• 58 57:57
    9:8
    (Šourek)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Předvýběr.CZ Florbal MB 9:8
branky: 8. Jan Slaběňák, 13. Adam Palčinský, 15. Nikolas Vizváry, 19. Ondřej Jankovský, 20. Adam Zubek, 27. Ondřej Jankovský, 32. Martin Gattnar, 38. Lukáš Fukala, 51. Adam Palčinský - 5. Ondřej Pužman, 10. Jan Zoufalý, 23. Jakub Seibert, 38. Jakub Seibert, 40. Filip Bergman, 44. Jan Zoufalý, 45. Ondřej Pužman, 58. Filip Bergman; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 3:2 + Tomáš Vorel 5; využití: 0:3; diváků: 88; zásahy brankářů: Michael Chalupecký 8, Matyáš Dušan Bazala 1 - Ondřej Tomšík 24; po třetinách: 5:2, 3:3, 1:3
60:00 Komentář domácích Veselý Jaromír (Vedoucí): kostrbatý a nervózní výkon udělal z dnešního utkání výsledkové drama. nUtkání bylo celkově opatrné a bez výrazného náboje. Poslední ranou byla pětiminová přesilovka na přelomu druhé a třetí třetiny, která tempo ze zápasu vymazala zcela což bránícímu soupeři vyhovovalo. nPřesto pocovidový rozjezd dobrý.
60:00 Komentář hostů Stožický Jiří (Trenér): V první třetině jsme se nemohli srovnat s kvalitou a rychlostí domácích, především výborné 1.lajny. Jen díky efektivitě jsme zůstali ve hře. Od druhé třetiny jsme pomalu začalali vyrovnávat hru a začali jsme být více nebezpečný do útoku. Je to paradox, ale pomohlo nám zbytečné vyloučení na 5.minut, v oslabení jsme dali 2.góly, soupeř se trochu začal bát o výsledek a vyrovnání nakonec nebylo daleko. Jsem rád, že jsme zafungovali jako dobrý kolektiv a dokázali jsme během zápasu zvednout kvalitu své hry. Děkujeme soupeři za zápas a gratulujeme.
60:00 Nejlepší hráči: Vítkovice - 65 Adam Zubek, Mladá Boleslav - 31 Ondřej Tomšík
57:57 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 9:8
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #33 Jakub Šourek (9:8)
57:57 Střídání brankáře. Nový brankář #19 Matyáš Dušan Bazala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:57 První dvě střely od manťáku byly neúspěšné ale následná dorážka z brankoviště už jo
57:05 Hosté v šesti
57:03 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
54:56 Teď je v tlaku Bolka a Chalupecký třikrát zasahuje
52:55 Fukala si teď povodil obranu hostí a pak vrací dozadu
51:56 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #65 Adam Zubek.
51:56 Zubkovo trestné střílení Tomšík vyráží nohou
51:23 Chalupeckého zákrok proti Hendrychovi
51:02 Brejk domácího Janka končí střelou vedle
50:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #65 Adam Zubek (9:7)
50:49 Po delší době něco koukatelného, Zubek našel z rohu Palčovu hokejku v brankovišti a je to zase o dva
49:00 Szturc z první přestřeluje
47:30 Trochu se to teď na hřišti dosekává
44:26 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 8:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #45 Filip Bergman (8:7)
44:26 Ani tohle úplně nevyšlo, Pužman z brankoviště rychle snižuje. Asi bude nejlepší hrát v pěti..
44:15 Vyloučen hráč #30 Ondřej Jankovský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení
44:15 Tak teď si zase domácí zkusí pro změnu oslabení
43:40 Možná je pro domácí dobře, že už je po ní..
43:08 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 8:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #45 Filip Bergman (8:6)
43:08 No tak tohle je přesilovka snů
41:14 Klasická přesilovka pokračuje, Vítky kombinují a Bolka sem tam vyrazí do brejku
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
39:44 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 8:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #39 Jan Zoufalý (8:5)
39:44 Bergman individuální akcí snižuje
38:32 Vyloučen hráč #65 Tomáš Vorel družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 5 minuty za hrubost
38:32 Po faulu na Ostárka pětka pro hosty, oficiálně za hrubost ale bylo to spíš za blbost..
37:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #79 Jakub Galia (8:4)
37:30 Fuky to fuknul Tomšíkovi pod nohou
37:16 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 7:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #45 Filip Bergman (7:4)
37:05 Gattnar obral Zoufalého o míček ale Tomšík zasáhl bezchybně
36:35 Vyloučen hráč #75 Jan Slaběňák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:35 Tak teď si to můžou vyzkoušet i hosté
36:08 No, tak naši hokejisti měli dneska ty přesilovky o něco lepší
34:07 Vyloučen hráč #13 Jakub Seibert družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:27 Ostárek hasí nebezpečí před vlastní kasou
31:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #71 Adam Palčinský (7:3)
31:17 Pěkná kombinace z jedničky a míček se šnečím tempem dostává za brankovou čáru
28:38 Pužman mimo tři tyče
26:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský bez asistence (6:3)
26:57 Rychlé Jankovo zápěstí a přesná střela na zadní
25:20 Zubek na Gattyho ale jeho bekhendový blafák lape Tomšík
24:31 Z Kostrounovy střely se stala přihrávka na Kudrnu, ten ji ale netrefuje
22:33 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert z trestného střílení (5:3)
22:33 A Kuba Seibert ho rychlou forhendovou kličkou proměňuje
22:33 Trestné střílení pro Bolku za blokování hole
21:53 Další nahrávka hostujících beků domácím útočníkům zůstává nevyužita
20:49 Druhá část začíná opět náporem domácích ale ti si dávají v koncovce trochu přednost
20:00 Střely v 1. části: 14:5
19:55 A na druhé straně ještě jeden zákrok Chalupeckého
19:40 Jáša z výjezdu pálí vedle
19:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #14 Lukáš Fukala (5:2)
19:17 Zubek vymetl levý horní
18:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #22 Nikolas Vizváry (4:2)
18:03 Domácí zase obrali obranu hostí o míček a Jankovský toho využívá
16:41 Hloža blokuje Zoufalého střelu
14:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Nikolas Vizváry, asistoval #71 Adam Palčinský (3:2)
14:29 Palča našel úplně volného Vizváryho a ten poloodkrytou kasu trefuje přesně
13:57 Ale teď po zblokované Svobodově střele musí hasit brejk hostí
13:20 Vítky kouzlí před brankou Bolky
12:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #79 Jakub Galia (2:2)
12:09 Palča se z rohu proháčkoval k úspěšné střele zblízka
10:46 Gattnar na Zubka ale toho vychytal Tomšík
09:55 Chalupecký zasahuje proti Plášilovi
09:26 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #13 Jakub Seibert (1:2)
09:26 Zoufalý znovu posílá Bolku do vedení
07:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Jan Slaběňák bez asistence (1:1)
07:37 Druhý megakiks v obraně hostí trestá v klidu Slaběňák
06:33 Teď to vypadá, jako by to Bolka chtěla dohrát na 1:0
04:44 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
04:44 Hosté dorážkou využívají přesilovku
02:52 Vyloučen hráč #12 Martin Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za zvedání florbalky
02:09 Vyloučen hráč #33 Jakub Šourek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost
02:09 Šourek u manťáku neuhnul Slaběňákovi a jde sedět
01:14 Hned v úvodním střídání si domácí připisují několik střeleckých pokusů