• 59 58:29
    2
    Richard PUM

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:10
branky: 8. Michal Václavík, 17. Radek Drba, 21. Matyáš Bláha, 44. Jakub Mühlfait, 49. Michael Wertheim, 59. Josef Sedláček - 2. Vojtěch Murín, 25. Lukáš Pobořil, 27. Martin Stibor, 30. Richard Pum, 39. Daniel Chatrný, 40. Lukáš Pobořil, 41. Tomáš Elbl, 45. Daniel Chatrný, 55. Šimon Soukup, 57. Daniel Chatrný; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 5:3; využití: 2:4; diváků: 25; zásahy brankářů: Viktor Hejna ? - Šimon Hadwiger ?; po třetinách: 2:1, 1:5, 3:4
60:00 Komentář domácích Thompson Oliver-James (Vedoucí): Na kvalitní první třetinu jsme navázali množstvím vyloučení, které nás stály zápas. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Svačinka Tomáš (Trenér): I když měl zápas průměrné tempo, tak pro nás to byla dobrá příprava na play-off a hlavně jsme byli skoro stoprocentní v přesilových hrách, což je dobře. Rozhodla druhá třetina a naše produktivita v přesilových hrách. Jinak musím kluky pochválit, kromě první třetiny za dobrý přístup k zápasu, ale příště musíme hrát od začátku utkání. Díky soupeři a všem za zápas.
60:00 Nejlepší hráč domácích: č. 95 Matyáš Bláha. Nejlepší hráč hostí: č. 2 Simon Hadwiger.
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
58:42 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (6:10)
58:29 Vyloučen hráč #18 Richard Pum družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
58:00 Rozhodčí zvedá ruku. Mervart se uvolnil na prostředku hřiště. Sparta hraje tedy 6na5
56:50 Po dlouhém obléhání branky hostí se odrazil míček k Ostravskému hráči, který trefuje prázdnou branku.
56:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný bez asistence (5:10)
56:10 Domácí tlačí Ostravu v šesti.
54:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:9
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #27 Marek Tomanec (5:9)
54:55 Domácím hra v 6 nepřinesla ovoce, ale další obdrženou branku.
54:25 1. lajna Sparty na hřišti, opět 6na5.
54:00 Druhá pětka Sparty hraje klasických 5na5. Ostrava již nenapadá, brání spíše na své půlce.
53:05 Sparta už 7minut před koncem základní hrací doby jde do hry v šesti.
52:35 Třetí třetina zatím ukazuje krásu juniorského rychlého florbalu. Hra přináší spoustu brejků, hezkých akcí.
51:45 Ostrava se dostala do obrovské příležitosti. Hejna hezkým zákrokem likviduje šanci.
51:33 Soukup natáhnul na modré čáře, potom odpálil místo míčku půl florbalky Wertheima.
50:28 Ostrava ubránila 40vteřinovou přesilovku domácích.
48:33 Wertheim se uvolnil do střely, a vymetl místečko těsně pod horní tyčkou. Sparta tedy snižuje na rozdíl 3 branek ve hře 4na4.
48:32 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #69 Adam Kuchynka (5:8)
48:11 Vyloučen hráč #76 Martin Stibor družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:10 Andrášek se hezky vymotal do obrovské šance. Nemohl zakončit kvůli faulu. Uvidíme tedy hru 4na4
47:41 Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
47:41 Hra vypadá nyní tak, že Sparta buď tlačí Ostravu, nebo jde Ostrava do brejku. V této brejkové situaci zabránila Sparta zakončení faulem.
46:54 Je vidět, že Sparta otevírá svojí hru, celoplošně pressuje.
44:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #64 Matěj Sedláček (4:8)
44:01 Chatrný prudkou střelou z první opět navyšuje náskok Ostravy.
43:23 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #12 Robin Havlina (4:7)
43:23 Mühlfait založil akci od vlastní branky, hráči Sparty žonglovaly s míčkem až před branku Ostravy, kde měl poslední dotyk opět Mühlfait a backhandem snižuje na 4:7.
42:49 Ostrava začíná třetinu na míčku, Sparta útočí spíše z brejků.
41:20 Skvěle hrající Pum dvakrát za střídání zblokoval velmi nebezpečné crossové přihrávky Sparty.
40:20 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Tomáš Elbl, asistoval #45 Daniel Chatrný (3:7)
40:20 Elbl napřáhnul, a z dálky zvyšuje náskok Ostravy střelou podél tyčky.
40:00 Úvodní buly opět pro hostující
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
39:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #76 Martin Stibor (3:6)
39:03 Ostrava využívá hru 5na3 dokonale, prosadila se dvakrát
38:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #15 Šimon Soukup (3:5)
37:49 Vyloučen hráč #16 Jakub Mühlfait družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání
37:09 Vyloučen hráč #95 Matyáš Bláha družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za zvedání florbalky
36:25 Ostrava hraje opět power-play, jelikož má ponechanou výhodu.
