(Černý)
  • 59 58:37
    Vítkovice

ACEMA Sparta Praha UNYP - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:4
branky: 7. Patrik Černý, 12. Radek Drba, 20. Michal Václavík, 31. Michal Václavík, 48. Josef Sedláček, 53. Marek Pleskač, 59. Hubert Hais - 4. Nikolas Vizváry, 11. Jáchym Kuběna, 24. Lukáš Fukala, 33. Jáchym Kuběna; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 3:5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Viktor Hejna 24 - Matyáš Dušan Bazala 22; po třetinách: 3:2, 1:2, 3:0
60:00 Komentář hostů Veselý Jaromír (Trenér): Z naší strany nebyl zápas moc dobrý. Situace je jaká je a výpadek se projeví celkem rychle a intenzivně. Soupeř byl dobře připravený a využil naše chyby a nedůslednosti. nNedisciplinovanost nás stála spoustu sil, fyzických i psychických.  nJinak ale určité pasáže stále demonstrovaly kvalitu, které jsme schopní.
60:00 Komentář domácích Vojta Marek (Trenér): Jsme rádi, že jsme dnešní zápas zvládli v ještě mladší sestavě než obvykle. Ze hry v první třetině jsme mohli vytěžit více, druhá třetina byla divočina z obou stran. Ve třetí třetině jsme měli dobré řešení rychlých útoků a zároveň hrát více s balonem. Děkuji soupeři, pořadatelům a fanouškům.
60:00 Střely ve 3. části: 14:9
59:50 Vítěz dnešního utkání je jasný. Vítkovice si při hře v šesti nevytvořili žádnou nebezpečnější akci.
59:00 Vítkovice to zkoušejí v šesti.
58:37 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
58:37 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #93 Hubert Hais, asistoval #11 Patrik Černý (7:4)
58:37 Hais po krásné nahrávce na střed vysílá krásnou střelu pod ruku hostujícího golmana, a zvyšuje tak náskok Sparty.
57:15 Andrášek na středu vymíchal 2 hráče, avšak míček zapomíná za sebou.
56:30 Vítkovické kombinace zatím Sparta úspěšně brání.
54:43 Vyloučen hráč #69 Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování
53:51 Bláha otřesen po tvrdém zákroku lehá na zem.
52:57 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #41 Marek Pleskač z trestného střílení (6:4)
47:22 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (5:4)
44:39 Vyloučen hráč #45 Tomáš Abík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely ve 2. části: 9:13
38:47 Vyloučen hráč #7 Adam Kos družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:47 Tvrdý zákrok u mantinelu rozhodčí trestá.
37:36 Vyloučen hráč #32 Václav Richtár družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
37:17 Černý z půlky střílí přes témeř všechny Vítkovické. Míček se zastavil až o rameno hráče na hraně malého brankoviště.
36:34 Kychynka po tvrdém zákroku zůstává ležet. Vyloučení neproběhne.
35:15 2.třetina probíhá v mnohem vyšším tempu. Můžeme tak vidět hezčí florbalové akce.
33:46 Bláha prolítl hřištěm jako stíhačka, bohužel pro Spartu sám před golmanem hostí neuspěl.
32:17 Sedláček od mantinelu trefuje spojnici Bazalovi svatyně.
32:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jáchym Kuběna, asistoval #14 Lukáš Fukala (4:4)
32:04 Rychlým brejkem 2 na 1 v oslabení Vítkovice srovnávají skóre.
31:27 Vyloučen hráč #19 Matyáš Dušan Bazala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
30:48 Wertheim před vlastní brankou ztrácí míč. Kychynka hasí.
30:35 Po crossové přihrávce střelou mezi betony skóruje Václavík.
30:33 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #78 Michal Václavík, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (4:3)
30:02 Sparťané napravují předchozí zbrklé chování v přesilovce a vklidu kombinují na soupeřově polovině.
29:08 Kvůli spoustě vyloučení je hra hodně kouskovaná
28:41 Vyloučen hráč #30 Ondřej Jankovský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou
28:35 Andrášek opět promáchl před prázdnou bránou
28:17 Samostatný únik Vítkovic likviduje pozorný Hejna
28:05 Vítkovická přesilovka působí mnohem klidněji, než předchozí sparťanská.
27:14 Po návratu vyloučeného hráče Vítkovic nastal velký tlak na sparťanské hráče.
26:46 Vyloučen hráč #7 Adam Kos družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře
26:12 Vítkovice pod tlakem ve vlastním oslabení vyhazují míček na polovinu Sparty.
26:03 Kuchynka na půlce střílí, avšak hned do prvního vystupujícího hráče.
24:48 Hra působí nervózně, většině hráčů odskakuje míček z hokejky.
24:39 Další tvrdý zákrok u mantinelu je znovu potrestán. Tentokrát si zahrají přesilovku znovu domácí.
24:11 Vyloučen hráč #75 Jan Slaběňák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
23:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #32 Václav Richtár (3:3)
23:25 Pleskač se s míčkem dostal až před golmana hostí. Svou šanci ale nevyužívá.
23:02 Černý po přihrávce Kychynky trefuje pouze boční síť. Domácí střídačka se radovala zbytečně.
22:48 Sparta ztratila míček přímo před vlastní brankou. Hejna však pozorný
22:12 Hra se přiostřuje. Za úvodní dvě minuty se odehrálo více soubojů, než v celé první třetině.
22:04 Sparta si drží míček na svých čepelích.
20:20 Vítkovice kombinují na domácí polovině.
20:11 Kychynka ze středu vysílá míček přímo do připraveného Bazali
20:00 Střely v 1. části: 6:6
19:15 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:2
19:15 Andrášek prostřelil hráče v bloku, a zvyšuje na 3:2
18:01 Václavík nevyužívá nahrávku od Andráška, který mu připravil prázdnou branku.
17:55 Před brankou Bazali byl nyní velký chumel, avšak Sparta neprotlačila míček do branky.
17:03 Hra vypadá, jako ping-pong. Míček stále létá ze strany na stranu
14:20 Drba projel středem hřiště skrz Vítkovickou obranu, jako nůž máslem. Poté Backhendovou střelou míjí branku.
13:15 Je vidět, že oba týmy chtějí a umí skórovat z rychlých protiútoků. Hra se přeléva neustále ze strany na stranu.
11:19 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #95 Matyáš Bláha (2:2)
11:19 Bláha našel krásnou přihrávkou Drbu, který prázdnou branku využívá a vyrovnává skóre na 2:2.
10:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jáchym Kuběna bez asistence (1:2)
10:38 Po chybě v rozehrávce skóruje po své individuální akci Kuběna.
08:37 Havlina přestřeluje po crossové nahrávce prázdnou branku hostí ze středu hřiště.
06:18 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Patrik Černý, asistoval #95 Matyáš Bláha (1:1)
06:18 Bláha z pressingu získal míček, a nahrál před branku odkrytému volnému hráči, který příležitost využívá.
04:33 Václavík ze střely z úhlu orazítkoval horní tyč Vítkovické branky.
03:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Nikolas Vizváry, asistoval #20 Jáchym Kuběna (0:1)
03:31 Z rychlého protiútoku otevírají Vítkovice své brankové konto.
03:08 První Sparťanská pětka nyní tlačí obranu Vítkovic.
01:10 Vítkovice udělali chybu v rozehrávce. Ke střele se dostal Bláha, který svojí šanci nevyužil.
00:50 Míček mají na svých holích Vítkovičtí hráči.
00:01 Úvodní buly vyhrává Sparta.