil zastavit Černý. To se mu sice povedlo, ale hokejka souboj bohužel nevydržela.
04:50 Tatranu se teď nepovedli hned dvě rozehrávky. Mervart získal míček a bežel sám na branku. Pomohl si ale nedovoleně.
04:30 Drba si teď vymíchal obranu Tatranu. Střílí však mimo.
01:54 Tatran si teď kombinací vytvořil krásnou šanci na své útočné polovině. Golman Sparty má napylno.
00:35 První nebezpečnou šanci Tatranu Hejna s přehledem chytá.
00:01 Úvodní buly vyhrála Sparta