35:40 Ostrava drží nyní Spartu celé střídání pod zámkem. Na konci střídání z toho byla střela do tyčky.
32:28 Po brejku Sparty se do obrovské příležitosti dostal Čech. Gól ale nedává.
30:48 Soukup dostal crossou přihrávku od svého spoluhráče do prázdné branky. Střelou z jedničky ale netrefuje konstrukci.
29:11 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #18 Richard Pum, asistoval #99 Tomáš Elbl (3:4)
29:11 Pum už potřetí vymíchal Mervarta, vzápětí střelou z dálky vsítil čtvrtou branku Ostravy.
26:44 Ostrava opět otevírá třetinu lepší hrou, hraje více s míčkem
26:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #15 Šimon Soukup (3:3)
26:02 Krásnou citovkou Soukup nalil před branku Stiborovi, který dostal míček za brankovou čáru.
25:40 Střelou z velkého úhlu Ostravský Sedláček orazítkoval tyčku.
24:42 Krupička nepěkným zákrokem posílá Ostravu opět do přesilové hry.
24:41 Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost
24:23 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #15 Šimon Soukup (3:2)
24:23 Pobořila už nebavila nepropustnost Sparťanské zdi Hejny, zeď pobořil, tudíž přibližuje FBC k vyrovnání.
23:48 Vyloučen hráč #12 Robin Havlina družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování florbalky
23:48 Ostrava se dokombinovala v šesti hráčích k nevynucené ztrátě, míček přeskočil florbalku při nahrávce do outu.
23:15 Ostrava bude mít přesilovku, kombinuje nyní v šesti hráčích.
22:15 Krásná rozehrávka Ostravy, Malinovu střelu opět jistí Sparťanská zeď Hejna.
21:27 Obrovský fatál Čecha, Tomek střelou Hejnu nepřekvapil.
20:48 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha bez asistence (3:1)
20:48 K odraženému míčku přisprintoval Bláha, a z mrtvého úhlu skóruje.
20:32 První buly druhé částí vyhrává stejně jako v té první FBC
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:35 Poslední střídání připomíná letiště, hra prolítává ze strany na stranu. V poslední vteřině se Andrášek dostal k míčku sám před brankářem. Brankář fantasticky vykryl střelu.
17:30 FBC krásnou kombinací vyťukala obranu domácích, Hejna však likviduje finální přihrávku do prázdné brány.
16:42 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (2:1)
16:42 Andrášek kličkou od mantinelu poslal obranu Ostravy do bufetu, a namazal spoluhráči Drbovi, ten uklízí do prázdné branky.
12:00 Tvrdou ránu od půlky Mikoláše Sparta blokuje. Ostrava moc Spartu netlačí, spíš si vymění pár míčku, a střílí z dálky.
10:30 Brejk Sparty 3na2, Sedláček nevyřešil situaci dobře, ale odrazil se míček k Andráškovi. Ten odkrytou branku nešťastně minul.
07:40 Mrštnou kličkou se Wertheim ocitnul sám před brankou, dlouhým blafákem oklamal i brankáře, avšak v koncovce mu míček ujel do rohu hřiště.
07:18 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #78 Michal Václavík, asistoval #26 Michael Wertheim (1:1)
07:18 Sparta si nahrála v tzv. deštníku , a střelou z jedničky se prosazuje Václavík do prázdné branky.
06:46 Vyloučen hráč #15 Šimon Soukup družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
06:46 Sparta již po několikáte získává míček a jde do brejku. Sokoup zfauloval Bláhu, který už natahoval do střely.
05:30 Sparta zatlačila Ostravu na své polovině, dobrou nabídku crossovou přihrávkou dostal Čech, který však netrefuje branku.
04:10 Sedláček se uvolnil na středu do střely tahem, Hadwiger však s přehledem chytá.
03:40 První střídání sparty na míčku, 1. lajna vytvořila prostor pro Wertheima, který připisuje zákrok Ostravskému brankáři.
02:25 Sparta poprvé na míčku, po brejku Škoda střílí do blokujícího hráče.
01:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #36 Vojtěch Murín, asistoval #15 Šimon Soukup (0:1)
01:44 Soukup střílí z dálky, jeho spoluhráč odražený balonek doráží do branky. Ostrava jde do vedení 1:0
01:28 Ostrava zatím diriguje hru, aktivně hraje s míčkem, Sparta pouze brání.
00:35 První střelu na branku, a vzápětí velkou šanci měl hráč FBC s číslem 85.